Skylink Live TV

Skylink už nie je len televízia pripojená na satelitnú anténu u vás doma. Každý satelitný zákazník od nás automaticky získava tiež bezplatný prístup do internetovej televízie Skylink Live TV.

Skylink Live TV je jednoducho televízia cez internet. A to znamená množstvo nových výhod!

Skylink Live TV vám prináša:

  • Živé vysielanie až 83 programov z ponuky Skylinku.
  • 7-dňový archív a spätné prehrávanie. Už nikdy nepremeškáte začiatok vášho obľúbeného programu!
  • Bohatú videotéku s množstvom seriálov a filmov, ktorú neustále rozširujeme (CANAL+, Apple TV+, JimJam, Minimax, FilmBox OD, AXN, AMC, Viasat, Love Nature, National Geographic, Edisonline, Leo TV a ďalšie).
  • Možnosť vziať si obľúbené filmy a programy so sebou aj na cesty! Stačí si zadarmo stiahnuť aplikáciu Skylink Live TV do vašej smart TV, mobilu či tabletu. Alebo si televíziu môžete pustiť priamo v notebooku či na počítači.
  • Premier League – všetkých 380 zápasov naživo na programe CANAL+ Sport
  • WTA - top ženský tenis na CANAL+ Sport 2

Skylink Live TV je v plnom rozsahu k dispozícii všetkým zákazníkom Skylinku, ktorí majú na svojej dekódovacej karte aktívny niektorý z programových balíčkov Mini, Smart, Multi, CANAL+, CANAL+ Komplet, Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Premium alebo Komplet. .

Zákazníci s ostatnými (tzv. doplnkovými) balíčkami majú k službe Skylink Live TV takisto prístup, ale môžu používať len videotéku. Ak však prejdú na nejaký z vyšších balíčkov, takisto úplne automaticky získavajú Skylink Live TV v plnom rozsahu.
 

  • Službu môžete používať na vašom telefóne, tablete, počítači a televízore (s použitím hybridného satelitného prijímača Kaon MZ-102, Kaon MZ-102, multimediálneho centra alebo nainštalovanej aplikácie Skylink Live TV v smart TV).
  • Používanie služby je možné v ľubovoľnej internetovej sieti, jedinou podmienkou je dostatočne rýchle a stabilné pripojenie na internet (minimálna odporučená rýchlosť je 10 Mb/s).
  • Ku Skylink Live TV sa môžete pripojiť až z piatich zariadení! Súbežné sledovanie je však obmedzené len na dve zariadenia.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905