Balíček Mini

Internetová televízia Skylink Live TV

V balíčku Mini okrem základných slovenských programov nájdete navyše filmové a dokumentárne programy. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak nejaký program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.

Mini
34 programov, z toho 21 v HD
Všeobecné 14, Filmové 4, Športové 1, Dokumentárne 2, Hudobné a lifestyle 6, Detské 4, Spravodajské 3
5,80 € / mesiac

Prehľad programov balíčka Mini

34 programov, z toho 21 v HD

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Mini

Loft

Loft

film

Triler Belg./USA (2014).

FilmBox | Dnes 20:05
Jednoducho sexi

Jednoducho sexi

film

Komédia USA (2002).

Doma HD | Dnes 20:30
Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent

zábava

Súťaž SR (2021). Najúspešnejšia svetová talentová šou je späť! Obľúbení moderátori, skúsená porota a stovky talentov, aké televízni diváci ešte nevideli - to všetko a oveľa viac v 9. sezóne súťažno-zábavnej šou Česko Slovensko má talent. Porota: Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachař, Jaro Slávik. Moderujú: Jasmina Alagič Vrbovská, David Gránský

JOJ HD | Dnes 20:35
Robin Hood

Robin Hood

film

Dobrodružný historický film VB (2010). Životný príbeh legendárneho anglického hrdinu z 13. storočia, ktorý chcel s malou skupinou spojencov bojovať proti skorumpovanej vrchnosti, aby ochránil Anglicko pred hroziacou občianskou vojnou a obnovil slávu jeho koruny. Anglicko, 13. storočie. Lukostrelec Robin a jeho zbojnícka skupina bojujú proti korupcii a vyzývajú kráľa, aby zmenil rovnováhu síl medzi mocou koruny a jej vazalmi. Odpadlík, štvanec, zlodej či hrdina? Jedno je isté, tento muž prostého pôvodu sa už onedlho stane v očiach národa večným symbolom slobody. Skvelý lukostrelec Robin Longstride slúži v armáde kráľa Richarda I. vo vojne proti Francúzom. Po kráľovej smrti opustí armádu a vrátil do Nottinghamu, kde vládnu chudoba, hlad, korupcia a strach. Despotický šerif ničí život miestnym obyvateľom a neustále zvyšuje dane. Robin sa zamiluje do odvážnej a temperamentnej vdovy lady Marion Loxleyovej, ktorej prezradí svoje plány, ako chce bojovať proti skorumpovanej vrchnosti. Marion je voči ideám idealistického rytiera z lesa spočiatku skeptická, Robin však dúfa, že sa mu podarí získať jej ruku a zachrániť dedinu. Zostaví skupinu bojovníkov, ktorej členovia nie sú prvotriedni vojaci, ale ich túžba po lepšom živote je silnejšia než odpor k zbraniam. Rozhodnú sa vzdorovať šerifovi všade, kde je to len bude trochu možné, a pomôcť dedinčanom tým najjednoduchším spôsobom – budú ako zbojníci bohatým brať a chudobným dávať. Ich krajina je však spustošená desaťročiami vojen, nový kráľ je neschopný a ďalšie hrozby môžu kedykoľvek udrieť zvonku i zvnútra. A tak sa Robin a jeho odvážni spojenci pustia do nebezpečného dobrodružstva, aby zabránili krvavej občianskej vojne, vrátili Anglicku niekdajšiu slávu a jeho korune stratený lesk.

Plus HD | Dnes 20:30

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 7 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905