JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov

Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov

film

Životopisný film USA (2018). Príbeh bratov Weiderovcov, ktorí spoločne zmenili svet kulturistiky a stvorili fitness ako ho poznáme v súčasnosti. Súrodenci Joe a Ben Weiderovci sú zakladateľmi nového smeru v posilňovaní a fitness, založili Medzinárodnú federáciu pre bodybuilding a súťaž Mr. Olympia. Kým sa to všetko stalo, museli prejsť tvrdými skúškami. Napriek všetkým prekážkam sa im podarilo prekonať antisemitizmus, konvenčné normy aj veľkú chudobu, aby začali podnikať v oblasti fitness. Spustili hnutie, ktoré zmenilo svet bodybuildingu v USA, vytvorili impérium a objavili kulturistu menom Arnold Schwarzennegger.

JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Pasca na rodinu

Pasca na rodinu

film

Triler USA (2021). Dvojica podvodníčok už chystá ďalšiu rafinovanú pascu na vyhliadnutú obeť - bohatú rodinu podnikateľov. Dvojica podvodníčok si vyhliadla ďalšiu bohatú rodinu, aby ju zničila a pripravila o dedičstvo. Niekto však pozná ich predchádzajúce zločiny a je im v pätách. Voľné pokračovanie trileru Svokra na zabitie. Podvodníčky Christine a Stephanie, ktoré vystupujú ako matka s dcérou, si už vyhliadli ďalšiu bohatú rodinu, ktorú chcú po svadbe Stephanie so synom Landonom Rudolphom obrať o dedičstvo. V pätách ale majú jednu zo svojich predchádzajúcich vedľajších obetí, terapeutku Denise, ktorá ktorá pozná ich zločinecké metódy, pretože jej zavraždili exmanžela – súkromného detektíva. Príťažlivý a bohatý mladík Landon Rudolph sa zamiluje do Stephanie, dievčaťa z obyčajnej rodiny. Všetko je dobre načasované a do mesta prichádza jej matka Christine, ktorá sa chce s Landonom čo najskôr zoznámiť. A tak do sídla rodiny Rudolphovcov prichádza Stephanie spolu so svojou matkou Christine. Obe ženy sú mimoriadne nadšené nielen z nádherného domu, ale aj z veľkého majetku Landonovho otca Georga, priemyselníka a železiarskeho magnáta. Po tom, čo situáciu skomplikuje údajné tehotenstvo Stephanie a obe ženy sa rýchlo nasťahujú k Rudolphovcom, sa v sídle boháčov začnú odohrávať veľmi podivné veci. A vtedy sa na scéne zjavia ich predchádzajúce obete - James, ktorému zničili rodinu, a terapeutka Denise, ktorej zavraždili exmanžela, súkromného detektíva, pretože odhalil ich rafinované zločinecké metódy. Denise je presvedčená, že Stephanie s Christinou nie sú matka s dcérou, vystupujú pod falošnými menami a plánujú spáchať podvod na rodine boháčov.

JOJ Cinema HD | Utorok 20:15
Božská Florence

Božská Florence

film

Životopisný film VB (2016). Nie je dôležité, či je človek v niečom dobrý. Dôležité je, aký veľký je jeho sen. Inšpiratívny skutočný príbeh o najhoršej speváčke na svete. Závratne bohatá Florence Foster Jenkins je v roku 1944 na výslní smotánky newyorskej spoločnosti. Jej jediným snom je spievať. A manžel, St. Clair Bayfield, veľkorysý patrón klasickej hudby, jej to umožní. Jediný problém je v tom, že Florence nemá žiadne hudobné nadanie, ani hlas. No keď Bayfield vidí jej nadšenie a oddanosť hudbe, nedokáže ju zdrviť krutou pravdou a udržuje Florence v presvedčení, že jej hlas je nadpozemsky krásny. Spieva vždy buď pre starostlivo vybrané zaplatené publikum, alebo pre veľmi lojálnych priateľov. Povzbudená svojimi úspechmi sa Florence rozhodne splniť si celoživotný sen: vystupovať v Carnegie Hall. Vo svojej nezištnej štedrosti rozdá na svoj pripravovaný koncert tisíce vstupeniek veteránom vracajúcich sa z vojny. Bayfield, ktorý ju láskyplne chráni pred krutou pravdou, musí čeliť najťažšej výzve svojho života...

FDb.cz: 73%
JOJ Cinema HD | Streda 20:15
Únos Freddyho Heinekena

Únos Freddyho Heinekena

film

Triler VB/Belg. (2015). Tento film vychádza zo skutočnej udalosti a poskytuje detailný pohľad do naplánovania, uskutočnenia a dohry únosu najbohatšieho pivného magnáta a asi najvplyvnejšieho muža Holandska Alfreda "Freddyho" Heinekena, Únoscom vyplatili vôbec najvyššie výkupné za jednotlivca v histórii. Po vyslobodení je však Heineken rozhodnutý svojich únoscov nájsť a pomstiť sa. V titulnej úlohe Anthony Hopkins.

JOJ Cinema HD | Štvrtok 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905