Balíček Smart

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Smart okrem základných slovenských programov nájdete naviac športové, filmové a dokumentárne programy. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak niektorý program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Smart
39 programov, z toho 23 v HD
Všeobecné 13, Filmové 6, Športové 3, Dokumentárne 3, Hudobné a lifestyle 5, Detské 4, Erotické 3, Spravodajské 2
6,40 € / mesiac

Prehľad programov balíčka Smart

39 programov, z toho 23 v HD

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Domácí hřiště - 2. séria

Nenechajte si ujsť pokračovanie úspešného seriálu Domácí hřiště, ktorý vysielame každú nedeľu exkluzívne na našom programe Skylink 7!

Futbalový klub Varg sa pod vedením húževnatej trénerky Heleny Mikkelsenovej prebojoval z pozície outsidera až na špicu nórskej futbalovej prvej ligy. Helene sa počas jedného roka v trénerskej pozícii podarilo takmer nemožné – vytiahnuť futbalový Varg z trosiek, zostaviť fungujúci tím, získať rešpekt a hlavne tak potrebnú podporu domácich fanúškov.

Svetový pohár v biatlone 2019

Svetový pohár v biatlone 2019

Nová sezóna Svetového pohára v biatlone odštartovala! Sledujte napínavé preteky naživo alebo zo záznamu na Eurosporte v HD kvalite vďaka Skylink Live TV.

Fandite slovenským športovcom v súbojoch o medaile! Sledovať môžete okrem biatlonu aj alpské lyžovanie, severské lyžovanie, bežecké lyžovanie alebo skoky na lyžiach a ďalšie.

Preteky Svetového pohára 2019 naživo alebo zo záznamu na Eurosporte v HD.

Sledujte Svetový pohár 2019 kedykoľvek a kdekoľvek vďaka aplikácii Live TV.

Programové tipy balíčka Smart

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 30 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

 
Videopůjčovna

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1