PRE KAŽDÉHO MÁME NIEČO

Z našej ponuky až 120 programov, z ktorých je 50 v HD kvalite, si vyberú skutočne všetci.

Zistiť viac
50 programov
v HD
HD kvalita

Všetci máme rozdielne návyky a obľúbené rituály pri sledovaní televízie. RODINNÍ POHOĎÁCI si určite vyberú z pestrej palety balíčkov, v ktorých nájdu programy všetkých žánrov. VYZNÁVAČI KVALITY ocenia, že veľké množstvo z nich je v špičkovej HD kvalite.

Ak sa pozeráte na svoj obľúbený program a niekto vás pri telke neustále vyrušuje, nemusíte byť MAJSTROM V TRPEZLIVOSTI a môžete si program vďaka Skylink Live TV pustiť na tablete, inteligentnom telefóne alebo PC. Pokiaľ máte doma KOMENTÁTORA, ktorý si ku každej filmovej scéne musí povedať svoje, a vám tak unikne zápletka, nezúfajte! Programy si môžete ľubovoľne pretáčať, prípadne púšťať zo záznamu 7 dňového televízneho archívu.

HD kvalita
RADOSŤ PRE VŠETKÝCH!
 

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.

Nie je digitál ako Digital

Už so základným balíčkom DIGITAL získavajú zákazníci Skylinku oproti užívateľom pozemného digitálneho vysielania cez anténu (DVB-T) množstvo výhod. Môžu sledovať 50 rôznych programov, z ktorých je viac ako polovica vysielaná v HD kvalite, a to aj vrátane najsledovanejších slovenských/českých televíznych staníc. Niektoré z nich ponúkame aj s 1 hodinovým časovým posunom (napr. JOJ+1, Markiza+1). Takže ak nestihnete váš obľúbený seriál, za hodinu začína znovu. Zároveň môžete sledovať aj viac ako 100 cudzojazyčných zahraničných programov, ktoré voľne prijímate vďaka satelitnému pripojenie. A navyše si kedykoľvek môžete predplatiť ďalšie programy na ľubovoľné obdobie.

HD kvalita
BALÍČEK DIGITAL vám ponúkne NAVYŠE

Všeobecné

Spravodajské

Filmové

Hudobné a lifestyle

NAJOBĽÚBENEJŠIE PROGRAMOVÉ BALÍČKY SKYLINK

V programovej ponuke Skylinku nájdete balíčky s bohatou skladbou programov vrátane programov vysielaných v HD kvalite. Ku všetkým balíčkom od Smart vyššie automaticky získate službu Skylink Live TV. Vyberte si ten svoj.

Kompletný prehľad všetkých balíčkov

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETU A MOBILU

Automatickou súčasťou balíčka je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

PROGRAMOVÉ TIPY NA Skylinku

Kompletný televízny program