HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 3. 2019
 
Akce balíčku
Sledujte 3. sériu seriálu Príbeh služobníčky

Sledujte 3. sériu seriálu Príbeh služobníčky

Seriál Príbeh služobníčky na motív románu Margaret Atwoodovej prichádza na HBO GO s novou sériou.

Seriál sleduje ženu, ktorá je nútená žiť ako konkubína v dystopickej blízkej budúcnosti pod fundamentalistickou teokratickou diktatúrou v totalitnom Gileáde, predtým známom ako USA, kde ženské práva prakticky neexistujú. Republika Gileád, ktorá bojuje s ekologickými katastrofami a stratou ľudskej plodnosti, je ovládaná zvráteným fundamentalistickým režimom, ktorý militantne volá po "návrate k tradičným hodnotám". Ako jedna z mála žien, ktoré sú ešte plodné, je Offred (Elisabeth Mossová) Služobníčkou v rodine Veliteľa.

2. séria seriálu Veľké malé klamstvá prichádza na HBO

2. séria seriálu Veľké malé klamstvá prichádza na HBO

Seriál inšpirovaný bestselerovým románom Liane Moriartyovej rozpráva príbeh troch matiek. Fasáda ich zdanlivo dokonalých životov sa rozpadá až dospejú do bodu, kedy dôjde k vražde.

V hlavných úlohách seriálu excelujú Reese Witherspoonová, Nicole Kidmanová, Shailene Woodleyová, Laura Dernová, Zoë Kravitzová a Meryl Streepová. Na prvý pohľad sa v pokojnom prímorskom mestečku Monterey v Kalifornii nič nezmenilo. Avšak po udalostiach na benefičnej akcii základnej školy už nič nie je ako predtým. Mestečko sa spamätáva z šoku a členky "montereyskej päťky" – Madeline, Celeste, Jane, Renata a Bonnie – sa spoločnými silami snaží dať svoje rozpadnuté životy znovu dohromady. Nová séria skúma zhubnosť klamstiev, odolnosť priateľstva, krehkosť manželstva a samozrejme taktiež krutú daň rodičovstva. Vzťahy sa budú rozpadať, preukáže sa dôvera a objavia sa nové šrámy nielen na tele, ale i na duši.

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1