JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Nočný lovec

Nočný lovec

film

Krimitriler Kan./USA (2018). Lov je súčasťou hry. Sériový únosca a vrah žien drží detektíva v šachu, keď jeho tajomný komplic útočí na policajtov bombami a unáša ich deti. Sudca na dôchodku Cooper so svojou pomocníčkou Larou loví pedofilov, ktorých následne nelegálne kastruje. Vo chvíli, keď sa mu honba za nebezpečným pedofilom vymkne z rúk, zapája sa do prípadu polícia. Zatknutie psychopatického vraha Simona Stullsa, ktorý unesené ženy väzní v svojom dome a neskôr ich zabíja, však spustí dlhý a nebezpečný súboj zločincov s políciou. Sériový únosca a vrah Simon Stulls má totiž nielen neznámeho komplica, ale aj spojenca medzi policajtmi, ktorého vydiera životom jeho malej dcérky. V sérii explózií plynu a bômb zahynie mnoho policajtov, v ohrození je aj život malého dievčatka. Jedinou šancou odvážneho detektíva, ako zachrániť život uneseného dieťaťa, je spoznať vrahovu pohnutú minulosť a odhaliť identitu jeho skutočných rodičov.

FDb.cz: 61%
JOJ Cinema HD | Nedeľa 20:15
Ja, Frankenstein

Ja, Frankenstein

film

V zime roku 1795 stvoril šialený doktor Victor Frankenstein monštrum, ktorému sa v pustatine Antarktídy podarilo prežiť až do dnešnej doby. Dvesto rokov od svojho zrodu sa netvor vracia sa do moderného sveta, ovládaného nadprirodzeným silami. Nesmrteľný Adam (AARON ECKHART) blúdi ulicami mesta, v ktorom proti sebe bojujú Démoni a Chrliči, dva klany nadprirodzených bytostí. Ocitol sa vo vojne o vládu nad svetom, pričom v hre je osud celého ľudstva. O Adama prejavujú záujem obe znepriatelené strany, pretože tajomstvo jeho nesmrteľnosti by im pomohlo k víťazstvu. Démoni, vedení temným princom Naberiom (BILL NIGHY), sa snažia odhaliť tajomstvo Adamovho stvorenia, aby pomocou neho zničili ľudstvo. Proti Démonom stoja Chrliči na čele s kráľovnou Leonore (MIRANDA OTTOVÁ), a tí sa snažia ochrániť Adama za každú cenu, aby život na Zemi zachránili. Adam si začne uvedomovať, že je kľúčom k budúcnosti celého sveta a musí sa rozhodnúť, ku komu sa pridá. Adam sa pokúša nájsť zmysel svojho stvorenia a svojej existencie. Pomôže ľuďom, ktorí ho stvorili a ktorých za to nenávidí, alebo sa im pomstí za svoje utrpenie a zavŕši ich večnú skazu?

FDb.cz: 65%
JOJ Cinema HD | Streda 20:15
Fukušima

Fukušima

film

Katastrofický film Jap. (2020). Dej filmu vychádza zo skutočnej udalosti, ktorá sa odohrala 11. marca 2011 v japonskej oblasti Tohoku, kde obrovské zemetrasenie a následné ničivé cunami zasiahlo atómovú elektráreň. Fukušima 50 je pseudonym, ktorý dostala skupina zamestnancov atómovej elektrárne Fukushima Daiichi. Potom, čo 750 ďalších pracovníkov evakuovali, oni riskovali svoje životy a zostali v elektrárni, aby zabránili jej úplnému zničeniu. Atómové reaktory, ktoré nemohli byť ochladené, sa na pokraji výbuchu stali vodíkovými bombami. Keby zamestnanci jadrovú elektráreň opustili, Japonsko by bolo zničené. Tvárou v tvár smrti bojujú s katastrofou za svoje rodné mesto, za rodiny, za budúcnosť Japonska, až do trpkého konca.

JOJ Cinema HD | 29.10.2021 20:15
Kursk

Kursk

film

Film inšpirovaný skutočnou katastrofickú udalosťou, ku ktorej došlo v roku 2000 na palube ponorky Kursk, sleduje posledné hodiny "nepotopiteľnej" ruskej jadrovej ponorky klesajúcej na dno arktických vôd Barentsovho mora. Niekoľko členov posádky prežije počiatočný výbuch, vrátane veliteľa Michaila Averina (MATTHIAS SCHOENAERTS), na ktorého doma čaká tehotná manželka Tanya (LEA SEYDOUXOVÁ) s dieťaťom. Začína sa zúfalý boj s časom. Záchrannú operáciu však komplikuje schátrané vybavenie ponorky a byrokracia medzi Ruskom, Francúzskom, Nórskom a Britániou, keď sa veliteľ britského námorníctva David Russell (COLIN FIRTH) pokúša presvedčiť ruskú vládu, aby prijala zahraničnú pomoc.

FDb.cz: 69%
JOJ Cinema HD | 01.11.2021 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905