Sport 2 HD

Športový
Športová stanica Sport 2 HD ponúka prvotriedny športový obsah. Diváci majú možnosť vidieť v akcii tie najväčšie medzinárodné futbalové hviezdy, európsku hokejovú špičku, najrýchlejších pretekárov Formuly 1, najlepších hráčov hádzanej alebo vyhlásených športovcov profesionálnych amerických líg.
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, SVK
Voľné vysielanie programu Sport2 HD

Voľné vysielanie programu Sport2 HD

Skvelá správa pre všetkých športových fanúšikov. V novembri sa s programom Sport2 HD na našej Skylink Ochutnávke rozhodne nudiť nebudete!

Tešiť sa môžete na víkendové preteky Formuly 1 z Brazílie a Abu Dhabi. V polovici novembra tiež vyvrcholia boje v základných skupinách novej futbalovej súťaže reprezentačných celkov – Ligy národov UEFA a ani hokejoví nadšenci neprídu skrátka - do vyraďovacích bojov sa slovenský tím nedostal, ale aj naďalej môžeme sledovať našich hokejistov v ďalších tímoch – Kometa Brno, tak aj HC Plzeň.

Štvrtok 01.11.2018 | 00:00 | Sport2 HD

Futbalová Liga národov v HD kvalite

Nová atraktívna reprezentačná futbalová súťaž, vďaka ktorej môžete sledovať tie najväčšie hviezdy európskeho futbalu.

Liga národov (UEFA Nations League) bude dopĺňať kvalifikáciu na európsky šampionát. Európske výbery sú rozdelené do štyroch výkonnostných líg, z ktorých sa bude postupovať vyššie a zostupovať nižšie pre nadväzujúci ročník. Najlepšie tímy najvyššej ligy v jarnej časti súťaže zabojujú o honosný titul „majster Ligy národov“, avšak hrať sa bude aj o štyri voľné miesta na Euro 2020. Top štyri tímy z jednotlivých ligových skupín bez zabezpečenia účasti cez kvalifikáciu, ktorá sa rozbehne na jeseň 2019, budú bojovať na jar 2020 o postup klasickým barážovým spôsobom.

Programové balíčky, v ktorých nájdete program Sport 2 HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie Sport 2 HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1