Balíček CANAL+

Pre futbalových, tenisových a filmových fanúšikov
Najvýhodnejšia ponuka pre športových fanúšikov je tu! Balíček CANAL+ prináša všetkých 380 zápasov najvyššej anglickej futbalovej ligy a turnaje WTA tých najlepších tenistiek sveta! Premier League si môžete užiť s kvalitným českým a slovenským komentárom. Nenechajte si ujsť ani 9 špecializovaných programov o futbale so skutočnými expertmi! Fandíte tenisu? Scénu i zákulisie zápasov WTA vám predstaví Barbora Strýcová spolu s ďalšími bývalými hráčkami. Priame prenosy turnajov WTA sme vyšperkovali štúdiom Match Point, magazínom Come On! a exkluzívnymi rozhovormi v programe Advantage. A keď si budete chcieť od športu odpočinúť, čaká tu na vás bohatá videotéka CANAL+ a množstvo ďalších programov, napríklad CANAL+ Action plný akcie a napätia, alebo 5 filmových programov z rodiny FilmBox.
CANAL+
38 programov, z toho 29 v HD
Všeobecné 11, Športové 5, Filmové 7, Dokumentárne 3, Hudobné a lifestyle 5, Spravodajské 7
9,99 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Programové tipy balíčka CANAL+

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 5 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vyberajte zo stoviek tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov americkej i európskej produkcie. U nás si na svoje príde každý! Videotéka CANAL+ je dostupná cez internet priamov aplikácii Skylink Live TV.

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905