JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanica JOJ Cinema je charakteristická exkluzívnym, kreatívnym a originálnym obsahom pre všetkých filmových fanúšikov a rodinného diváka univerzálneho publika v Česku aj na Slovensku.

Aktuálny TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Až na dno

Až na dno

film

Na tichých plážach francúzskeho pobrežia v Normandii sa britský tajný agent James zoznámi s podmorskou biologičkou Danielle. Ich cesty sa na chvíľu pretnú a spojí ich veľmi silné puto. Čas vzájomného zbližovania však limituje dĺžka ich pobytu. Po niekoľkých dňoch prichádza čas odlúčenia s neistým prísľubom stretnutia v budúcnosti. John odchádza do východnej Afriky na nebezpečnú misiu proti islamským teroristom. Danielle pláva na výskumnej lodi opačným smerom a pripravuje sa na riskantný zostup na dno Grónskeho mora. James sa ocitá v zajatí džihádistov, ktorí ho držia v neľudských podmienkach. Danielle sa stáva dobrovoľným väzňom obmedzeného priestoru výskumnej lode a podmorskej ponorky. Obaja sú síce v úplne odlišných, ale v niečom predsa len podobných situáciách, pričom silu čerpajú výlučne zo spomienok na spoločne prežité chvíle a vzájomne prebudené city. James i Danielle sa súčasne ocitajú v tých najtemnejších hlbinách nášho sveta, kde je ťažké niekoho nájsť a zachrániť.

FDb.cz: 90%
JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
Gól 3

Gól 3

film

Dráma N (2009). Hrdinov tretieho pokračovania filmu čaká najväčšia futbalová udalosť- finále Svetového pohára FIFA. Traja priatelia Santiago Muneza z mexického futbalového klubu (Kuno Becker), Charlie Braitwhaite (Leo Gregory) a Liam Adams (JJ Feild), spoluhráči zo španielskeho Real Madrid a reprezentanti Anglicka účinkujú aj v oficiálnej reklame na majstrovstvách sveta vo futbale. Večer po nakrúcaní sa im cestou stane nehoda, ktorá vyradí Santiaga z hry na minimálne tri mesiace, Charlie vyviazne s otrasom mozgu ... Na ceste k futbalovej sláve musia všetci traja prekonať rad prekážok a pokušení. Najväčší boj však musia zviesť so svojimi osobnými problémami, ktoré sa badateľne podpisujú na ich výkonoch na ihrisku.

JOJ Cinema HD | Pondelok 20:15
Tulák

Tulák

film

Dráma USA (2014). Vyhýbajte sa človeku, ktorý nemá čo stratiť. Dej filmu sa odohráva v blízkej budúcnosti, desať rokov po celosvetovom hospodárskom kolapse. Zaťatý samotár sleduje vnútrozemím Austrálie mužov, ktorí mu ukradli jeho jediný majetok - auto. Cestou nájde jedného z nich ťažko zraneného. Berie naivného mladého muža so sebou ako nič netušiaceho komplica. Eric je zatrpknutý a násilnícky bývalý austrálsky vojak, ktorý stratil svoju farmu a svoju rodinu. Po páde spoločnosti sa rozpadol aj zákon a poriadok a život je lacný. Keď gang zlodejov ukradne jeho auto, nechajú ich zraneného brata, mladého Reya ležať na ceste. Chladnokrvný Eric putuje opustenými mestami a cestami vnútrozemia, aby ich našiel. Prinúti Reya, aby mu pomohol vystopovať gang, a zájde akokoľvek ďaleko, len aby si vzal späť jedinú vec, ktorá má pre neho cenu.

JOJ Cinema HD | Streda 20:15
Nič nás nerozdelí

Nič nás nerozdelí

film

Triler USA/Šp. (2012). Nádej nikdy nezomiera. Skutočný príbeh rodiny, ktorá v roku 2004 prežila úder ničivej vlny cunami v Indickom oceáne. Pravdivý príbeh ľudskej vytrvalosti, odvahy, lásky a neotrasiteľnej viery v samého seba.

FDb.cz: 84%
JOJ Cinema HD | Štvrtok 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905