Balíček Kombi+ Apple TV+

Internetová televízia Skylink Live TV
Zoznam lákadiel balíčka Kombi+ Apple TV+ je dlhý ako filmy od Scorseseho! Čaká vás kompletná programová ponuka pre celú rodinu, všetkých 380 zápasov Premier League, ženské tenisové turnaje WTA, preteky F1, videotéka CANAL+ a prémiové seriály a filmy z oceňovanej produkcie Apple TV+. Priame prenosy z Premier League sme obohatili o ďalších 9 futbalových programov od skutočných expertov. Tenisové súboje WTA prinášame naživo z pražskej Štvanice alebo priamo z kurtu! Na scénu i do zákulisia WTA vás uvedie Barbora Strýcová spolu s ďalšími bývalými hráčkami. Tenisové menu dopĺňa zápasové štúdio Match Point, magazín Come On! a exkluzívne rozhovory v programe Advantage. Kompletné športové vyžitie vám zaručia tiež najlepší európsky futbal, NHL, NBA a mnohé ďalšie. Kopec skvelých filmov, seriálov, dokumentov, reality show, rozprávok a poriadnych akčných filmov nájdete vo videotéke CANAL+, na 5 filmových programoch z rodiny FilmBox a v našej čerstvej novinke – jedinečnej Apple TV+. Sľubujeme vám kvalitnú zábavu, kam až oko dovidí!
Kombi+ Apple TV+
81 programov, z toho 55 v HD
Všeobecné 11, Športové 14, Filmové 13, Dokumentárne 12, Hudobné a lifestyle 12, Detské 7, Erotické 5, Spravodajské 7
17,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+ a Apple TV+

Vyberajte zo stoviek tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov americkej i európskej produkcie. U nás si na svoje príde každý! Videotéka CANAL+ a Apple TV+ je dostupná cez internet na jednom mieste v aplikácii Skylink Live TV

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905