Balíček Premium

Internetová televízia Skylink Live TV
My vieme, že život je príliš krátky na to, aby ste sa pozerali na zlú filmárčinu. O prémiové filmy a seriály pre vás sa postará bohatá videotéka CANAL+, obľúbené stanice HBO a jedinečná tvorba z dielne Apple TV+! Tešiť sa môžete na oceňované novinky, kvalitné kinofilmy, originálne dokumenty a zábavné rozprávky. Nájdete tu tiež kompletnú programovú ponuku a skutočné športové vyžitie vďaka Premier League, špičkovému ženskému tenisu WTA, pretekom F1, najlepšiemu európskemu futbalu, NHL, NBA a ďalším športom podľa chuti. Priame prenosy Premier League sme obohatili o ďalších 9 futbalových programov. Tenisové súboje WTA prinášame naživo z pražskej Štvanice alebo priamo z kurtu! Na scénu i do zákulisia WTA vás uvedie Barbora Strýcová spolu s ďalšími bývalými hráčkami. Tenisové menu dopĺňa zápasové štúdio Match Point, magazín Come On! a exkluzívne rozhovory v programe Advantage. Tu sme to skutočne rozbalili, tak sa odviažte a bavte sa vo veľkom!
Premium
90 programov, z toho 61 v HD
Všeobecné 11, Športové 16, Filmové 18, Dokumentárne 13, Hudobné a lifestyle 13, Detské 7, Erotické 5, Spravodajské 7
21,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+ a Apple TV+

Vyberajte zo stoviek tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov americkej i európskej produkcie. U nás si na svoje príde každý! Videotéka CANAL+ a Apple TV+ je dostupná cez internet na jednom mieste v aplikácii Skylink Live TV

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905