Skylink Live TV

Skylink už nie je len televízia pripojená na satelitnú anténu u vás doma. Každý satelitný zákazník od nás automaticky získava tiež bezplatný prístup do internetovej televízie Skylink Live TV.

Skylink Live TV je jednoducho televízia cez internet. A to znamená množstvo nových výhod!

Skylink Live TV vám prináša:

 • Živé vysielanie až 90 programov z ponuky Skylinku.
 • 7-dňový archív a spätné prehrávanie. Už nikdy nepremeškáte začiatok vášho obľúbeného programu!
 • Bohatú videotéku s množstvom seriálov a filmov, ktorú neustále rozširujeme (CANAL+, Apple TV+, JimJam, Minimax, FilmBox OD, AXN, AMC, Viasat, Love Nature, National Geographic, Edisonline, Leo TV a ďalšie).
 • Možnosť vziať si obľúbené filmy a programy so sebou aj na cesty! Stačí si zadarmo stiahnuť aplikáciu Skylink Live TV do vašej smart TV, mobilu či tabletu. Alebo si televíziu môžete pustiť priamo v notebooku či na počítači.
 • Premier League – všetkých 380 zápasov naživo na programe CANAL+ Sport
 • WTA - top ženský tenis na CANAL+ Sport 2

Skylink Live TV je v plnom rozsahu k dispozícii všetkým zákazníkom Skylinku, ktorí majú na svojej dekódovacej karte aktívny niektorý z programových balíčkov Mini, Smart, Multi, CANAL+, CANAL+ Komplet, Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Premium alebo Komplet. .

Zákazníci s ostatnými (tzv. doplnkovými) balíčkami majú k službe Skylink Live TV takisto prístup, ale môžu používať len videotéku. Ak však prejdú na nejaký z vyšších balíčkov, takisto úplne automaticky získavajú Skylink Live TV v plnom rozsahu.
 

 • Službu môžete používať na vašom telefóne, tablete, počítači a televízore (s použitím hybridného satelitného prijímača Kaon MZ-102, Kaon MZ-104, multimediálneho centra alebo nainštalovanej aplikácie Skylink Live TV v smart TV).
 • Používanie služby je možné v ľubovoľnej internetovej sieti, jedinou podmienkou je dostatočne rýchle a stabilné pripojenie na internet (minimálna odporučená rýchlosť je 10 Mb/s).
 • Ku Skylink Live TV sa môžete pripojiť až z piatich zariadení! Súbežné sledovanie je však obmedzené len na dve zariadenia.
   

Obsah pre dospelých
Prečo nemôžem prehriať program pre dospelých na šikovnom televízore alebo na mobilnom zariadení?

Z dôvodu politiky a požiadavkám Google play, App Store a väčšiny výrobcov chytrých televízorov, sme nútení na vybraných programoch zamedziť prehrávaniu obsahu pre dospelých. Preto nie sú tieto programy dostupné v mobilných zariadeniach využívajúcich operačný systém Android a iOS av chytrých televízoroch používajúci aplikáciu Skylink Live TV.
Erotické programy vrátane možnosti „Prehranie od začiatku“ či „Archívu“ je možné bez obmedzenia sledovať prostredníctvom hybridného satelitného prijímača Kaon MZ-104 alebo webových prehliadačoch podporujúcich aplikáciu Skylink Live TV.

Toto obmedzenie sa týka iba erotických programov vyslaných cez internet prostredníctvom služby Skylink Live TV. Sledovanie a dostupnosť týchto vybraných programov cez satelitné vysielanie, nie je nijako obmedzovaná (iba prípadným nastavením PINu Rodičovskej kontroly).

Ako zrušiť predplatné
Predplatné môžete zrušiť alebo prerušiť v Zákazníckej zóne a to tak, že odoberiete Vami zvolenú platobnú metódu, ktorú hradíte službu Skylink Live TV.

Právo na vymazanie osobných údajov
Máte právo požiadať o vymazanie Vašich osobných údajov, ak neexistuje dostatočný právny dôvod pre to, aby sme Vaše osobné údaje naďalej spracovávali. Máte tiež právo nás požiadať o vymazanie Vašich osobných údajov v prípade, že ste úspešne uplatnili svoje právo vzniesť námietku proti spracovaniu. Avšak upozorňujeme, že nie je vždy možné splniť Vašu žiadosť o vymazanie, a to zo špecifických zákonných dôvodov, ktoré Vám budú v súlade s platnou legislatívou oznámené, ak sa budú také dôvody aplikovať. Podrobnejšie informácie vrátane kontaktných údajov pre uplatnenie Vašich práv sú k dispozícii v Oznámení o ochrane osobných údajov.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905