Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 9. číslo magazínu Skylink TV

05.09.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Baví ma pestrosť, ale chcem sa aj uživiť!
Ide z roly do roly, len tento rok stihla natočiť dva filmy – Vlny v réžii Jiřího Mádla a Dve slová ako kľúč režiséra Dana Svátka. Herečka Marika Šoposká sa tiež vracia do seriálu Ordinace v růžové zahradě, a teraz ju môžeme vídať v jesennom hite Českej televízie, detektívnom seriáli OKTOPUS.

Milionár z chatrče bojuje so Zeleným rytierom
Režisérovi Davidovi Lowerymu príbeh o Zelenom rytierovi učaroval a jeho magickú pôsobivosť vtlačil aj do svojho rovnomenného filmu s Devom Patelom a Aliciou Vikander. Dobrodružné fantasy Zelený rytier si nenechajte ujsť 10. 9. na HBO HD.

Jazda plná krvi, potu, sĺz a túžby po pomste
Dlho brúsený Tarantinov drahokam si dodnes uchováva punc kultového kasaštyku, ktorý musí vidieť každý, kto má aspoň trochu rád strieborné plátno. Hviezdne obsadenú vojnovú drámu Nehanební bastardi si vychutnajte 16. 9. na CANAL+ Action.

Šéf s ručením obmedzeným
Odpudivý manipulátor? Iste! V podaní excelentného Javiera Bardema sa napriek tomu v čiernej komédii Dobrý šéf, ktorá získala šesť španielskych filmových cien Goya, stane vaším obľúbencom! Pozerajte sa 26. 9. na JOJ Cinema HD.

České tímy vstupujú do Ligy majstrov
Najlepšie hokejové kluby Európy sa už deviatykrát vydajú na cestu za trofejou pre víťaza Ligy majstrov. Medzi nimi aj traja extraligoví mušketieri. Vybrané prenosy z hokejovej CHL sledujte v septembri na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905