Balíček CANAL+ Komplet

Pre futbalových a filmových fanúšikov
Vaše hľadanie balíčka s prémiovými športovými zážitkami a bohatým výberom filmov a seriálov je na konci! Užívajte si prenosy všetkých 380 zápasov anglickej Premier League, turnaje WTA tých najlepších tenistiek sveta a k tomu filmy a seriály z videotéky CANAL+ a originálnej produkcie Apple TV+. O kompletné futbalové menu sa postará ďalších 9 špecializovaných programov, napríklad zápasové štúdio Match Time s exkluzívnymi rozhovormi s hráčmi a živými vstupmi priamo zo štadiónov alebo Premier Club s futbalovými dátami a analýzami od skutočných expertov. Na scénu i do zákulisia zápasov WTA vás uvedie Barbora Strýcová spolu s ďalšími bývalými hráčkami. Priame prenosy turnajov WTA sme vyšperkovali zápasovým štúdiom Match Point, magazínom Come On! a rozhovormi v programe Advantage. S filmami a seriálmi z bohatej videotéky CANAL+ a jedinečnej dielne Apple TV+ neurobíte chybu! Tešte sa na seriály The Morning Show, Ted Lasso alebo Lekcie chémie, film Napoleon a ďalšie bomby, ktoré sme si pre vás pripravili. Ďalšie skvelé programy vrátane CANAL+ Action plného akcie a napätia a 5 filmových programov z rodiny FilmBox sú samozrejmosťou.
AKCIA
CANAL+ Komplet
37 programov, z toho 28 v HD
Všeobecné 11, Športové 5, Filmové 7, Dokumentárne 2, Hudobné a lifestyle 5, Spravodajské 7
119,90 € / 12 mesiacov
11,99 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+ a Apple TV+

Vyberajte zo stoviek tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov americkej i európskej produkcie. U nás si na svoje príde každý! Videotéka CANAL+ a Apple TV+ je dostupná cez internet na jednom mieste v aplikácii Skylink Live TV

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

Zaujímavosti a novinky balíčka CANAL+ Komplet

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905