Balíček Multi

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Multi nájdete rozšírenú ponuku športových, filmových a dokumentárnych programov. Môžete sa tešiť na preteky Formuly 1, tenisové turnaje, Moto GP a iné. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak niektorý program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Multi
57 programov, z toho 37 v HD
Všeobecné 14, Filmové 8, Športové 6, Dokumentárne 8, Hudobné a lifestyle 8, Detské 7, Erotické 3, Spravodajské 3
9,60 € / mesiac

Programové tipy balíčka Multi

Slzy slnka

Slzy slnka

film

Akčný film USA (2003).

Film+ | Dnes 20:10
Robin Hood

Robin Hood

film

Dobrodružný historický film VB (2010). Životný príbeh legendárneho anglického hrdinu z 13. storočia, ktorý chcel s malou skupinou spojencov bojovať proti skorumpovanej vrchnosti, aby ochránil Anglicko pred hroziacou občianskou vojnou a obnovil slávu jeho koruny. Anglicko, 13. storočie. Lukostrelec Robin a jeho zbojnícka skupina bojujú proti korupcii a vyzývajú kráľa, aby zmenil rovnováhu síl medzi mocou koruny a jej vazalmi. Odpadlík, štvanec, zlodej či hrdina? Jedno je isté, tento muž prostého pôvodu sa už onedlho stane v očiach národa večným symbolom slobody. Skvelý lukostrelec Robin Longstride slúži v armáde kráľa Richarda I. vo vojne proti Francúzom. Po kráľovej smrti opustí armádu a vrátil do Nottinghamu, kde vládnu chudoba, hlad, korupcia a strach. Despotický šerif ničí život miestnym obyvateľom a neustále zvyšuje dane. Robin sa zamiluje do odvážnej a temperamentnej vdovy lady Marion Loxleyovej, ktorej prezradí svoje plány, ako chce bojovať proti skorumpovanej vrchnosti. Marion je voči ideám idealistického rytiera z lesa spočiatku skeptická, Robin však dúfa, že sa mu podarí získať jej ruku a zachrániť dedinu. Zostaví skupinu bojovníkov, ktorej členovia nie sú prvotriedni vojaci, ale ich túžba po lepšom živote je silnejšia než odpor k zbraniam. Rozhodnú sa vzdorovať šerifovi všade, kde je to len bude trochu možné, a pomôcť dedinčanom tým najjednoduchším spôsobom – budú ako zbojníci bohatým brať a chudobným dávať. Ich krajina je však spustošená desaťročiami vojen, nový kráľ je neschopný a ďalšie hrozby môžu kedykoľvek udrieť zvonku i zvnútra. A tak sa Robin a jeho odvážni spojenci pustia do nebezpečného dobrodružstva, aby zabránili krvavej občianskej vojne, vrátili Anglicku niekdajšiu slávu a jeho korune stratený lesk.

Plus HD | Dnes 20:30
Nula nula nula (5/8)

Nula nula nula (5/8)

seriál

Seriál Tal./Mex. (2019). Osemdielny príbeh, ktorý odhaľuje zákulisie obchodu s drogami – počnúc ich výrobou až po prepravu ku konečnému spotrebiteľovi. Vznikol na základe rovnomennej knihy Roberta Saviana.

Dvojka HD | Dnes 22:10
Cesta

Cesta

film

Svet bol zničený pred približne desiatimi rokmi. Nikto nevie, čo sa vlastne stalo. Možno to bol jadrový útok, možno vesmírna udalosť. Zomreli milióny ľudí, či už počas katastrofy alebo neskôr od hladu a zúfalstva z pomalej smrti. Muž (VIGGO MORTENSEN) a chlapec (KODI SMIT-McPHEE) putujú temnou krajinou, vzdorujú hladu a zime, občas sa musia skryť pred ľuďmi alebo sa brániť pri napadnutí. Všetok svoj osobný, a teda veľmi vzácny majetok, si vezú v nákupnom vozíku, vybavenom spätným zrkadlom, aby videli, či ich niekto nesleduje. Jediným zdrojom radosti sú pre nich občasné nálezy potravy. Na svojej ceste sa stretávajú s húfmi zúfalých preživších a čelia gangom, kanibalom či zlodejom. Okrem rodinného puta ich spája vedomie, že existencia jedného je dôvodom pre život toho druhého. Otec cíti zodpovednosť za dieťa, ktoré sa narodilo krátko po katastrofe a ktoré nepozná zaniknutú civilizáciu. Predstiera optimizmus a je schopný kvôli synovi aj zabiť. Každodenné prežívanie ho zmáha, stáva sa podozrievavýn, prestáva rozlišovať medzi dobrom a zlom. Na chvíle šťastnej minulosti, ktoré strávil so svojou ženou (CHARLIZE THERONOVÁ), môže len spomínať. Otec so synom miera na juh k morskému pobrežiu, aj keď nevedia, čo ich tam čaká a či majú ešte nejakú nádej.

FDb.cz: 71%
JOJ Cinema HD | Pondelok 20:15

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 7 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905