Balíček Smart

Pre bystré hlavičky

Viete si všetko vždy spočítať a vybrať najlepší variant pre váš rodinný rozpočet? Potom je pre vás Balíček SMART optimálne riešenie. K základným programom balíčka DIGITAL získate viac ako 30 rôznorodých staníc a k tomu bezplatný prístup do online služby Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak budú mať možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni. To všetko bez nutnosti platiť Servisný poplatok. Ten je už zahrnutý v cene predplatného. 

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Smart
81 programov, z toho 35 v HD
Všeobecné 22, Filmové 12, Športové 5, Dokumentárne 10, Hudobné a lifestyle 14, Detské 7, Erotické 4, Spravodajské 7
+ ďalších 99 nekódovaných programov
9,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Smart

81 programov, z toho 35 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (12)

Športové  (5)

Dokumentárne  (10)

Hudobné a lifestyle  (14)

Detské  (7)

CS MiniLive TV
ducktvLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV
RiKLive TV

Erotické  (4)

Spravodajské  (7)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku
Projekt modrá kniha

Projekt modrá kniha

Napínavý seriál je inšpirovaný skutočným programom amerického letectva Project Blue Book, ktorý bol zameraný na vyšetrovanie UFO. Sledujte záhady na pozadí studenej vojny a atómovej éry.

Geniálny astrofyzik dr. J. Allen Hynek je s kapitánom Michaelom Quinnom zapojený do prísne tajného programu. Dr. Hynek sa pokúša prísť na kĺb viacerým záhadným pozorovaniam. Čoskoro mu však dôjde, že sa ocitol v strede rozsiahleho a nebezpečného pokusu o ututlanie pravdy, vďaka ktorému sa on sám i jeho najbližší ocitnú v nebezpečí.

Štvrtok 19.09.2019 | 21:00 | Epic Drama HD
Divoké Rumunsko

Divoké Rumunsko

Hlboko v strede Európy sa vyskytuje nečakaná divočina, ktorá je domovom neuveriteľne rozmanitej fauny. Rozsiahle pohoria, prastaré lesy a rozľahlé mokrade poskytujú útočisko mnohým ikonickým tvorom tohto svetadiela.

Predstavíme vám rok v živote rozmanitých a vzácnych rastlín a zvierat Rumunska. Zistíte, ako prečkávajú drsnú zimu a dosiahnu kvitnúce jarné mesiace, ako zvládajú nebezpečenstvá a rodičovstvo, aby si užili letnú úrodu, kým sa opäť dostaví jeseň a s ňou potreba pripraviť sa na ďalšiu zimu. Vitajte v divokom Rumunsku.

Nedeľa 01.09.2019 | 20:00 | Viasat Nature

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Smart je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1