Balíček Kombi+

Internetová televízia Skylink Live TV

Chcete k Premier League pridať i kompletnú programovú ponuku? Balíček Kombi+ je nabitý prvotriednym obsahom a zaistí pestrú zábavu pre celú rodinu! Získate priame prenosy všetkých 380 zápasov ligy v sezóne s českým a slovenským komentárom a k tomu 9 špecializovaných programov o futbale. Zápasové štúdio Match Time nabité exkluzívnymi rozhovormi s hráčmi a živými vstupmi priamo z anglických štadiónov či Premier Club s analýzami zápasov od popredných expertov. Tešiť sa môžete aj na ostatné športy ako preteky Formuly 1, Moto GP, NHL, NBA a mnohé ďalšie.

A k tomu kompletnú programovú ponuku so skvelými filmami, seriálmi, dokumentmi, reality show, rozprávkami, s novým programom CANAL+ Action, videotékou CANAL+ a 5 filmovými programami z rodiny FilmBox. To všetko so sedemdňovým archívom programov a dostupné až na 4 zariadeniach. Tak čo, už máte jasno?

Kombi+
76 programov, z toho 53 v HD
Všeobecné 12, Športové 11, Filmové 13, Dokumentárne 11, Hudobné a lifestyle 11, Detské 7, Erotické 5, Spravodajské 6
15,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vyberajte zo stoviek tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov americkej i európskej produkcie. U nás si na svoje príde každý! Úplne nová videotéka CANAL+ je štandardnou súčasťou balíčkov CANAL+ a Kombi+. Do konca mája si ju však môžu užívať úplne všetci zákazníci Skylinku.

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

Zaujímavosti a novinky balíčka Kombi+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905