Balíček Mini

Štartovací balíček

Ste fanúšikom klasickej televíznej zábavy, ale zároveň chcete väčší počet programov, ako vám môže ponúknuť televízia cez anténu? Navyše chcete mať základné programy v HD kvalite a od každého žánru o trochu viac programov, aby mal každý člen rodiny pestrejší výber? V tom prípade je pre vás balíček Mini skvelou voľbou a pri sledovaní televízie sa nebude už nikto nudiť.

Navyše máte v cene predplatného službu internetovej televízie Skylink Live TV, vďaka ktorej môžete sledovať svoje obľúbené programy až na 4 zariadeniach súčasne a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Mini
67 programov, z toho 29 v HD
Všeobecné 22, Filmové 7, Športové 3, Dokumentárne 7, Hudobné a lifestyle 14, Detské 5, Erotické 1, Spravodajské 8
+ ďalších 94 nekódovaných programov
Iba cez SIPO alebo Inkaso z účtu
5,80 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Mini

67 programov, z toho 29 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (7)

Športové  (3)

Dokumentárne  (7)

Hudobné a lifestyle  (14)

Detské  (5)

ducktvLive TV
JojkoLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV

Erotické  (1)

Spravodajské  (8)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Mini

Dr. House VIII (12)

Dr. House VIII (12)

seriál

Chase. Seriál USA (2011). Doktor Chase spoznáva mníšku Moiru, ktorá sa sťažuje na bolesti v ramene. Pri vyšetrení Chase nahmatá v jej prsníku hrčku. Ukáže sa, že nádor nie je zhubný. Pri liečbe sa Chase s novickou veľmi zblíži. Netuší však, aké ďalšie vážne zdravotné problémy ju ešte čakajú a on bude musieť bojovať o jej život. Doktor Chase sa pomaly spamätáva z vážneho zranenia po tom, čo ho napadol pacient, a stále nevie, či sa vráti späť k Houseovi. Foreman ho presvedčí, aby nastúpil aspoň na kliniku. Prvá pacientka, ktorú vyšetruje, je rádová sestra a Chase ju podozrieva, že uniká pred zložením sľubu. Zaľúbi sa do nej a odvedie si ju domov. Sestra uňho skolabuje a Chase ju v panike vezme do nemocnice, kde ju musia urýchlene operovať. Chase má strach, že ju stratí už navždy. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.

FDb.cz: 84%
WAU HD | Dnes 14:55
Kráčajúca skala 2: Odplata

Kráčajúca skala 2: Odplata

film

Nick (KEVIN SORBO) sa vracia do svojho rodiska, kde jeho otec, miestny šerif, zahynul za nevyjasnených okolností pri automobilovej nehode. Čoskoro Nick zistí, že to prívetivé mesto, ktoré si pamätá z čias svojho detstva, už neexistuje a v súčasnosti ho ovláda neľútostný gang. Gangstri zastrašujú starousadlíkov aj nových obyvateľov a násilím ich nútia odpredávať svoje pozemky a majetok. S pomocou agenta FBI a niekoľkých starých priateľov sa Nick stane novým šerifom. Urobí všetko pre to, aby gang a jeho brutálneho šéfa zničil a v meste znovu nastolil poriadok. A zároveň nestál v ceste spravodlivej odplate. V mestečku nastáva čas zbraní a pomsty dávnych krívd.

FDb.cz: 61%
Plus HD | Streda 20:30
Autožurnál

Autožurnál

šport

Magazín zo sveta automobilov očami Michala Karpata

Arena Sport 1 HD | Dnes 20:00
Český mejdan s Impulsem

Český mejdan s Impulsem

hudba

Zlatá česká klasika i nová česká muzika

ÓČKO STAR | Dnes 20:00

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Mini je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905