Balíček Multi

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Multi nájdete rozšírenú ponuku športových, filmových a dokumentárnych programov. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak niektorý program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Multi
71 programov, z toho 47 v HD
Všeobecné 11, Športové 10, Filmové 13, Dokumentárne 11, Hudobné a lifestyle 9, Detské 7, Erotické 3, Spravodajské 7
11,50 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Programové tipy balíčka Multi

Sportovní noviny

Sportovní noviny

šport

Sportovní zpravodajství

Nova Sport 1 | Dnes 21:00
Croodsovi - Rodinný strom (12)

Croodsovi - Rodinný strom (12)

seriál

Animovaný seriál USA (2021). Pokračuje příběh Croodsových a Lepšíkovi, kteří se učí žít společně na nejzapadlejší farmě v pravěku.

Minimax | Dnes 17:00
YouTube Chart

YouTube Chart

hudba

Kompletní infoservis. Live ze studia Óčka. Novinky na sockách, v hudbě i filmu. Kauzy v showbyzu, bizáry, cally s hosty, soutěže a k tomu top klipy. Feedem těch nejzajímavějších zpráv a postů provází Dominik Vršanský.

ÓČKO | Streda 15:00
Dve srdcia

Dve srdcia

film

Romantický film USA (2020). Odhaľte tajomstvo, ktoré ich spája. Skutočný životný príbeh dvoch mužov, ktorí sa nikdy nestretli ani nepoznali, a predsa ich osud nakoniec spojil nepredstaviteľným spôsobom. V paralelných ľúbostných príbehoch dvoch šťastných párov príde k zlomovým udalostiam. V ich dôsledku sa životné osudy dvoch cudzích a rozdielnych mužov - vysokoškolského študenta Chrisa a bohatého podnikateľa Jorgeho – nečakane pretnú udivujúcim a nepredvídateľným spôsobom. Na vysokej škole sa Chris zoznámi so študentkou Samanthou, do ktorej sa zamiluje a teší sa na spoločný život. Mladý bohatý obchodník Jorge sa zoznámi s letuškou Leslie a spoločne prežívajú svoj príbeh lásky. Vášnivý vzťah Chrisa a Samanthy sa však rozpadá a Jorge bojuje s vážnou chorobou pľúc. Keď príde k tragédii, životné príbehy oboch párov sa nečakane pretnú spôsobom, aký by nik nedokázal predpovedať. Príbeh na základe skutočných udalostí rozpráva o živote dvoch rôznych párov v dvoch rôznych časových obdobiach. V jednom príbehu sledujeme 19-ročného vysokoškolského študenta Chrisa Gregoryho, ktorý nájde zmysel života, až keď spozná spolužiačku Samanthu a obaja sa zamilujú. Hrdinom paralelného príbehu je Jorge Bolivar, bohatý dedič rodiny výrobcov rumu, ktorý od narodenia trpí cystickou fibrózou. Dedičné ochorenie mu ťažko poškodzuje pľúca a podľa prognózy by sa nemal dožiť ani dvadsiatky. Keď má Jorge 30 rokov, zamiluje sa do letušky Leslie a tajne sa s ňou ožení. Životné príbehy Chrisa a Jorgeho spočiatku nijako nesúvisia, ale keď dôjde k tragédii, náhle sa prepoja spôsobom, aký by nikto nečakal... 19-ročný Chris pri športe na internáte skolabuje a onedlho zomiera na mozgovú aneuryzmu. Na základe Chrisovho dávnejšieho súhlasu lekári hľadajú vhodných príjemcov jeho orgánov. Je medzi nimi aj Jorge, ktorého zdravotný stav sa v priebehu rokov veľmi zhoršil a teraz už žije len s pomocou dýchacieho prístroja. Zachrániť ho však môže transplantácia Chrisových pľúc. Po úspešnej operácii Jorge vyhľadá rodinu darcu, ktorého orgán mu zachránil život...

JOJ HD | Nedeľa 20:40

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vyberajte zo stoviek tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov americkej i európskej produkcie. U nás si na svoje príde každý! Videotéka CANAL+ je dostupná cez internet priamov aplikácii Skylink Live TV.

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

Zaujímavosti a novinky balíčka Multi

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905