Balíček Mini

Internetová televízia Skylink Live TV

V balíčku Mini okrem základných slovenských programov nájdete navyše filmové a dokumentárne programy. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak nejaký program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.

Mini
40 programov, z toho 26 v HD
Všeobecné 11, Športové 3, Filmové 5, Dokumentárne 4, Hudobné a lifestyle 6, Detské 4, Spravodajské 7
6,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Mini

40 programov, z toho 26 v HD

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Mini

Dieťa číslo 44

Dieťa číslo 44

film

Dráma ČR/Rus./USA/VB (2015).

FilmBox | Dnes 20:00
Dr. House III (20)

Dr. House III (20)

seriál

Do nemocnice privezú mladú ženu latinskoamerického pôvodu. Skolabovala na ulici počas hazardnej kartovej hry, do ktorej sa náhodou zapojila a spočiatku sa jej darilo vyhrávať. Jej kolapsu predchádzal stav totálnej straty vôle zvaný abúlia. Lekársky tím pátra po príčinách. Do úvahy prichádzajú infekcie, testy však sú negatívne. Dr. Foreman si myslí, že mladá Lupe buď užívala drogy, alebo sa otrávila splodinami z prasknutého kanalizačného potrubia. To potvrdzujú aj výsledky testu vzoriek z návštevy u nej doma, ktorú vykonali spoločne s Chaseom. Stav pacientky sa zhoršuje a Foreman začína byť presvedčený, že ide o rakovinu. Preto sa rozhodne nemárniť čas a trvá na jej neodkladnom ožarovaní.

FDb.cz: 84%
WAU HD | Pondelok 20:10
Jurský svět: Křídový kemp (5)

Jurský svět: Křídový kemp (5)

pre deti

Happy Birthday, Eddie! Šestice dospívajících táborníků je první, kdo má zažít nejneuvěřitelnější dobrodružné kempování na světě: Druhohorní tábor! Ale když INDOMINUS REX, geneticky vytvořený vrcholný predátor, uteče a způsobí poruchu všech systémů v Jurském světě, což způsobí řádění dinosaurů v parku, táborníci zjistí, že se musí spolehnout jen na sebe navzájem, pokud se vůbec chtějí dostat z ostrova Nublar a najít cestu domů.

FDb.cz: 80%
Minimax | Dnes 13:00
Kluci v akci

Kluci v akci

zábava

Zábavný pořad ČR. Opakování 6.3./ČT1 a 7.3./ČT1. Česká klasická jídla v podání současné moderní gastronomie představí Ondřej Slanina s Petrem Šímou.

FDb.cz: 60%
ČT1 HD | Dnes 18:25

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videotéka so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály CANAL+ a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905