Balíček Smart

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Smart okrem základných slovenských programov nájdete naviac športové, filmové a dokumentárne programy. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak niektorý program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Smart
46 programov, z toho 33 v HD
Všeobecné 14, Filmové 6, Športové 5, Dokumentárne 5, Hudobné a lifestyle 6, Detské 4, Erotické 3, Spravodajské 3
7,70 € / mesiac

Programové tipy balíčka Smart

Svatby pana Voka

Svatby pana Voka

film

Komédia ČR (1970).

FDb.cz: 79%
CS Film | Dnes 20:00
Český mejdan s Impulsem

Český mejdan s Impulsem

hudba

Zlatá česká klasika i nová česká muzika

ÓČKO STAR | Dnes 20:00
96 hodín: Zúčtovanie

96 hodín: Zúčtovanie

film

Akčný triler Fr. (2014).

Film+ | Dnes 20:20
Wasabi

Wasabi

film

Komisár Hubert Fiorentini (JEAN RENO) je policajt so zlatým srdcom a oceľovými päsťami. Práve nimi inzultuje v nočnom klube nevychovaného výrastka. Všetko by bolo v poriadku, keby nešlo o synáčika Hubertovho najvyššieho šéfa. Incident sa musí utajiť, a preto Huberta pošlú na dlhšiu dovolenku. Na tej poslednej bol pred 20 rokmi, keď stretol svoju životnú lásku, Japonku Miko, vďaka ktorej sa cítil šťastný a vnímal svet okolo seba ako človek a nie ako policajt. Jedného dňa zazvoní telefón až z ďalekého Japonska. Právny zástupca ho informuje, že Miko pred niekoľkými dňami zomrela. Kým odišla, spísala závet a odkázala mu svoj najcennejší majetok. Je to niečo veľmi špeciálne. Je to viac než dedičstvo, viac než dar a zároveň viac než obrovský problém. Prekvapený Hubert zistí, že k dedičstvu patrí aj jeho vlastná dcéra, impulzívna a vitálna Jumi (RYOKO HIROSUEOVÁ). Zároveň pochopí, že milovaná Miko, ktorú zavraždili, pôsobila ako dvojitá agentka infiltrovaná v jakuze. Na bankovom konte Jumi je dvesto miliónov dolárov, ukradnutých gangsterskému bossovi Katanawaovi. A tak francúzsky policajt v Japonsku môže zabudnúť na svoju dovolenku a namiesto oddychu sa musí vrátiť k svojmu remeslu. Aby zachránil svojej dcére Jumi život, musí bojovať s japonskou mafiou.

FDb.cz: 76%
Plus HD | Dnes 20:30

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 7 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905