Balíček Mini

Štartovací balíček

Ste fanúšikom klasickej televíznej zábavy, ale zároveň chcete väčší počet programov, ako vám môže ponúknuť televízia cez anténu? Navyše chcete mať základné programy v HD kvalite a od každého žánru o trochu viac programov, aby mal každý člen rodiny pestrejší výber? V tom prípade je pre vás balíček Mini skvelou voľbou a pri sledovaní televízie sa nebude už nikto nudiť.

Navyše máte v cene predplatného službu internetovej televízie Skylink Live TV, vďaka ktorej môžete sledovať svoje obľúbené programy až na 4 zariadeniach súčasne a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Mini
67 programov, z toho 31 v HD
Všeobecné 21, Filmové 7, Športové 5, Dokumentárne 6, Hudobné a lifestyle 13, Detské 5, Erotické 1, Spravodajské 9
+ ďalších 92 nekódovaných programov
Iba pravidelne cez SIPO, Inkaso z účtu alebo platobnú kartu
6,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Mini

67 programov, z toho 31 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (21)

Filmové  (7)

Športové  (5)

Dokumentárne  (6)

Hudobné a lifestyle  (13)

Detské  (5)

ducktvLive TV
JojkoLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV

Erotické  (1)

Spravodajské  (9)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Mini

Letecké katastrofy VI (1)

Letecké katastrofy VI (1)

dokument

Roztrhnuté: Smrtiaca dekompresia. Dokumentárny seriál Kan. (2007). Špeciálna epizóda prináša rekonštrukcie leteckých nehôd a incidentov, pri ktorých zohral úlohu rizikový faktor straty tlaku v kabíne lietadla. Postupná či prudká dekompresia a obrovský pretlak dokážu roztrhnúť plášť lietadla. Špeciálna epizóda seriálu vysvetľuje katastrofálne dôsledky dekompresie vzduchu v lietadle, keď tlak počas letu klesne pod kritickú úroveň a ohrozí životy pasažierov aj členov posádky. Ak lietadlo letí v niekoľkokilometrovej výške, jednou z najdôležitejších funkcií systému je udržať dýchateľné prostredie pre pasažierov a posádku na palube. Utesnený plásť lietadla umožní udržať v jeho interiéri tlak, aký zodpovedá atmosférickým podmienkam na povrchu Zeme. Ak tlak vzduchu na palube klesne pod kritickú úroveň, dôjde ku katastrofe. Komenár: Jonathan Aris.

WAU HD | Nedeľa 15:25
Žandár v New Yorku

Žandár v New Yorku

film

Komédia Fr./Tal. (1965).

FDb.cz: 78%
DAJTO HD | Nedeľa 20:30
Výměna manželek XII

Výměna manželek XII

zábava

Dokáže se Jana vypořádat se svérázným Ostravákem Petrem, který má poměrně kladný vztah k alkoholu? Jak si poradí Renata v malém bytě uprostřed rušné Prahy? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!

FDb.cz: 44%
Nova International | Dnes 20:20
Lúpež po taliansky

Lúpež po taliansky

film

Krimitriler USA (2003). Ber. Uteč. Pomsti sa. Celkom dokonalá lúpež, ale... Plán bol bezchybný, akcia dokonale pripravená, schéma úteku jasná. Jeden však zradil. Skupina zlodejov vedená Johnom Bridgerom a Charliem Crokerom vyráža na poslednú akciu s cieľom vykradnúť prísne strážený sejf v Benátkach so zlatými tehlami v hodnote 35 miliónov dolárov. Po úspešnej akcii ale jeden z členov tímu zradí. Hnaný chamtivosťou a žiarlivosťou sa rozhodne ponechať si všetko zlato pre seba a kolegov sa zbaviť. Vo viere, že zvyšok tímu zahynul, sa vracia do Los Angeles aj s dvojnásobne ukradnutým zlatom. Charlie a ďalší členovia tímu však prežili a zradcovi sa chcú exemplárne pomstiť. Charlie požiada o pomoc Johnovu dcéru Stellu, špecialistku na sejfy s oceľovými nervami, a prizve ju do nového tímu. Pripoja sa aj starí členovia - hacker Lyle, odborník na výbušniny Ľavé ucho a vodič Rob. Nový tím plánuje v Los Angeles získať späť to, čo mu patrí, a pomstiť sa zradcovi.

FDb.cz: 79%
JOJ HD | Piatok 20:35

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Mini je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905