Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 2. číslo magazínu Skylink TV

05.02.2024   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Nevidel som jediný diel StarDance!
Z pekára a cukrára Josefa Maršálka sa v posledných rokoch stala neprehliadnuteľná televízna hviezda. Svoje skúsenosti teraz úročí v reláciách Peče celá země i Buchty po ránu, nedávno ale vtancoval aj do vôd obľúbenej show StarDance.

Šialenci z väzenia dobývajú svet
Hviezdy Sean Penn a Susan Sarandon ozdobili novú a pekelne zábavnú austrálsku sériu Z*A*J*A*T*C*I, v ktorej partička prostoduchých vojakov vytrie všetkým zrak! Dívajte sa od 22. februára na programe CANAL+ Action.

Temnú legendu ťahá ďalej Jodie Foster
Seriálový fenomén Temný prípad pokračuje štvrtou sériou. Záhadami a mystikou obostretý prípad z Aljašky zahalenej do polárnej noci v ňom vyšetruje Jodie Foster. Krimi Temný prípad – Nočná krajina sledujte vo februári na HBO HD.

Týmto chalanom musíte držať palce!
Dráma z obdobia 2. svetovej vojny Z Paríža do Paríža, ktorá rozpráva strhujúci príbeh dvoch židovských chlapcov utekajúcich pred nacistami, je jedným z najpozoruhodnejších francúzskych filmov posledných rokov. Vychutnajte si 25. februára na JOJ Cinema HD.

Najlepší hokej v Európe? Švajčiarsko sa hlási.
Nie je to klišé z úst tých, ktorí dávajú Švajčiarsko občas do „protikladu“ nefungujúcim českým úradom, ani slová hráčov, ktorým sa jednoducho vo Švajčiarsku dobre žije. Kľúčový je fakt, že sa tu hrá excelentný hokej. Špičkové zápasy zo švajčiarskej NL sledujte od 13. februára na Sport 1 a 2 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905