Balíček Multi

Pre televíznych pohoďákov

Ste multižánrový divák, ktorý chce mať bohatú a rozmanitú televíznu ponuku? S balíčkom MULTI sa rozhodne nudiť nebudete. Romantické filmy potešia citlivé duše a pútavé dokumenty následne upokoja ich cynické polovičky. Zapálení komentátori sa naopak ešte viac rozohnia pri napínavých stretnutiach a večerných samotárov rozpália programy pre dospelých. Ani vaši malí rebeli neprídu skrátka a naskytne sa im dostatok príležitostí pochytiť ďalšie vylomeniny od svojich hrdinov. 

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Multi
101 programov, z toho 51 v HD
Všeobecné 19, Športové 11, Filmové 15, Dokumentárne 15, Hudobné a lifestyle 15, Detské 11, Erotické 4, Spravodajské 11
+ ďalších 92 nekódovaných programov
15,20 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Multi

101 programov, z toho 51 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (19)

Športové  (11)

Filmové  (15)

Dokumentárne  (15)

Hudobné a lifestyle  (15)

Detské  (11)

Erotické  (4)

Playboy TV EuropeIba Live TV
VIXEN HDLive TV

Spravodajské  (11)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Multi

Dokonalý svět (9)

Dokonalý svět (9)

seriál

Jak se píší články. Seriál ČR (2010). Kruťanda se nedokáže smířit s tím, že David chodí s Marii, a to zcela veřejně. Rozhodne se přejít ke konkurenci, ale to nepřipustí vydavatel Maxa. Ani Vanda nenechá nic náhodě, když jde o její vytoužené dítě. Vůbec ji nenapadne, že právě nešťastná náhoda by jí to mohla překazit...

FDb.cz: 62%
Nova International | Sobota 20:20
Láska prodejná (1)

Láska prodejná (1)

dokument

Proč to chceme? Herec Rupert Everett se vydává na cestu po Británii, Holandsku, Francii a Izraeli, aby našel odpověď na dvě otázky. Proč se sex prodává? A proč se kupuje? Dvoudílná série přináší neotřelý pohled na nejstarší profesi světa. Nahlédne do života pouličních prostituek a prostitutů, luxusních společnic, které účtují tisíce liber za hodinu, ale i těch, kteří za nabízené služby platí.

Skylink 7 | Sobota 23:20
Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Axel Disasi

Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Axel Disasi

šport

Interview s fotbalovým obráncem francouzského klubu AS Monaco

Nova Sport 1 HD | Dnes 20:00
Mission: Impossible

Mission: Impossible

film

Akčný triler USA (1996). Nemožné sa stane realitou. Agenti CIA a KGB na Karlovom moste! Ethan Hunt sa stane podozrivým zo zrady CIA a vraždy svojich kolegov. Superagent, ktorý sa dokáže dokonale maskovať, vyráža na nesplniteľnú misiu s nulovou šancou na úspech, aby dopadol skutočných vinníkov a očistil svoje meno. Superagenta Ethana Hunta obvinili, že zradil svoju agentúru a predal prísne tajné informácie. Hunt musí súperiť s časom, aby dokázal svoju nevinu a odhalil špióna, ktorý ohrozuje činnosť CIA vo východnej Európe. Špeciálny špionážny tím pod vedením Jima Philpsa odletí do Prahy, kde sovietsky agent Golicin plánuje ukradnúť zoznam tajných agentov z americkej ambasády. Majú ho zadržať aj s jeho zákazníkom. Počas akcie na americkej ambasáde v Prahe vyvraždia členov elitnej špionážnej jednotky CIA, ktorá mala prekaziť krádež údajov o špiónoch západných tajných služieb. Všetko sa deje s vedomím CIA, ktorá chce odhaliť zradcu vo vlastných radoch. A tým je podľa šéfa Kittridgea mladý a mimoriadne schopný agent Ethan Hunt, pretože ako jediný masaker prežil. Nespravodlivo podozrievaný mladý muž sa rozhodne vypátrať zradcu na vlastnú päsť. Aby sa mu to podarilo, musí sa vydať na takmer nesplniteľnú misiu - spojiť sa s nepriateľskou českou obchodníčkou so zbraňami a vlámať sa do najstráženejšej miestnosti v centrále CIA. Z počítačového centra musí ukradnúť zoznam tajných agentov z celého sveta, nesmie sa dotknúť jeho podlahy ani spôsobiť hluk, a musí si udržiavať stálu teplotu. Aby to dokázal, spojí sa s bývalým expertom CIA Kriegerom a počítačovým hackerom Lutherom. Všetkým ide o život, pričom ich úloha patrí do kategórie nesplniteľných - s predpokladanou nulovou šancou na úspech... Prvá snímka zo sedemdielnej akčnej filmovej série o superagentovi Ethanovi Huntovi, ktorá vznikla v produkcii hlavného predstaviteľa Toma Cruisea na motívy legendárneho televízneho seriálu známeho pod názvom Nulová šanca.

FDb.cz: 76%
Plus HD | Dnes 20:30

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Multi je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC. Pozrite si zoznam dostupných programov v balíčku Digital.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informáciami, ktorý vychádza raz zamesačne ako promo verzia v tlačenej podobe. Rozšírená verzia magazínu s televíznym programom v elektronickej podobe je bezplatne dostupná pre všetkých.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Zaujímavosti a novinky balíčka Multi

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905