HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 14 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 14 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 4 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 14 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 12. 2017
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.

Až po uši

Na obrazovky sa vracia obľúbený seriál HBO od režiséra Jana Hřebejka. Ešte zamotanejšie citové prepletenca v sebe nesú všetky (ne) predstaviteľné trapasy moderných vzťahov.

Po troch rokoch sa na obrazovky vráti obľúbený seriál z produkcie HBO.  Starí známi sa opäť zaplatú Až po uši v romantike, humore, láske až za hrob, hystérii aj bezradnosti. Či už ide o ich spálne, pracovne alebo obľúbené farby, v každom kúsku ich života je niečo, čo bezpečne rozpoznáme aj my sami. Ešte zamotanejšie citové prepletance, pri ktorých sa s postavami dobre zasmejete a trochu si aj poplačete, v sebe nesú všetky (ne)predstaviteľné problémy moderných vzťahov.

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off