HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 30. 6. 2018
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.
Útek z väzenia v Dannemore

Útek z väzenia v Dannemore

Seriál je inšpirovaný útekom z väzenia v severnej časti New Yorku, ku ktorému došlo v lete roku 2015. Prípad viedol k celoštátnemu pátraniu po dvoch odsúdených vrahoch, ktorým pomohla utiecť vydaná zamestnankyňa väznice, ktorá s obomi mužmi dlhé mesiace udržiavala pomer.

Benicio Del Toro hrá usvedčeného vraha Richarda Matta, hlavného strojca úteku, ktorý vo väzení pôsobil ako umelec aj zastrašujúca sila. Manželka a matka z pracujiúcej triedy Tilly Mitchell (Patricia Arquette) má vo väzení na starosti krajčírsku dielnu. S oboma mužmi nadviaže sexuálny vzťah a nakoniec pristúpí na to, že im do mrazeného mletého mäsa schová pilníky, aby im pomohla dostať sa na slobodu...

Geniálna priateľka

Geniálna priateľka

Keď najdôležitejšia priateľka v jej živote jedného dňa bez stopy zmizne, Elena Greco, teraz už postaršia žena ponorená v domě plnom kníh, zapne počítač a začne spisovať príbeh ich priateľstva. Raffaellu Cerullo, ktorú vždy volala Lila, stretla v prvom ročníku základnej školy v roku 1950.

Ich príbeh, odohrávajúci sa v nebezpečnom a fascinujúcom Neapoli, pokrýva viac ako šesťdesiat rokov ich života. Elena sa pokúša popísať tajomstvá svojej geniálnej priateľky, ktorá je pre ňu svojim spôsobom najlepšiou kamarátkou aj najhorším nepriateľom. Osemidielny seriál Geniálna priateľka je inšpirovaný rovnomenných medzinárodným bestsellerom z pera Eleny Ferrante, ktorého štyri diely vyšli aj v sloevnčine; kto za týmto pseudonymom stojí, sa rieši už štvrť storočia.

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1