Balíček Kombi+

Internetová televízia Skylink Live TV
Chcete k Premier League pridať aj kompletnú programovú ponuku? Prvotriednym obsahom nabitý balíček Kombi+ zaistí pestrú zábavu pre celú rodinu! Získate priame prenosy všetkých 380 zápasov ligy v sezóne s českým a slovenským komentárom a k tomu 9 špecializovaných programov o futbale. Zápasové štúdio Match Time nabité exkluzívnymi rozhovormi s hráčmi a živými vstupmi priamo z anglických štadiónov či Premier Club s analýzami zápasov od popredných komentátorov. A k tomu kompletnú programovú ponuku so skvelými filmami, seriálmi, dokumentmi, reality show a rozprávkami. To všetko so sedemdňovým archívom programov a Skylink videotékou dostupnou až na štyroch zariadenia. Tak čo, už máte jasno?
Kombi+
67 programov, z toho 47 v HD
Všeobecné 13, Športové 8, Filmové 8, Dokumentárne 9, Hudobné a lifestyle 12, Detské 7, Erotické 5, Spravodajské 5
15,90 € / mesiac

Programové tipy balíčka Kombi+

Basketbal: Německo - Česká Republika

Basketbal: Německo - Česká Republika

šport

Přímý přenos semifinále mezinárodního basketbalového turnaje DBB Supercup 2022

Nova Sport 2 HD | Dnes 20:25
Ďakujem za vaše služby

Ďakujem za vaše služby

film

Vojnový film Kan./USA (2017). Životopisná vojnová dráma je podľa rovnomennej knihy faktu Davida Finkela, reportéra Washington Post. Finkel napísal v r. 2013 knihu o veteránoch 2. práporu, 16. pešieho pluku, ktorí sa vracajú po otrasných vojnových skúsenostiach 15-mesačného nasadenia v Iraku v roku 2007. Chcú sa prispôsobiť normálnemu civilnému a rodinnému životu. Všetci trpia posttraumatickou stresovou poruchou, spomienky na hrôzy vojny sa im neustále vracajú a ničia ich. Film je režijným debutom Jasona Halla. O. J. Dorsey, B. Beyer, K. Cahill.

JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Deň po tom

Deň po tom

film

Katastrofický film USA (2004).

FDb.cz: 74%
DAJTO HD | Pondelok 20:30
Dom na konci ulice

Dom na konci ulice

film

Čerstvo rozvedená Sarah (ELISABETH SHUEOVÁ) a jej dcéra Elissa (JENNIFER LAWRENCEOVÁ) chcú začať nový život a presťahujú sa do svojho vysnívaného vidieckeho domu v malom mestečku. Keď však v okolí začne dochádzať k prekvapujúcim a nevysvetliteľným udalostiam, Sarah a Elissa sa dozvedia, že mestečko ukrýva desivé tajomstvo. Pred niekoľkými rokmi vo vedľajšom dome mladé dievča zabilo svojich rodičov priamo v ich posteli a potom záhadne zmizlo. Jediný, kto vtedy prežil, bol jej brat Ryan. Aj napriek výhradám svojej matky sa Elissa so samotárskym Ryanom (MAX THIERIOT) spriatelí. Čím sú si tí dvaja bližší, tým hlbšie sa všetci ponárajú do tajomného nebezpečenstva, ktoré bude mať ešte desivejšie následky, než si dokážu predstaviť.

FDb.cz: 60%
WAU HD | Nedeľa 20:10

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videotéka so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

Zaujímavosti a novinky balíčka Kombi+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905