HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 30. 6. 2018
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.
Temný prípad III.

Temný prípad III.

Uznávaný dramatický krimi seriál z produkcie HBO, ktorý si získal veľkú úctu kritiky i divákov, prichádza s treťou sériou. Hlavnou hviezdou novej série je  oscarový herec Mahershala Ali, ktorý sa predstaví ako Wayne Hays, detektív v dôchodku.

Už 35 rokov ho trápi nevyriešený prípad vraždy detí v Arkansase, ku ktorému sa teraz vracia vďaka nakrúcaniu dokumentárneho filmu o tomto desivom zločine. Prostredníctvom spomienok sa s Haysom vraciame späť do roku 1980 a spoznávame kľúčové postavy prípadu. Každá z ôsmych epizód pridáva nový dielik do skladačky toho, čo sa stalo počas osudovej noci v roku 1980, a ako táto udalosť počas takej dlhej doby formovala životy množstva ľudí.

Pondelok 14.01.2019 | 00:00 | HBO GO

Terapia III.

Spoločnosť HBO Europe sa vracia k obľúbenému a úspešnému seriálu Terapie v poslednej tretej sérii. Dráma vracia do kresla pre terapeutov psychológa Marka Poštu, ktorého tentoraz čaká rad klientov s veľmi špecifickými problémami v práci a vo vzťahoch.

Tvorcovia Terapie preukazujú aj v tretej sérii odvahu otvárať témy, o ktorých sa ťažko hovorí aj v súkromí, nieto ešte na verejnosti. Nie je preto vôbec prehnaným tvrdením, že seriál môže mať terapeutický efekt nielen na publikum, ale aj na celú spoločnosť. Terapie 3 sa venuje autentickým psychickým problémom a vierohodne spracováva aj proces, ktorým psychológovi klienti pri ich rozoberaní prechádzajú. Na zovretom pôdoryse jednotlivých dielov pôsobia neočakávané odhalenia, vyplývajúce z riadeného dialógu medzi lekárom a jeho pacientmi, ako rozbušky.

Pondelok 07.01.2019 | 00:00 | HBO GO

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1