Balíček CANAL+

Pre futbalových a filmových fanúšikov

Najvýhodnejšia ponuka predplatného anglickej Premier League je tu! Balíček CANAL+ ponúka všetkých 380 zápasov najlepšej futbalovej ligy sveta naživo s českým a slovenským komentárom a k tomu 9 špecializovaných programov o futbale. Zápasové štúdio Match Time nabité exkluzívnymi rozhovormi s hráčmi a živými vstupmi priamo z anglických štadiónov či Premier Club s futbalovými dátami i analýzami zápasov od popredných expertov, ktorí na Ostrovoch hrali. Doprajte si unikátne športové zážitky s CANAL+ Sport aj niekoľkokrát denne!

A keď si od futbalu budete chcieť oddýchnuť, čakajú tu na vás základné slovenské programy, nový program CANAL+ Action plný akcie a napätia, 5 filmových programov z rodiny FilmBox a úplne nová videotéka CANAL+.

CANAL+
37 programov, z toho 27 v HD
Všeobecné 12, Športové 4, Filmové 7, Dokumentárne 3, Hudobné a lifestyle 5, Spravodajské 6
7,49 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vyberajte zo stoviek tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov americkej i európskej produkcie. U nás si na svoje príde každý! Úplne nová videotéka CANAL+ je štandardnou súčasťou balíčkov CANAL+ a Kombi+. Do konca mája si ju však môžu užívať úplne všetci zákazníci Skylinku.

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

Zaujímavosti a novinky balíčka CANAL+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905