Balíček Mini

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Mini okrem základných slovenských programov nájdete navyše filmové a dokumentárne programy. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak nejaký program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Mini
30 programov, z toho 18 v HD
Všeobecné 14, Filmové 4, Športové 1, Dokumentárne 1, Hudobné a lifestyle 5, Detské 3, Spravodajské 2
5,80 € / mesiac

Prehľad programov balíčka Mini

30 programov, z toho 18 v HD

Programové tipy balíčka Mini

Bola raz jedna škola

Bola raz jedna škola

seriál

Komediálny seriál SR (2020). Stela, dcéra Hany, má narodeniny a Hana nachystala pre deti plný plech chutných ježkov. V škole sa ale dozvie, že narodeniny nenahlásila cez školskú aplikáciu, a tak oslavuje narodeniny niekto iný. Ela nepotrebuje mať žiakov plných cukru. Gréta chystá jesennú vitrínku, ale nemá nikoho, kto by jej pomohol. Anton sa vyhýba súkromnému rozhovoru s Grétou, preto navrhne akciu pre rodičov – participizzu. Epizóda (4) Blíži sa rodičovské združenie a nebol by to Anton, ak by nevymyslel svoju metódu, ako sa vyrovnať s rodičmi. Núti do nej každého učiteľa a niektorí toho už majú dosť. Do toho prišla študentka pedagogiky na prax, ktorá ťažko odoláva Antonovmu šarmu. Hana sa na rodičovské vôbec neteší. Norbert si všimne Hanin stres a snaží sa to všetkým rodičom čo najviac spríjemniť. Nový slovenský rodinný komediálny seriál o netradičnej škole, ktorá ako jedna z prvých vzdelávacích inštitúcií funguje na základe európskeho systému vzdelávania. Hlavná hrdinka Hana sa po rozvode presťahuje do mesta a svoju dcéru prihlási do školy, v ktorej ako v jednej z prvých vzdelávacích inštitúcií funguje európsky systém vzdelávania. Rodičia sa musia v škole zapájať do mnohých aktivít, pri ktorých sa dostávajú do komických konfliktov. Hana si len ťažko zvyká na nový život a často sa nechtiac ocitá v humorných a poriadne zamotaných situáciách. V seriáli zažiaria nielen známi a obľúbení slovenskí herci, ale aj nové detské hviezdy.

JOJ HD | Dnes 20:35

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 30 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

 
Videopůjčovna

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1