Balíček Komplet

Pre náročných divákov

Ste maximalista, ktorý musí mať viac ako ostatní? Balíček KOMPLET vás doslova pohltí našou kompletnou ponukou s viac ako 120 programami a navyše dostanete všetky programy Maďarského balíčka. Filmovým expertom ponúkame nespočetné množstvo hodnotných filmov a seriálov vrátane produkcie HBO. Zapáleným komentátorom neunikne žiadna prestížna športová udalosť. Dokumentárne programy poodhalia záhady histórie, prírody, vedy či techniky a skúsení oteckovia a ich malí rebeli sa ponoria do sveta nekonečnej fantázie. Atraktívnou ponukou balíčka KOMPLET sa dozaista nechajú zviesť aj milovníci vzrušujúcej zábavy.

V rámci predplatného balíčka navyše získate ako bonus prístup do našej online služby Skylink Live TV a filmové aplikácie HBO Max a FilmBox+. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak môžu sledovať svoje obľúbené programy kedykoľvek a kdekoľvek, online naživo aj z archívu alebo odpočívať s videopožičovňou CANAL+.

Komplet
129 programov, z toho 69 v HD
Všeobecné 20, Športové 15, Filmové 23, Dokumentárne 17, Hudobné a lifestyle 21, Detské 12, Erotické 10, Spravodajské 11
+ ďalších 95 nekódovaných programov
45 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Komplet

129 programov, z toho 69 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (20)

Športové  (15)

Filmové  (23)

Dokumentárne  (17)

Hudobné a lifestyle  (21)

Detské  (12)

Erotické  (10)

Spravodajské  (11)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Komplet

Ako to bolo ďalej... (1)

Ako to bolo ďalej... (1)

seriál

Komediálny seriál USA (2021).

HBO3 | Dnes 20:15
The Last of Us (4)

The Last of Us (4)

seriál

Seriál USA/Kan. (2023).

HBO | Piatok 20:00
Milujem Slovensko

Milujem Slovensko

zábava

SR (2021). Súťažno-zábavná šou, v ktorej sa dozviete všeličo o našom milovanom Slovensku.

Jednotka HD | Piatok 20:30
Ebigejl

Ebigejl

film

Dobrodružný rodinný fantazijný film Rus. (2019). Mladá Abigail Fosterová žije so svojou matkou Margaret v meste obklopenom vysokým múrom, ktorý ho chráni pred vonkajším svetom a záhadnou chorobou. Keď bola Abby malá, jej otca Jonathana odviedli, pretože bol jedným z nakazených. Dospievajúca Abigail sa snaží nájsť svojho nezvestného otca a po konflikte s tajnými inšpektormi, ktorí pátrajú po nakazených ľuďoch, sa stretne s vodcom odporu Baleom, ktorý - rovnako ako Abigail - ovláda mágiu. Abigail zistí, že v krajine sa nešíri žiadna choroba, v skutočnosti je to len zákerný trik, aby špeciálne oddelenie pod vedením Williama Garretta a jeho komando mohlo pod zámienkou epidémie zatýkať mágov – ľudí s kúzelníckymi schopnosťami. Ale z akého dôvodu týchto výnimočných jedincov zatýkajú? Abby sa pripojí sa ku skupine rebelov a odletí s nimi vzducholoďou do bezpečia. Napokon zistí, že jej otec kedysi vyrobil špeciálny prístroj na potláčanie kúzelníckych schopností, ktorý by ju v súčasnosti mohol zachrániť pred prenasledovateľmi. Podarí sa Abigail nájsť svojho otca včas, aby sa zachránila a ziskala odpovede na všetky otázky?

Plus HD | Dnes 20:30

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Komplet je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC. Pozrite si zoznam dostupných programov v balíčku Digital.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informáciami, ktorý vychádza raz zamesačne ako promo verzia v tlačenej podobe. Rozšírená verzia magazínu s televíznym programom v elektronickej podobe je bezplatne dostupná pre všetkých.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Podľahnite službe HBO Max!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO Max
 
HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905