Balíček Multi

Pre televíznych pohoďákov

Ste multižánrový divák, ktorý chce mať bohatú a rozmanitú televíznu ponuku? S balíčkom MULTI sa rozhodne nudiť nebudete. Romantické filmy potešia citlivé duše a pútavé dokumenty následne upokoja ich cynické polovičky. Zapálení komentátori sa naopak ešte viac rozohnia pri napínavých stretnutiach a večerných samotárov rozpália programy pre dospelých. Ani vaši malí rebeli neprídu skrátka a naskytne sa im dostatok príležitostí pochytiť ďalšie vylomeniny od svojich hrdinov. 

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Multi
102 programov, z toho 50 v HD
Všeobecné 22, Filmové 16, Športové 9, Dokumentárne 15, Hudobné a lifestyle 17, Detské 11, Erotické 4, Spravodajské 8
+ ďalších 95 nekódovaných programov
12,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Multi

102 programov, z toho 50 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (16)

Športové  (9)

Dokumentárne  (15)

Hudobné a lifestyle  (17)

Detské  (11)

Erotické  (4)

Playboy TV EuropeIba Live TV
VIXEN HDLive TV

Spravodajské  (8)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Multi

Rebelka proti svojej vôli

Rebelka proti svojej vôli

film

Komédia USA (2007).

FilmBox Stars | Nedeľa 21:00
Autožurnál

Autožurnál

šport

Magazín zo sveta automobilov očami Michala Karpata

Arena Sport 1 HD | Dnes 21:00
Kursk

Kursk

film

Dráma Belg. (2018). Katastrofa, ktorá otriasla svetom. Film je nakrútený podľa skutočných udalostí, ktoré sa odohrali v auguste 2000 na ruskej atómovej ponorke. K-141 Kursk bola ruská atómová ponorka Projektu 949A Antej, pomenovaná podľa ruského mesta Kursk, dejiska najväčšej tankovej bitky v dejinách. Pýcha ruského vojnového námorníctva merala 155 metrov a operovala najmä v oblastiach Severného ľadového oceánu. Námorné cvičenie v auguste 2000 sa malo stať najväčšou akciou tohto druhu od rozpadu Sovietskeho zväzu. Na palube Kurska sa nachádzalo 118 členov posádky. Misia sa začala v sobotu ráno 12. augusta 2000. Ako súčasť cvičenia vypálil Kursk dve slepé torpéda proti Petrovi Veľkému, raketovému krížniku triedy Kirov. O 11:28 miestneho času vysoko koncentrovaný peroxid vodíka, slúžiaci na pohon torpéda, presiakol hrdzou v torpédovom puzdre a spôsobil taký mohutný výbuch ako keby explodovalo 100 až 250 kg TNT. Seizmografy zaznamenali otras o sile 1,5 až 2,2 stupňa Richterovej stupnice. Ponorka klesla do hĺbky 108 m, približne 135 km od prístavu Severomorsk. Boj o život členov posádky, ktorí zostali nažive komplikovalo nielen zlé vybavenie, zlé počasie, ale aj ťažké dorozumievanie medzi politickou byrokraciou Ruska, Francúzska, Nórska a Británie. Kým prišla pomoc, bolo neskoro pre posádku i pre ich rodiny. A. Spiridonov, A. Diehl.

JOJ Cinema HD | Dnes 20:15
2 na 1

2 na 1

zábava

V ďalšej premiérovej časti tretej série si Adela s Danom vezmú „na paškál“ komičku a moderátorku Evu „Evelyn“ Kramerovú. Zábavná relácia, v ktorej si dvaja moderátori - Adela Vinczeová a Dano Dangl - „podajú“ vždy jedného zaujímavého hosťa. Ten bude musieť absolvovať sériu rôznych úloh, skúšok alebo výziev, ktoré ho dostanú do neštandardných a nie celkom komfortných situácií. Diváci sa môžu tešiť na vtipné momenty a reakcie, ktoré vzniknú pod vplyvom nečakaných udalostí.

Markíza HD | Dnes 20:30

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Multi je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905