Balíček Komplet

Pre náročných divákov

Ste maximalista, ktorý musí mať viac ako ostatní? Balíček KOMPLET vás doslova pohltí našou kompletnou ponukou s viac ako 120 programami. Filmovým expertom ponúkame nespočetné množstvo hodnotných filmov a seriálov vrátane produkcie HBO. Zapáleným komentátorom neunikne žiadna prestížna športová udalosť. Dokumentárne programy poodhalia záhady histórie, prírody, vedy či techniky a skúsení oteckovia a ich malí rebeli sa ponoria do sveta nekonečnej fantázie. Atraktívnou ponukou balíčka KOMPLET sa dozaista nechajú zviesť aj milovníci vzrušujúcej zábavy.

V rámci predplatného balíčka navyše získate ako bonus prístup do našej online služby Skylink Live TV a filmové aplikácie HBO GO a FilmBox+. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak môžu sledovať svoje obľúbené programy kedykoľvek a kdekoľvek, online naživo aj z archívu alebo odpočívať s videopožičovňou.

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Komplet
127 programov, z toho 64 v HD
Všeobecné 22, Filmové 23, Športové 13, Dokumentárne 17, Hudobné a lifestyle 24, Detské 12, Erotické 8, Spravodajské 8
+ ďalších 95 nekódovaných programov
45 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Komplet

127 programov, z toho 64 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (23)

Športové  (13)

Dokumentárne  (17)

Hudobné a lifestyle  (24)

Detské  (12)

Erotické  (8)

Spravodajské  (8)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Skylink 7 uvádza nový seriál Medici

Osemdielna dráma z lekárskeho prostredia, ktorá ukazuje napínavý posun autority medzi medikmi a lekármi.

Kvôli drastickým preventívnym zdravotným opatreniam, ktoré zaviedla verejná nemocnica, sa lekári zodpovední za oddelenie medikov na praxi ocitnú na 24 hodín v domácej karanténě. Starostlivosť o pacientov sa ujme partia mladých a neskúsených medikov. Ako sa zhostia novej úlohy? 

Seriálová dráma z lekárskeho prostredia exkluzívne na Skylink 7. Nenechajte si ujsť premiérové diely od marca v internetovej televízii Skylink Live TV alebo vo videopožičovni.

Programové tipy balíčka Komplet

Červené pásky

Červené pásky

seriál

Seriál SR (2020).

Markíza HD | Dnes 20:30
Milujeme auta (14)

Milujeme auta (14)

zábava

Reality seriál

Auto Motor Sport HD | Dnes 11:35
Ten dvanásty

Ten dvanásty

film

Skupinu dvanástich vojakov vycvičili v Británii na špeciálnu misiu s cieľom vykonávať sabotážne akcie na nemeckých základniach v Nórsku. Spolu o ôsmimi tonami výbušnín a materiálu ich nalodili na rybársku bárku Brattholm a v marci 1943 vyslali k brehom Nórska. Lenže operácia Martin bola prezradená a Brattholm sa ocitol pod paľbou nemeckej hliadkovej lode. Po krátkom a nerovnom boji sa loď so spojeneckými vojakmi potopila. Jedného z nich zabili, desiati sa vzdali nemeckej presile na brehu a jednému sa podarilo utiecť. V tejto chvíli sa začína osobný príbeh Jana Baalsruda ((THOMAS GULLESTADT), príbeh o neskutočnej odvahe, vôli prežiť, fyzickej výdrži a súdržnosti miestnych obyvateľov, ktorí čelia nemeckým okupantom. V pustatine severného Nórska má zranený, zoslabnutý a premrznutý Jan jediný cieľ - uniknúť gestapu, ktoré mu je v pätách, a prekročiť hranicu s neutrálnym Švédskom. Okrem vojakov wehrmachtu ho však prenasleduje aj jednotka SS, ktorej veliteľ Kurt Stage (JONATHAN RHYS MEYERS) je povestný svojou diabolskou schopnosťou dopadnúť každého utečenca a doteraz mu ešte žiadny cieľ neunikol. Ako sa skončí tento nerovný súboj dvoch výnimočných mužov?

FDb.cz: 73%
Plus HD | Dnes 20:30
Můj otec Antonín Kratochvíl

Můj otec Antonín Kratochvíl

dokument

Dokument. Opakování 3.3./ČT2. Světově proslulý český fotograf, držitel mnoha prestižních cen včetně World Press Photo, v dialogu o životě i tvorbě se svým nejstarším synem. Kromě dramatických osudů A. Kratochvíla dokument zachytil i fotografovo hledání cesty k synovi, který se narodil až po jeho útěku z Československa.

ČT2 HD | Dnes 21:00

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Komplet je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905