HBO HD

Filmový
Hlavný kanál HBO prináša 24 hodín denne filmové i seriálové novinky, najnovšie hollywoodske tituly, premiéry nových seriálov HBO, dokumentárne snímky a ďalší prémiový obsah ako sú koncerty a prenosy z udeľovania filmových cien. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týždenne. Fanúšikom najnovších epizód seriálov z produkcie HBO ponúkame možnosť užiť si svetovú premiéru. Nové časti vysielame vždy zároveň s premiérou v USA, a to rovno s českými titulkami. 
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 10. 2019
 
Akce balíčku
Toy Story 4: Príbeh hračiek

Toy Story 4: Príbeh hračiek

Kto by to bol povedal, že od premiéry prvého Príbehu hračiek uplynulo štvrť storočia?! A teraz je tu jeho najnovší, štvrtý, diel. Čerstvý držiteľ Oscara za najlepší animák v minulom roku!

Kovboj Woody, vždy dobre vedel, čo je zmyslom jeho života: chrániť svoje dieťa a starať sa o neho, či už to je chlapček Andy, alebo dievčatko Bonnie. Práve Bonnie si prinesie do izbičky novú hračku vyrobenú z odpadkov, a tento Vidlík si myslí, že patrí do koša! Woody sa tiež po rokoch na cestách a  pretĺkania na vlastnú päsť stretne s Pastierkou, ktorá už dávno nie je krehkou porcelánovou bábikou a ukazuje sa, že ona a Woody majú na život hračiek dosť rozdielny pohľad. Skutočné problémy ale nastanú potom… 

Nedeľa 22.03.2020 | 20:00 | HBO HD
Westworld III.

Westworld III.

Populárny seriál, ktorý vo svojich dvoch doterajších sériách získal nomináciu hneď na štyri Zlaté glóbusy, sa nechal inšpirovať rovnomenným filmom z roku 1973, ktorý napísal a natočil Michael Crichton.

Táto temná odysea nás zavedie do počiatku umelého vedomia a evolúcie hriechu; Westworld nám predstavuje svet, v ktorom je možné splniť si každú ľudskú túžbu, či už ušľachtilú, alebo zvrhlú. Seriál očami realistických robotických bytostí odhaľuje samú podstatu ľudstva a skúma hranice exotického sveta zasadeného do priesečníka blízkej budúcnosti a minulosti, s ktorou je možné voľne manipulovať. Žiadne pravidlá, žiadne zákony, žiadne právne postihy. Svet bez hraníc.

Pondelok 16.03.2020 | 20:00 | HBO HD

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1