Balíček Multi

Pre televíznych pohoďákov

Ste multižánrový divák, ktorý chce mať bohatú a rozmanitú televíznu ponuku? S balíčkom MULTI sa rozhodne nudiť nebudete. Romantické filmy potešia citlivé duše a pútavé dokumenty následne upokoja ich cynické polovičky. Zapálení komentátori sa naopak ešte viac rozohnia pri napínavých stretnutiach a večerných samotárov rozpália programy pre dospelých. Ani vaši malí rebeli neprídu skrátka a naskytne sa im dostatok príležitostí pochytiť ďalšie vylomeniny od svojich hrdinov. 

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Multi
103 programov, z toho 53 v HD
Všeobecné 21, Športové 11, Filmové 15, Dokumentárne 14, Hudobné a lifestyle 16, Detské 11, Erotické 4, Spravodajské 11
+ ďalších 92 nekódovaných programov
12,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Multi

103 programov, z toho 53 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (21)

Športové  (11)

Filmové  (15)

Dokumentárne  (14)

Hudobné a lifestyle  (16)

Detské  (11)

Erotické  (4)

Playboy TV EuropeIba Live TV
VIXEN HDLive TV

Spravodajské  (11)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Multi

Život je sen

Život je sen

film

Televízna inscenácia SR (1979). Televízna inscenácia španielskej barokovej drámy Pedra Calderona de la Barcu.

Trojka | Dnes 21:20
Hranica II

Hranica II

seriál

12. časť. Komediálny seriál SR (2022). Emil, Jerguš a Žeňa s rodinami sú bezmocní po Daliborom úteku s peniazmi. Objaví sa však Zorka s ponukou peňazí výmenou za návrat domov. Mirka ju nakoniec prijme pod jednou podmienkou. Míša si cez internet dohodne rande naslepo s Ninou, ktoré sa neskončí dobre, zato medzi Krišom a Larisou to vyzerá čoraz nádejnejšie a príde aj k bozkávaniu. Sergej prezradí Viki, že ju Dalibor oklamal a zmizol aj s peniazmi, po čom skončia v posteli. Šimon ide opäť po Zorke a pašerákoch, od Soni žiada novú policajnú výbavu. Soňa súhlasí, no popri tom nachádza škatuľu plnú sexuálnych pomôcok podstrčených a zhabaných právnikovi Ladislavovi a ľutuje Šimona v domnienke, že patria jemu... Nový komediálny seriál sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici. Vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého okrem ľudí, zbraní a drog. Traja ostrieľaní pašeráci Emil, Jerguš a Žeňa s pomocou mladších „kolegov“ Sergeja a Kriša cez hranicu prenášajú tovar, s ktorým potom obchoduje ich šéfka, Emilova svokra, Zorka Stračinová. Na stope sú im príslušníci hraničnej polície, muži kapitána Jula Bobana. Po ukončení štúdia na ekonomickej univerzite sa z Bratislavy do Krivého vracia Zorkina vnučka Petra, aby zdedila vedúcu úlohu v pašeráckom podnikaní. Cestou sa celkom náhodou zoznámi s mladým policajtom Šimonom, ktorý nastupuje na hraničné oddelenie v Krivom. Budúci nepriatelia z opačných brehov zákona k sebe majú od začiatku až príliš blízko.

JOJ HD | Dnes 20:35
Český mejdan s Impulsem

Český mejdan s Impulsem

hudba

Žijeme českou muzikou!

ÓČKO STAR | Dnes 20:00
Specialisté (182)

Specialisté (182)

seriál

Taxi. Krimiseriál ČR (2022). Julie je svědkem vraždy, ale není schopna proti vrahovi svědčit. Říká policii pravdu? Co když se jenom snaží zmanipulovat Toma, který si Julii pustil k tělu víc, než se to líbí Strouhalovi a kolegům?

Nova International | 17.10.2022 20:20

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Multi je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC. Pozrite si zoznam dostupných programov v balíčku Digital.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905