PRE KAŽDÉHO MÁME NIEČO

Z našej ponuky až 120 programov, z ktorých je 50 v HD kvalite, si vyberú skutočne všetci.

Zistiť viac
50 programov
v HD
HD kvalita

Všetci máme rozdielne návyky a obľúbené rituály pri sledovaní televízie. RODINNÍ POHOĎÁCI si určite vyberú z pestrej palety balíčkov, v ktorých nájdu programy všetkých žánrov. VYZNÁVAČI KVALITY ocenia, že veľké množstvo z nich je v špičkovej HD kvalite.

Ak sa pozeráte na svoj obľúbený program a niekto vás pri telke neustále vyrušuje, nemusíte byť MAJSTROM V TRPEZLIVOSTI a môžete si program vďaka Skylink Live TV pustiť na tablete, inteligentnom telefóne alebo PC. Pokiaľ máte doma KOMENTÁTORA, ktorý si ku každej filmovej scéne musí povedať svoje, a vám tak unikne zápletka, nezúfajte! Programy si môžete ľubovoľne pretáčať, prípadne púšťať zo záznamu 7 dňového televízneho archívu.

HD kvalita
RADOSŤ PRE VŠETKÝCH!
 
 

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Nie je digitál ako Digital

Už so základným balíčkom DIGITAL získavajú zákazníci Skylinku oproti užívateľom pozemného digitálneho vysielania cez anténu (DVB-T) množstvo výhod. Môžu sledovať 50 rôznych programov, z ktorých je viac ako polovica vysielaná v HD kvalite, a to aj vrátane najsledovanejších slovenských/českých televíznych staníc. Niektoré z nich ponúkame aj s 1 hodinovým časovým posunom (napr. JOJ+1, Markiza+1). Takže ak nestihnete váš obľúbený seriál, za hodinu začína znovu. Zároveň môžete sledovať aj viac ako 100 cudzojazyčných zahraničných programov, ktoré voľne prijímate vďaka satelitnému pripojenie. A navyše si kedykoľvek môžete predplatiť ďalšie programy na ľubovoľné obdobie.

HD kvalita
BALÍČEK DIGITAL vám ponúkne NAVYŠE

Všeobecné  (13)

Filmové  (1)

Dokumentárne  (1)

Hudobné a lifestyle  (5)

Spravodajské  (2)

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC. Pozrite si zoznam dostupných programov v balíčku Digital.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

PROGRAMOVÉ TIPY NA Skylinku

Kompletný televízny program

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905