Balíček Smart

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Smart okrem základných slovenských programov nájdete naviac športové, filmové a dokumentárne programy. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak niektorý program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Smart
48 programov, z toho 35 v HD
Všeobecné 13, Filmové 6, Športové 5, Dokumentárne 5, Hudobné a lifestyle 6, Detské 5, Erotické 3, Spravodajské 5
7,70 € / mesiac

Programové tipy balíčka Smart

Vzpomínky: Olympique Lyon vs. Olympique Marseille 2009

Vzpomínky: Olympique Lyon vs. Olympique Marseille 2009

šport

Ohlédnutí legend za historickým zápasem Lyonu s Marseille z roku 2009

Nova Sport 2 HD | Dnes 20:40
Vrah odvedľa

Vrah odvedľa

film

Triler USA (2017). Muž v strednom veku v stagnujúcom manželstve zistí, že jeho život sa obracia naruby, keď sa do susedného domu nasťahuje atraktívna mladá žena a jej zdanlivo násilnícky manžel. Mike Prentis je muž stredného veku, žije v rutinnom manželstve. Do susedstva sa nasťahuje mladý manželský pár Jenna a Scott. Rýchlo sa spriatelia. Mike pracuje z domu a tak má veľa času venovať pozornosť tomu, čo sa deje u susedov. Jenna sa mu pomaly začína zverovať s problémami. Jej manželstvo má už trhliny a začína sa rozpadať. Pozorovanie života susedov ale prinesie ťažobu do Mikovho vlastného manželstva, pretože jeho žena Lisa vidí, ako Jenna Mika čím ďalej viac priťahuje a že cíti povinnosťochraňovať ju. To však vývoj udalostí ešte viac skomplikuje. J. Shandy.

JOJ Cinema HD | Streda 20:15
Zložka 64

Zložka 64

film

Triler Dán. (2018). Štvrtý z detektívnych príbehov nakrútených podľa bestsellerov dánskeho spisovateľa Jussiho Adler-Olsena. Opäť sa stretávame s detektívom superintendantom Carlom Morckom a jeho asistentom Assadom. Kriminálne oddelenie Q má tentoraz za úlohu vyriešiť prípad troch mumifikovaných tiel sediacich okolo stola, pri ktorom zostala ešte jedna prázdna stolička. Našli ich robotníci v staršom kodanskom byte za falošnou stenou. Pátranie po majiteľovi bytu ich zavedie na opustený ostrov Sprogo. Ostrov je neslávne známym miestom s inštitúciou na prevýchovu necudných dievčat, kde sa robili podivné lekárske experimenty. Aj keď je táto kapitola dánskych dejín uzavretá, nájdu sa ľudia, ktorí tvrdia, že experimenty pokračujú až do dnešných čias. Carl a Assad začínajú naháňačku s časom, aby zabránili novým vraždám a útokom.

FDb.cz: 82%
Plus HD | Dnes 20:30
Podvod v Milionárovi

Podvod v Milionárovi

film

Dráma VB (2020).

FDb.cz: 90%
Markíza HD | Streda 20:30

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 7 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905