JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Slon a motýľ

Slon a motýľ

film

Dráma Belg./USA (2017). Antoine sa práve vrátil do rodného mesta, kde sa znova stretáva so svojou bývalou milenkou a matkou malej dcérky Elsy, ktorú nikdy nevidel. Najskôr mu jeho ex zabuchne dvere pred nosom, ale v dôsledku nečakaného zvratu udalostí sa Antoine náhle ocitne sám, aby sa postaral o päťročné, zvedavé a temperamentné dievčatko. Tento víkend bude veľmi dlhý…

JOJ Cinema HD | Nedeľa 20:15
Párty mama

Párty mama

film

Dráma USA (2018). Život je zábava a hry, kým sa veci nezvrtnú zlým smerom. Ale mamy by to mali vedieť a predvídať. Brittany sa zoznámia s Ashley, dievčaťom zo zámožnej rodiny. Sú vo veku, keď ešte samy nevedia, čo chcú. Ale Brittany to vie - chce tiež žiť v bohatstve. Chce si užiť večierkov a zábavy, a tak sa rozhodne ísť na párty napriek zákazu rodičov. Tá sa však vymkne hostiteľke z rúk a skončí sa tragédiou. Nič už nie je možné zvrátiť. C. Sulek.

JOJ Cinema HD | Štvrtok 20:15
Lady Macbeth

Lady Macbeth

film

Dráma VB (2016). Filmová adaptácia novely Nikolaja Leskova je krutým príbehom mladej ženy Katherine, ktorý sa odohráva na anglickom vidieku v roku 1865. Mladučká Katherine je vohnaná do manželstva s bohatým, starším kupcom. Vlastne, jej svokor Boris ju kúpil pre svojho syna Alexandra. Ale novomanžel nejaví záujem o naplnenie manželského zväzku a čoskoro odchádza na dlhšiu obchodnú cestu. Katherine zostáva sama a konečne má možnosť rozhliadnuť sa po statku. Stretnutie s mladým robotníkom Sebastianom prebudí v nej neskrotnú túžbu a nekontrolovateľnú vášeň. V snahe odtrhnúť si svoj kúsok šťastia zabudne na zábrany, zahodí svedomie a ide doslovne cez mŕtvoly. K. Sikazwe, G. Rosheuvel.

JOJ Cinema HD | 14.10.2022 20:15
Jedovatý ochranca

Jedovatý ochranca

film

Dráma USA (2019). Amanda Birchová sa po rokoch odlúčenia vracia za svojou sestrou Lauren, aby napravila pošramotené vzťahy. Lauren je úspešná vo svojom zdravotníckom centre a práve otvára nový wellness. To sa jej však stane osudným a Lauren príde o život. Amanda je odhodlaná odhaliť záhadu smrti svojej sestry a objaví zložitý vražedný plán. Podozriví sú všetci, pretože je jasné, že sestrina smrť nebola náhoda. M. Capozzi.

JOJ Cinema HD | 15.10.2022 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905