JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Greenland: Posledný úkryt

Greenland: Posledný úkryt

film

Akčný film USA (2020). Na Zem sa rúti ďalšia katastrofa. Tentokrát sú to úlomky kométy, ktorá sa rýchlo blíži k našej planéte. Podľa výpočtov vedcov pravdepodobne spôsobí zánik ľudstva a jedinou možnosťou, ako sa zachrániť, je úkryt v Grónsku. Uprostred tejto desivej situácie sa John Garrity snaží znova stmeliť svoju rodinu, uchrániť bezpečnosť svojho syna Nathana a manželky Allison. Musí precestovať celou krajinou, bojovať s rastúcou panikou a bezprávím, aby sa v poslednej chvíli dostali do bezpečného útočiska. A. Bachelor, M. Dungey.

FDb.cz: 63%
JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Dva burani v Miami

Dva burani v Miami

film

Komédia Ru. (2019). Ion a Ilie sú dvaja najlepší priatelia a žijú v Rumunsku. Sú odhodlaní uniknúť chudobe svojho rodného mesta a ochotní urobiť čokoľvek, aby rýchlo zbohatli. Spoja sa s miestnym zločincom, ktorý ich skontaktuje s chlapíkom predávajúcim drogy v Miami, kokaínovom hlavnom meste sveta. Krásne počasie, dievčatá a veľa peňazí, to je ako v rozprávke o milionárovi. Užívajú si svoj sen bez toho, aby vedeli, že čoskoro budú utekať, aby si zachránili holé životy.

JOJ Cinema HD | Sobota 20:15
Rodina na úteku

Rodina na úteku

film

Dráma USA (2012). Aby zlodejský gang prepašoval štyri milióny dolárov cez policajné zátarasy, ukryje svoj lup do batožiny nič netušacej rodiny na prázdninách. Keď chcú zlodeji svoje špinavé peniaze naspäť, nezastavia sa pred ničím, čo by im v tom mohlo zabránťt. Táto dovolenka mala dať rodinu Sidwellových znovu dohromady. Vo chvíli, keď ich začne prenasledovať a ohrozovať zlodejský gang, ktorý svoju korisť ukryl do ich batožiny, členovia rodiny pochopia, že bez vzájomnej spolupráce nikto z nich neprežije.

JOJ Cinema HD | Nedeľa 20:15
Veľká svadba

Veľká svadba

film

Komédia USA (2013). Čoho je schopný rozvedený manželský pár, len aby zabezpečil šťastnú svadbu svojho dieťaťa? Alejandro, adoptívny syn Dona a Ellie Griffinovcov (Robert de Niro, Diane Keaton), sa ide ženiť. Všetko by bolo v poriadku, nebyť Alejandrovej biologickej matky, ktorá sa nečakane rozhodla prísť na jeho svadbu. Jej bigotný prístup k viere donúti Alejandra, aby požiadal svojich adoptívnych rodičov, ktorí sa medzitým rozviedli, nech hrajú na svadbe šťastný pár. Môže to byť zábavné, ale nie pre všetkých. Najmä nie pre Donova partnerku Bebe (Susan Sarandon). A ešte k tomu je ich sobášiacim kňazom otec Moinighan! (Robin Williams).

FDb.cz: 66%
JOJ Cinema HD | Streda 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905