JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Notre-Dame v plameňoch

Notre-Dame v plameňoch

film

Dráma Fr. (2022). Dňa 15. apríla 2019, pred 18:20 vypukol požiar v strešnom priestore Notre-Dame de Paris, stredovekej katolíckej katedrály v Paríži. V čase, keď bol požiar uhasený, sa drevená veža katedrály zrútila, väčšina drevenej strechy bola zničená a horné steny katedrály boli vážne poškodené alebo zničené. Mnoho umeleckých diel a náboženských relikvií bolo presunutých do bezpečia, ale iné utrpeli poškodenie dymom a niektoré z vonkajších diel boli poškodené alebo zničené. Oheň kontaminoval miesto a blízke oblasti Paríža toxickým prachom a olovom. Snímka je dramatickým príbehom členov hasičskej brigády, ktorí riskovali životy pri nebezpečnej záchrane symbolu Paríža.

JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Posledná cesta

Posledná cesta

film

Triler USA (2022). Vodička kamiónu Sally bola nútená vziať nelegálny náklad, aby zachránila život svojho brata pred väzenským gangom. Ukáže sa, že Sally má prepašovať cez hranice dvanásťročné dievča Leilu. Je z toho zúfalá, pretože pašovanie ľudí je v rozpore s jej svedomím, pre záchranu brata to ale musí urobiť. Po ich stope sa vydá nezmieriteľný agent FBI, ktorý je odhodlaný urobiť všetko, aby zamedzil obchodovaniu s ľuďmi a priviedol Sally a Leilu do bezpečia.

JOJ Cinema HD | Streda 20:15
Londýn v plameňoch

Londýn v plameňoch

film

Akčný film USA (2016). Miesto, kde sa stretávajú vodcovia krajín celého sveta, je veľkým lákadlom pre medzinárodný terorizmus. Keď sa najvyšší predstavitelia západných krajín zišli do Londýna na pohreb britského premiéra, teroristov nezastavia ani tie najprísnejšie bezpečnostné opatrenia. Majú ich všetkých pekne spolu a situácia sa zvrtne do smrtonosného komplotu, ktorého cieľom je zabiť všetkých jednou ranou a otvoriť tak bránu neistej budúcnosti. Zabrániť tomu môže len americký prezident, šéf americkej tajnej služby a agent MI-6, ktorý neverí nikomu a ničomu.

JOJ Cinema HD | Štvrtok 20:15
Nočná zmena

Nočná zmena

film

Dráma Fr. (2020). Traja parížski policajti majú za úlohu doprevádzať na letisko ilegálneho imigranta z Tadžikistanu, ktorý podlieha deportácii z Francúzska. Policajti čelia etickej dileme, keď sú konfrontovaní s realitou, že ich väzeň bude pravdepodobne po návrate do svojej domovskej krajiny popravený. Film je rozprávaný z troch odlišných uhlov pohľadu, sleduje policajtov Virginie, Aristida a Erika, ktorí všetci pracujú v rovnakom parížskom okrsku, ale majú diametrálne odlišné životy. Virginie je jednou z mála žien vo vysoko mačovskom hliadkovom tíme. Pracuje nadčasy, aby sa dostala preč od manžela a dieťaťa, ktoré zriedka vidí. Aristide je pohodový vtipkár, aj sentimentálny typ, ľahko ovplyvniteľný tým, čoho je v práci svedkom. A Erik je prostý policajt, ktorého dokonalé výsledky brzdí nepríjemný problém s pitím. Všetci sa stretávajú s každodenným násilím v domácnostiach a na uliciach. Raz v noci im pridelia neobvyklú misiu a musia z bližšie nešpecifikovaných dôvodov odviezť tadžického imigranta späť na hranice. Na ceste na letisko Virginie zistí, že väzeň bude odsúdený na smrť, ak sa vráti do svojej krajiny. Tvárou v tvár neznesiteľnej dileme začne spochybňovať ich poslanie... Majú noc na to, aby rozhodli o osude jedného muža.

JOJ Cinema HD | Piatok 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905