Balíček Smart

Pre bystré hlavičky

Viete si všetko vždy spočítať a vybrať najlepší variant pre váš rodinný rozpočet? Potom je pre vás Balíček SMART optimálne riešenie. K programom balíčka Smart získate tiež bezplatný prístup do online služby Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak budú mať možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Smart
88 programov, z toho 44 v HD
Všeobecné 22, Filmové 13, Športové 7, Dokumentárne 11, Hudobné a lifestyle 15, Detské 8, Erotické 4, Spravodajské 8
+ ďalších 93 nekódovaných programov
9,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Smart

88 programov, z toho 44 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (13)

Športové  (7)

Dokumentárne  (11)

Hudobné a lifestyle  (15)

Detské  (8)

Erotické  (4)

Playboy TV EuropeIba Live TV
VIXEN HDLive TV

Spravodajské  (8)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Smart

Máša a Medvěd (14)

Máša a Medvěd (14)

pre deti

Animovaný seriál Rus. (2010). Jak si poradí malé děvčátko ve velkém světě s řešením složitých úkolů, které mu svěřili dospělí? Že je to všechno mnohem lehčí, když člověku někdo pomáhá? Neposedná malá Máša, která je vždycky plná energie, a její kamarád medvěd prožívají fantastická dobrodružství. Pokud budeš sledovat jejich příhody, naučíš se od nich, co to znamená přátelství, péče, kreativita a svoboda.

FDb.cz: 84%
Minimax | Štvrtok 10:50
Smrtonosná pasca: Opäť v akcii

Smrtonosná pasca: Opäť v akcii

film

Policajný detektív John McClane (BRUCE WILLIS) prichádza do Moskvy, aby našiel svojho syna Jacka (JAI COURTNEY), ktorý sa mu v poslednom čase odcudzil. Johna ale čaká prekvapenie, keď zistí, že jablko nepadlo ďaleko od stromu. Jack totiž v Moskve pôsobí ako tajný agent, chrániaci informátora z vládnych kruhov, Komarovova (SEBASTIAN KOCH). Otec a syn McClaneovci sú nútení prekonať osobné spory a nasadiť vlastné krky, aby dostali Komarovova do bezpečia a odvrátili hrozbu katastrofálneho zločinu v bezútešnom mieste našej planéty – v Černobyle. Do hry tak vstupuje obchod s plutóniom, ruskí oligarchovia, brutálne moskovské podsvetie a tiež rôzne predstavy Johna a Jacka McClaneovcov, ako za týchto okolností majú presadzovať zákon. Navyše, Jack McClane sa ako tajný agent v Moskve výborne vyzná aj dohovorí, naopak, otec John je úplne stratený. A to mu na dobrej nálade rozhodne nepridáva...

FDb.cz: 61%
WAU HD | Pondelok 20:10
Dokonalý svět (7)

Dokonalý svět (7)

seriál

Důkaz lásky. Seriál ČR (2010). Andrea s Pavlem mají krizi. Rodina, práce, hypotéka, prostě nezvládají. Marie startuje kariéru modelky, což Davida nesmírně přitahuje. Zato Michelle se zhroutí všechny plány, když se dozví od Terezy radostnou novinu...

FDb.cz: 62%
Nova International | Štvrtok 20:20
Rodinné hriechy

Rodinné hriechy

film

Dráma USA/Kan. (2003).

FDb.cz: 69%
Doma HD | Piatok 20:30

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Smart je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905