Balíček Smart

Pre bystré hlavičky

Viete si všetko vždy spočítať a vybrať najlepší variant pre váš rodinný rozpočet? Potom je pre vás Balíček SMART optimálne riešenie. K programom balíčka Smart získate tiež bezplatný prístup do online služby Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak budú mať možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Smart
88 programov, z toho 46 v HD
Všeobecné 21, Filmové 13, Športové 8, Dokumentárne 10, Hudobné a lifestyle 14, Detské 9, Erotické 4, Spravodajské 9
+ ďalších 93 nekódovaných programov
9,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Smart

88 programov, z toho 46 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (21)

Filmové  (13)

Športové  (8)

Dokumentárne  (10)

Hudobné a lifestyle  (14)

Detské  (9)

Erotické  (4)

Playboy TV EuropeIba Live TV
VIXEN HDLive TV

Spravodajské  (9)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Smart

Hranica

Hranica

seriál

Komediálny seriál SR (2022). 56.časť. Nikolaj pochopí, že pre hádku Vasiľa a Zorky stroskotajú jeho kadernícke sny a plány, preto požiada o pomoc Jerguša a následne aj Emila. Musia Zorku nahovoriť na opravné rande. Zorka však na pomoc zavolá agenta Borisa. Sonin odvážny plán s dánskym modelom naberá nové obrátky. Občania dostanú privilégium dávať policajtom známky zo správania. Larisa nahovorí Viki na dvojité rande s Čarlim a Ďoďom a je presvedčená, že všetko vychádza super. Mikita sa už nevládze pozerať na to, čo vyvádza jeho brat Luka, a tak sa rozhodne, že mu pomôže rozísť sa s Gabi. Nový komediálny seriál sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici. Vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého okrem ľudí, zbraní a drog. Traja ostrieľaní pašeráci Emil, Jerguš a Žeňa s pomocou mladších „kolegov“ Sergeja a Kriša cez hranicu prenášajú tovar, s ktorým potom obchoduje ich šéfka, Emilova svokra, Zorka Stračinová. Na stope sú im príslušníci hraničnej polície, muži kapitána Jula Bobana. Po ukončení štúdia na ekonomickej univerzite sa z Bratislavy do Krivého vracia Zorkina vnučka Petra, aby zdedila vedúcu úlohu v pašeráckom podnikaní. Cestou sa celkom náhodou zoznámi s mladým policajtom Šimonom, ktorý nastupuje na hraničné oddelenie v Krivom. Budúci nepriatelia z opačných brehov zákona k sebe majú od začiatku až príliš blízko.

JOJ HD | Dnes 20:35
Skoro priatelia

Skoro priatelia

film

Komédia USA (2016).

FilmBox Stars | Utorok 20:00
Zložka 64

Zložka 64

film

Triler Dán. (2018). Štvrtý z detektívnych príbehov nakrútených podľa bestsellerov dánskeho spisovateľa Jussiho Adler-Olsena. Opäť sa stretávame s detektívom superintendantom Carlom Morckom a jeho asistentom Assadom. Kriminálne oddelenie Q má tentoraz za úlohu vyriešiť prípad troch mumifikovaných tiel sediacich okolo stola, pri ktorom zostala ešte jedna prázdna stolička. Našli ich robotníci v staršom kodanskom byte za falošnou stenou. Pátranie po majiteľovi bytu ich zavedie na opustený ostrov Sprogo. Ostrov je neslávne známym miestom s inštitúciou na prevýchovu necudných dievčat, kde sa robili podivné lekárske experimenty. Aj keď je táto kapitola dánskych dejín uzavretá, nájdu sa ľudia, ktorí tvrdia, že experimenty pokračujú až do dnešných čias. Carl a Assad začínajú naháňačku s časom, aby zabránili novým vraždám a útokom.

FDb.cz: 82%
Plus HD | Dnes 20:30
Vrah odvedľa

Vrah odvedľa

film

Triler USA (2017). Muž v strednom veku v stagnujúcom manželstve zistí, že jeho život sa obracia naruby, keď sa do susedného domu nasťahuje atraktívna mladá žena a jej zdanlivo násilnícky manžel. Mike Prentis je muž stredného veku, žije v rutinnom manželstve. Do susedstva sa nasťahuje mladý manželský pár Jenna a Scott. Rýchlo sa spriatelia. Mike pracuje z domu a tak má veľa času venovať pozornosť tomu, čo sa deje u susedov. Jenna sa mu pomaly začína zverovať s problémami. Jej manželstvo má už trhliny a začína sa rozpadať. Pozorovanie života susedov ale prinesie ťažobu do Mikovho vlastného manželstva, pretože jeho žena Lisa vidí, ako Jenna Mika čím ďalej viac priťahuje a že cíti povinnosťochraňovať ju. To však vývoj udalostí ešte viac skomplikuje. J. Shandy.

JOJ Cinema HD | Streda 20:15

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Smart je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905