Neviete, čo kúpiť svojim blízkym ako darček?

Majú vaši rodičia alebo kamaráti satelitnú TV od Skylinku? Urobte im radosť darčekovým poukazom na programový balíček! Potešiť môžete športových fanúšikov, filmových a seriálových nadšencov aj milovníkov dokumentov. V našich balíčkoch nájdete aj programy pre deti alebo naopak niečo len pre dospelých.

Aké výhody má nákup darčekového poukazu Skylink?
 

Vybrať si môžete ktorýkoľvek balíček z našej ponuky na 1, 3, 6 a 12 mesiacov

 

Budete môcť sledovať TV relácie naživo alebo až 7 dní spätne z archívu na mobile, tablete alebo PC

 

Darčekový poukaz je k dispozícii ihneď a je možné ho vytlačiť

 

Na darčekový poukaz môžete napísať vlastné venovanie

Ako si môžete objednať darčekový poukaz?
 
 

Prihlásenie do zákazníckej zóny

Darčekový poukaz môžete kúpiť len v zabezpečenom prostredí Zákazníckej zóny Skylink. Ak nie ste zákazníkom Skylinku (nevlastníte dekódovaciu kartu), kliknite na tlačidlo "Vstup pro nezákazníkov" a zaregistrujte sa prostredníctvom vášho e-mailu.

 

Vyberte si programový balíček

V sekcii Darčekový poukaz si vyberte programový balíček a dĺžku predplatného. V ponuke je pripravených niekoľkých motívov poukazu a pridať môžete aj vlastné venovanie.

 

Platba a vytlačenie darčekového poukazu

Ak ste s vybraným motívom poukazu a venovaním spokojný, jednoducho zaplaťte online. Darčekový poukaz môžete ihneď vytlačiť alebo ho venovať elektronicky. Taktiež vám ho pošleme na e-mail.

 

Dostali ste darčekový poukaz Skylink?

Darčekový poukaz Skylink si môžete uplatniť po prihlásení do Zákazníckej zóny, kde si zvolíte ponuku „Aktivácia služieb kupóny alebo poukazy“ , zadáte číslo vášho poukazu a potvrdíte jeho aktiváciu.

Darčekový poukaz slúži k aktivácii vybraného programového balíčku Skylink na satelitných kartách Skylink.
Darčekový poukaz neslúži k nákupu nové karty Skylink či satelitného vybavenia. Chcete si domov kúpiť Skylink?

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1