Balíček Multi

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Multi nájdete rozšírenú ponuku športových, filmových a dokumentárnych programov. Môžete sa tešiť na preteky Formuly 1, tenisové turnaje, Moto GP a iné. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak niektorý program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Multi
65 programov, z toho 44 v HD
Všeobecné 11, Športové 9, Filmové 11, Dokumentárne 9, Hudobné a lifestyle 8, Detské 7, Erotické 3, Spravodajské 7
11,50 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Programové tipy balíčka Multi

Hádzaná - MS 2023 - ženy

Hádzaná - MS 2023 - ženy

šport

Hádzaná - MS 2023 - ženy: osemfinálová skupina I / III

RTVS ŠPORT HD | Dnes 20:25
Gunman: Muž na odstrel

Gunman: Muž na odstrel

film

Akčný triler USA/Šp. (2015). Minulosť ťa vždy dostihne. Jim Terrier /Sean Penn/ býval kedysi žoldnierom a má so svojou skupinou na svedomí atentát na konžského prezidenta, čo v krajine rozpútalo chaos a smrť. Teraz však chce zanechať minulosť minulosťou, mať pokoj a usadiť sa. Opäť sa vracia do Konga, aby pomohol v chudobných oblastiach navŕtať studne a činiť tak pokánie. Na jeho hlavu je však vypísaná odmena a tajné služby, pre ktoré pracoval, svojich ľudí ľahko neprepúšťajú. Robil pre nich strašné veci a vtedy bol presvedčený, že pomáha svetu. Teraz však vie a oni vedia, že vie. Aby očistil svoje meno, nevyhne sa konfrontácii. Aby prežil, musí zabíjať.

JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Party ride

Party ride

hudba

Dance music na páteční mejdan

ÓČKO | Piatok 20:00
Kočka na snowboarde

Kočka na snowboarde

film

Krásna Kim Matthewsová (FELICITY JONESOVÁ) kedysi bývala šampiónkou v skateboardingu, v súčasnosti však griluje hamburgery a snaží sa uživiť seba a svojho otca. Čoskoro sa na ňu usmeje šťastie v podobe práce v luxusnej horskej chate v Alpách. Kim je spočiatku zmätená bizarnosťou nóbl sveta, ktorý je plný prvotriedneho šampanského, majestátnych hôr a po pás hlbokého prašanu. Potom ale objaví snowboarding a s ním úplne nový svet. Ukáže sa, že Kim je prirodzený talent, a tak začne čoskoro trénovať na súťaž organizovanú pri príležitosti ukončenia sezóny. Má jedinečnú príležitosť vyhrať poriadnu sumu peňazí. Lenže predtým, než sa znovu stane šampiónkou, musí prekonať svoje obavy a tiež zistiť, ako sa veci majú s Jonnym (ED WESTWICK), sympatickým ale nedostupným synom jej šéfa.

FDb.cz: 71%
Plus HD | Dnes 20:30

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videotéka so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

Zaujímavosti a novinky balíčka Multi

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905