Balíček Komplet

Pre náročných divákov

Ste maximalista, ktorý musí mať viac ako ostatní? Balíček KOMPLET vás doslova pohltí našou kompletnou ponukou s viac ako 120 programami a navyše dostanete všetky programy Maďarského balíčka. Filmovým expertom ponúkame nespočetné množstvo hodnotných filmov a seriálov vrátane produkcie HBO. Zapáleným komentátorom neunikne žiadna prestížna športová udalosť. Dokumentárne programy poodhalia záhady histórie, prírody, vedy či techniky a skúsení oteckovia a ich malí rebeli sa ponoria do sveta nekonečnej fantázie. Atraktívnou ponukou balíčka KOMPLET sa dozaista nechajú zviesť aj milovníci vzrušujúcej zábavy.

V rámci predplatného balíčka navyše získate ako bonus prístup do našej online služby Skylink Live TV a filmové aplikácie HBO GO a FilmBox+. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak môžu sledovať svoje obľúbené programy kedykoľvek a kdekoľvek, online naživo aj z archívu alebo odpočívať s videopožičovňou.

Komplet
128 programov, z toho 66 v HD
Všeobecné 22, Filmové 23, Športové 13, Dokumentárne 17, Hudobné a lifestyle 23, Detské 12, Erotické 10, Spravodajské 8
+ ďalších 93 nekódovaných programov
45 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Komplet

128 programov, z toho 66 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (23)

Športové  (13)

Dokumentárne  (17)

Hudobné a lifestyle  (23)

Detské  (12)

Erotické  (10)

Spravodajské  (8)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Komplet

Gympl s (r)učením omezeným (24)

Gympl s (r)učením omezeným (24)

seriál

Dva kohouti. Komediální seriál ČR (2012). Eliščina zbraň se nedopatřením dostane do nepovolaných rukou a téměř způsobí tragédii. Patrik kryje skutečné viníky a snaží se ochránit Nikol, ale vyslouží si za to jenom nespravedlivé obvinění. Eliška dává přednost Pařízkovi, ten vyrazí do útoku a požádá Elišku o ruku. Majka se ve společnosti svých nových přátel po dlouhé době konečně na chvíli zbaví strachu z Milana...

FDb.cz: 64%
Nova International | Dnes 20:20
Černá Venuše

Černá Venuše

film

Drama Belg./Fr. (2010). Počátek 19. století. Černoška Saartjie je vystavena lačným divákům londýnského panoptika. Abnormálně vyvinuté proporce jejího těla baví chlípnou společnost a stávají se předmětem vědeckého bádání.

FDb.cz: 73%
Cinemax2 | Dnes 20:30
Noví mutanti

Noví mutanti

film

Akčný sci-fi horor USA (2020).

HBO2 | Dnes 21:30
Recepty pro radost s Markétou a Honzou

Recepty pro radost s Markétou a Honzou

zábava

Recepty pro radost se vrací s novým seriálem. Populární moderátorka stanice TV Paprika, Markéta Hrubešová, Vám tentokrát vaří po boku pražského hvězdného šéfkuchaře Jana Kvasničky. Předvádějí ve veselé atmosféře chutná, příjemnými rozhovory kořeněná jídla, která dokáže každý snadno zhotovit. Nenechte si ujít Markétiny toskánské crostini nebo Honzovu zeleninovou tempuru! Pokud máte chuť na nějakou sladkost, podívejte se na přípravu moučníku bombalasca, nebo osvěžujícího dezertu ovocná šarlota. Markéta a Honza uvítají v kuchyni i hvězdné hosty, protože vařit je výborné, ale vařit společně je ta největší radost!

Skylink 7 | Dnes 11:30

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Komplet je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905