JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Až na dno

Až na dno

film

Na tichých plážach francúzskeho pobrežia v Normandii sa britský tajný agent James zoznámi s podmorskou biologičkou Danielle. Ich cesty sa na chvíľu pretnú a spojí ich veľmi silné puto. Čas vzájomného zbližovania však limituje dĺžka ich pobytu. Po niekoľkých dňoch prichádza čas odlúčenia s neistým prísľubom stretnutia v budúcnosti. John odchádza do východnej Afriky na nebezpečnú misiu proti islamským teroristom. Danielle pláva na výskumnej lodi opačným smerom a pripravuje sa na riskantný zostup na dno Grónskeho mora. James sa ocitá v zajatí džihádistov, ktorí ho držia v neľudských podmienkach. Danielle sa stáva dobrovoľným väzňom obmedzeného priestoru výskumnej lode a podmorskej ponorky. Obaja sú síce v úplne odlišných, ale v niečom predsa len podobných situáciách, pričom silu čerpajú výlučne zo spomienok na spoločne prežité chvíle a vzájomne prebudené city. James i Danielle sa súčasne ocitajú v tých najtemnejších hlbinách nášho sveta, kde je ťažké niekoho nájsť a zachrániť.

FDb.cz: 90%
JOJ Cinema HD | Nedeľa 20:15
Paríž počká

Paríž počká

film

Komédia USA (2016). Urobte si pauzu a dajte sa na cestu francúzskym vidiekom. Manželka hollywoodskeho producenta sa nečakane vydá na cestu po Francúzsku, ktorá prebudí jej zmysel pre radosť zo života. Anne žije v dlhoročnom manželstve s úspešným filmovým producentom, ktorý sa zaujíma len o svoju prácu. Zmena nastane vo chvíli, keď s obchodným partnerom svojho manžela idú autom z Cannes do Paríža. Pôvodne mali byť v Paríži sa sedem hodín a zrazu je tu dvojdňové dobrodružstvo plné dobrého jedla, vína a radosti zo života. Film nakrútila ako svoj hraný debut Eleanor Coppola, manželka slávneho režiséra, keď mala 81 rokov.

JOJ Cinema HD | Pondelok 20:15
Modré diamanty

Modré diamanty

film

Americký priekupník diamantov Lucas Hill (KEANU REEVES) vyráža do Petrohradu predať vzácne modré diamanty pochybného pôvodu. Keď sa mu obchod čoskoro skomplikuje, vydá sa na Sibír hľadať svojho partnera, ktorý zmizol aj s ich diamantmi. Tam sa zamiluje do Katje (ANA ULARUOVÁ), majiteľky sibírskej kaviarničky. Čím ďalej tým viac sa zaplieta nielen do vášnivého vzťahu, ale tiež do zradného podsvetia obchodu s diamantmi, z ktorého sa už nedokáže vymaniť sám bez cudzej pomoci. Lucas zúfalo hľadá únikovú cestu zo sveta, odkiaľ niet návratu.

JOJ Cinema HD | 31.07.2021 20:15
Prvý vo vesmíre

Prvý vo vesmíre

film

18. marec 1965. V kozmických pretekoch ZSSR ešte stále predbieha Spojené štáty americké, ale Američania už pripravujú let na Mesiac a ZSSR nesmie zaostať - sovietski kozmonauti musia ako prví podniknúť výstup do otvoreného vesmíru a naživo sprostredkovať tento úspech celému svetu. Posádku letu, ktorá má uskutočniť tento priekopnícky čin, tvoria dvaja kozmonauti - veliteľ Pavel Ivanovič Beľajev (KONSTANTIN CHABENSKIJ) a druhý pilot Alexej Archipovič Leonov (JEVGENIJ MIRONOV). Na výrobu kozmických lodí Voschod 1 a Voschod 2, na doladenie technológií a výcvik kozmonautov zostáva veľmi málo času. Skúšobná loď explodovala v atmosfére, a preto je ďalší štart mimoriadne riskantný. Astronauti sa však cítia perfektne fyzicky pripravení a presvedčia vedenie, že podstúpia akékoľvek riziko. Po štarte letu Voschod 2 kozmická loď bezpečne vystúpila na obežnú dráhu, ale aby kozmonauti misiu dokončili a vrátili sa domov živí, budú musieť podstúpiť ešte mnohé náročné skúšky, vyriešiť veľa nečakaných problémov a úspešne zvládnuť životu nebezpečné situácie, akými sú napríklad nafúknutý skafander Alexeja Leonova v otvorenom vesmíre, ktorý mu znemožňuje návrat do kabíny, či otrava kyslíkom v dôsledku aktivácie senzora úniku vnútornej atmosféry, alebo manuálny zostup z obežnej dráhy s pristátím v neplánovanej oblasti na Urale a prežitím v drsnom permskom lese do príchodu záchranárov.

FDb.cz: 76%
JOJ Cinema HD | 02.08.2021 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905