Balíček Kombi+

Internetová televízia Skylink Live TV
Chcete k Premier League pridať aj kompletnú programovú ponuku? Prvotriednym obsahom nabitý balíček Kombi+ zaistí pestrú zábavu pre celú rodinu! Získate priame prenosy všetkých 380 zápasov ligy v sezóne s českým a slovenským komentárom a k tomu 9 špecializovaných programov o futbale. Zápasové štúdio Match Time nabité exkluzívnymi rozhovormi s hráčmi a živými vstupmi priamo z anglických štadiónov či Premier Club s analýzami zápasov od popredných komentátorov. A k tomu kompletnú programovú ponuku so skvelými filmami, seriálmi, dokumentmi, reality show a rozprávkami. To všetko so sedemdňovým archívom programov a Skylink videotékou dostupnou až na štyroch zariadenia. Tak čo, už máte jasno?
Kombi+
66 programov, z toho 46 v HD
Všeobecné 12, Športové 9, Filmové 8, Dokumentárne 9, Hudobné a lifestyle 11, Detské 7, Erotické 5, Spravodajské 5
15,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videotéka so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

Zaujímavosti a novinky balíčka Kombi+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905