JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Únos Freddyho Heinekena

Únos Freddyho Heinekena

film

Predátor sa stáva obeťou. Triler UK/Belg. (2015). Tento film vychádza zo skutočnej udalosti a poskytuje detailný pohľad do naplánovania, uskutočnenia a dohry únosu najbohatšieho pivného magnáta a asi najvplyvnejšieho muža Holandska Alfreda "Freddyho" Heinekena, Únoscom vyplatili vôbec najvyššie výkupné za jednotlivca v histórii. Po vyslobodení je však Heineken rozhodnutý svojich únoscov nájsť a pomstiť sa. V titulnej úlohe Anthony Hopkins.

JOJ Cinema HD | 14.05.2021 20:15
Kšeftári

Kšeftári

film

Vidiecky predajca jazdených áut Ben Selleck (JAMES BROLIN) chce zachrániť svoj desaťročný rodinný podnik pred nepriateľským prevzatím, na ktoré sa už pripravuje jeho najväčší miestny rival a brutálny konkurent. Zúfalý majiteľ si preto si najme najslávnejšieho akčného reklamného mága Dona "The Goods" Readyho (JEREMY PIVEN) a jeho žoldniersky tím všetkého schopných špecialistov, aby za tri dni predali viac než 200 automobilov. Don Ready prevezme vedenie Selleckovho obchodu, naštartuje svoj tím agresívnych predajcov a v rekordnom čase za jediný víkend predá všetky motorové vozidlá. Selleckovi nepriatelia zúria, lebo prichádzajú o ľahkú korisť. Jeho úspechu sa však nechcú len nečinne prizerať a odpovedajú zúfalými protiakciami. Na ich mizerné triky je však obchodnícky mág Ready dobre pripravený a ľahko si s nimi poradí.

FDb.cz: 69%
JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Frajeri vo Vegas

Frajeri vo Vegas

film

Komédia USA (2013). Celoživotní priatelia sa na staré kolená rozhodnú roztočiť to ešte raz ako spomienku na staré dobré časy. Jeden z nich, zaprisahaný starý mládenec chystá prekvapivú svadbu, a to je ideálna príležitosť. Cieľ? Ako ináč – Las Vegas! V Brooklyne poznali túto štvoricu kamarátov všetci, život ich ale nakoniec zavial každého inde. Jeden je sám v Brooklyne, druhý so svojou ženou na Floride, tretí žije v Jersey so synom. Z ospalosti ich vytrhne až telefonát toho.

FDb.cz: 73%
JOJ Cinema HD | Nedeľa 20:15
Nezastaviteľný

Nezastaviteľný

film

Akčný triler USA (2013). Zvláštny agent Phil Broker sa po nevydarenej akcii, ktorá stála život šéfovho syna, rozhodne odísť do výslužby. Zostal sám s deväťročnú dcérou a je presvedčený, že malé vidiecke mestečko mu zabezpečí pokoj na jej výchovu. Netuší však, že tamojší drogový mafián sa ho chce zbaviť a informuje Brokerových bývalých nepriateľov o jeho pobyte. Na zvlášneho agenta vo výslužbe teda čaká ďalší boj o život, no tentoraz aj o život jeho dcéry.

JOJ Cinema HD | Pondelok 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905