JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Rodinu si nevyberieš

Rodinu si nevyberieš

film

Komédia Fr. (2020). Príbeh rodiny s tromi deťmi, ktoré rodičom prerastajú cez hlavu. Otec s matkou zo svojich ratolestí šalejú. Poslednou kvapkou je výlet v zábavnom parku. Matka Sophie pomáha šesťročnej dcérke s matematickou úlohou, staršia, šestnásťročná Valentine, je na mobile, otec Alain spí v spálni a malá Chacha oznámi matke, že jej brat Leo berie drogy. Ale to ešte nie je všetko. Keď sa ráno všetci Morelovci prebudia, nechápu. Ich telá a duše prešli nejakou prazvláštnou premenou. Šesťročná Chacha sídli v tele svojho otca a otec je v tele svojho dospievajúceho syna. Syn sa ocitá v tele svojej staršej sestry. Tá je zase v tele svojej matky a matka v tele Chachy. Vôbec sa v tom nevyznáte? Veď oni tiež nie... M. Roehrich.

JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Temné sprisahanie

Temné sprisahanie

film

Akčný triler USA (2022). Nepriateľ bude potrebovať posily, pretože vojnový veterán vyhlásil vojnu riaditeľovi FBI a vykročil na cestu pomsty. Bývalý agent Travis Block, ktorý v utajení vykonáva špinavú prácu pre riaditeľa FBI ako likvidátor problémov, sa vzoprie svojmu zamestnávateľovi, keď odhalí tajný program, ktorého cieľom je fyzicky likvidovať nepohodlných protivníkov - wistleblowerov, politických aktivistov, novinárov a ich tajných informátorov. Bývalý agent Travis Block odhalí vďaka novinárke smrtonosné sprisahanie namierené proti obyvateľom Spojených štátov, ktorí sa stali pre vládu nepohodlnými. Čoskoro sa však dostane do hľadáčika riaditeľa FBI, ktorého donedávna osobne pomáhal chrániť a vykonával pre neho špinavú prácu. Travis vykročí na cestu tvrdej a nekompromisnej konfrontácie so svojím zamestnávateľom, aby zachránil seba a životy ďalších nevinných ľudí. Veterán vietnamskej vojny Travis Block vykonáva špinavú prácu pre riaditeľa FBI Gabriela Robinsona a likviduje jeho problémy. Chcel by odísť do dôchodku a tráviť viac času so svojou dcérou a vnučkou, ale šéf ho nechce prepustiť. Keď politickú aktivistku Sofiu po verejnom mítingu úmyselne zrazí auto, novinárka Mira Jonesová pátra po príčinách Sofiinej smrti a získa dôkaz, že nešlo o nehodu. Tajný agent Dusty Crane jej navyše tvrdí, že má informácie o prísne tajnom programe FBI s názvom Projekt Unity, ktorého cieľom je fyzicky likvidovať nepohodlné osoby, politických protivníkov, whistleblowerov, novinárov, informátorov a aktivistov, akou bola aj Sofia. Riaditeľ FBI poverí Blocka, aby mu priviedol agenta Dustyho Cranea, ktorý zradil. Cranea však zavraždia a zároveň unesú Blockovu dcéru s vnučkou. Keď sa Block dozvie od novinárky o tajnom projekte FBI a vražde jej vydavateľa, ktorý chce publikovať článok o sprisahaní, nezostáva mu nič iné, len považovať svojho šéfa za zločinca a zastaviť ho všetkými prostriedkami. A musí sa veľmi ponáhľať, pretože ďalšími na zozname smrti sú okrem neho aj členovia jeho rodiny.

JOJ Cinema HD | Piatok 20:15
Párty mama

Párty mama

film

Dráma USA (2018). Život je zábava a hry, kým sa veci nezvrtnú zlým smerom. Ale mamy by to mali vedieť a predvídať. Brittany sa zoznámia s Ashley, dievčaťom zo zámožnej rodiny. Sú vo veku, keď ešte samy nevedia, čo chcú. Ale Brittany to vie - chce tiež žiť v bohatstve. Chce si užiť večierkov a zábavy, a tak sa rozhodne ísť na párty napriek zákazu rodičov. Tá sa však vymkne hostiteľke z rúk a skončí sa tragédiou. Nič už nie je možné zvrátiť. C. Sulek.

JOJ Cinema HD | Nedeľa 20:15
Berlin, I Love You

Berlin, I Love You

film

Romantický film N (2019). Poviedkový film, najnovší zo série Cities of Love. Je nakrútený ako desať romantických príbehov odohrávajúcich sa v metropole Nemecka, Berlíne. Desať príbehov o láske, súcite, vykúpení a prijatí. Každú poviedku režíroval iný režisér a rozpráva svoj vlastný príbeh, vždy o láske, no v rôznych formách a medzi rôznymi ľuďmi. Film vznikol na rovnakom princípe ako Paríž, je taime z roku 2006, New York, I Love You z roku 2008 a Rio, Eu Te Amo z roku 2014, ktoré nakrútili rôzni medzinárodní filmári a rovnako ako spomínané filmy, má medzinárodné obsadenie.

JOJ Cinema HD | Streda 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905