JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, SVK

Programové balíčky, v ktorých nájdete program JOJ Cinema HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Programové tipy JOJ Cinema HD

Cesta za kráľom trollov

Cesta za kráľom trollov

film

Dobrodružný rodinný fantazijný film Nor. (2017). Myslíte si, že trollovia sú malé roztomilé bytosti? Ale kdeže! Kráľ trollov je zlovestný a hrozivý obor z hôr, ktorý drieme v svojej jaskyni a čaká, či sa niektorá z princezien nestihne vydať do svojich osemnástich narodenín, aby ju mohol uniesť a zjesť. Espen je najmladší z troch synov chudobného farmára. Doma ho majú za ťuťmáka, lebo nerobí nič užitočné, len fantazíruje, chodí po lesoch a chytá vtáčiky. Preto ho poverili najľahšou úlohou udržiavať v peci oheň, aby nevyhasol. Všetko sa zmení, keď Espen stretne princeznú Kristin. Tvrdohlavé dievča utieklo z rodného hradu deň pred svojimi osemnástimi narodeninami, pretože si nechce vziať namysleného princa Fredrika, ktorého jej vybral otec. Zároveň neverí na staré historky o kráľovi trollov, ktorý dostane chuť na princezné, ak sa do dňa svojej dospelosti nevydajú. Onedlho však zistí, že sa mýlila, pretože kráľ trollov využije svoju príležitosť a naozaj ju unesie. Zasnený Espen neustráži uhlíky v peci a podpáli celú chalupu. Keď kráľ Erik vyhlási pátranie po svojej neposlušnej dcére a sľúbi za odmenu jej ruku a pol kráľovstva, farmárski bratia neváhajú a vyrážajú na výpravu. Tí starší chcú postaviť rodine novú strechu nad hlavou a najmladší Espen by rád získal princezninu ruku. Na ceste prežijú úžasné dobrodružstvá, čelia príšerám aj mágii, ale na konci ich čaká najťažšia tá výzva - hrozivý a nepremožiteľný kráľ trollov, ktorý sa princeznej bez boja určite nevzdá.

FDb.cz: 70%
JOJ Cinema HD | Nedeľa 18:20

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie JOJ Cinema HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 070 H 3/4 27 500 DVB-S

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1