Ako registrovať kartu typu Nagravision alebo Viaccess Orca miesto karty typu Irdeto?

Výmenu, čiže preregistráciu aktívnej dekódovacej karty s kódovacím systémom Irdeto za kartu s novým kódovacím systémom Nagravision alebo Viaccess Orca, možno vykonať u vybraných predajcov satelitnej techniky alebo rýchlo a jednoducho z pohodlia domova v Zákazníckej zóne Skylinku nasledujúcim postupom:

1. V sekcii Správa služieb a kariet vyberiete podľa čísla dekódovacej karty konkrétne Irdeto kartu, ktorú chcete vymeniť
2. Kliknite na vymeniť
3. Napíšte číslo novej dekódovacej karty Nagravision alebo Viaccess Orca a potvrďte
4. Všetky služby sa presunú z pôvodnej karty na novú dekódovaciu kartu Nagravision alebo Viaccess Orca a pôvodná sa automaticky deaktivuje

Dekódovaciu kartu Skylink typu Nagravision aj Viaccess Orca môžete registrovať ako novú kartu, ako náhradu za pôvodnú dekódovaciu kartu typu Irdeto alebo ako kartu NEXT. Pri výmene za pôvodnú satelitnú kartu typu Irdeto neplatíte žiadny registračný poplatok ani poplatok za výmenu.

11-miestne číslo dekódovacej karty Nagravision nájdete na nálepke na spodnej strane dekódovacieho modulu (CAM) alebo na satelitnom prijímači a to u technickej skratky „vUA“.
Pri dekódovacej karte Viaccess Orca nájdete číslo karty na nálepke na spodnej strane a to pri anglickom názve „Smartcard“.

Ak máte záujem o výmenu/preregistráciu aktívnej dekódovacej karty typu Irdeto za kartu pracujúcu s novým kódovacím systémom Nagravision alebo Viaccess Orca, ale máte stále aktívny, bežiaci záväzok a využívate služby Televízia Skylink NAPLNO, kontaktujte preto prosím náš Zákaznícky servis.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905