HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 3. 2019
 
Akce balíčku
Sledujte drámu Černobyľ na HBO a HBO GO

Sledujte drámu Černobyľ na HBO a HBO GO

Päťdielna miniséria Černobyľ rekonštruuje príbeh o jadrovej havárii z roku 1986 – jednej z najhorších katastrof v histórii spôsobených človekom.

Dňa 26. apríla 1986 otriasla jadrovou elektrárňou v Černobyle na Ukrajine mohutná explózia, ktorá uvoľnila nebezpečné rádioaktívne látky nielen na ukrajinskom, bieloruskom a ruskom území vtedajšieho Sovietskeho zväzu, ale tiež do oblastí Škandinávie a západnej Európy. Sledujte drámu o statočných ženách a mužoch, ktorí sa obetovali, aby zachránili Európu pred nepredstaviteľnou pohromou.

Hra o tróny ide do finále! Kto zasadne na Železný trón?

Hra o tróny ide do finále! Kto zasadne na Železný trón?

Výpravný fantasy seriál, natočený podľa bestsellerovej románovej série Georga R. R. Martina, rozpráva epický príbeh o zrade a ušľachtilosti, ktorý sa odohráva v mýtickej Západozemi, kde letá a zimy môžu trvať roky a len túžba po moci je večná.

Najsledovanejší seriál v histórii HBO a celosvetový televízny fenomén Hra o tróny sa rúti do finále. 15. apríla bude uvedená premiéra poslednej 8. série. Zopakujte si všetky predchádzajúce série na HBO GO a v týždni od 8. do 15. apríla tiež vo voľnom vysielaní na HBO.

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1