Balíček HBO MaxPack

Pre filmových labužníkov

Chcete mať najnovšie filmové lahôdky aj kultové filmy v jednom balíčku? HBO MAXPACK obsahuje okrem HBO, HBO2 a HBO3 ešte program Cinemax. Filmoví experti si rozšíria svoje obzory s hitmi svetovej a americkej filmovej produkcie. Kultové filmy rozbúchajú srdcia skúseným oteckom, hororovým nadšencom sa naopak pri piatkovej dávke napätia srdcia zastavia. A vyznávači kvality uvítajú oceňované festivalové hity a seriály z originálnej produkcie HBO a Cinemax.
Ako bonus k predplatnému dostanete nadupanú online filmotéku HBO GO plná stoviek atraktívnych filmov  seriálov dostupná kdekoľvek a kedykoľvek.  

AKCIA
HBO MaxPack
4 programy, z toho 1 v HD
Filmové 4
+ 50 programov balíčka Digital ZADARMO
109 € / 12 mesiacov
10,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu
HBO GO

Automaticky získate prístup k filmotéce HBO GO

Každodenné premiéry

Na HBO uvidíte relácie skôr ako na iných TV programoch

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Akcia na balíček HBO MaxPack

Objednajte si balíček HBO MaxPack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

109 € / 12 mesiacov
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 30. 04. 2020
 
Akcia balíčka

Prehľad programov balíčka HBO MaxPack

4 programy, z toho 1 v HD + 50 programov balíčka Digital ZADARMO

Filmové  (4)

Toy Story 4: Príbeh hračiek

Toy Story 4: Príbeh hračiek

Kto by to bol povedal, že od premiéry prvého Príbehu hračiek uplynulo štvrť storočia?! A teraz je tu jeho najnovší, štvrtý, diel. Čerstvý držiteľ Oscara za najlepší animák v minulom roku!

Kovboj Woody, vždy dobre vedel, čo je zmyslom jeho života: chrániť svoje dieťa a starať sa o neho, či už to je chlapček Andy, alebo dievčatko Bonnie. Práve Bonnie si prinesie do izbičky novú hračku vyrobenú z odpadkov, a tento Vidlík si myslí, že patrí do koša! Woody sa tiež po rokoch na cestách a  pretĺkania na vlastnú päsť stretne s Pastierkou, ktorá už dávno nie je krehkou porcelánovou bábikou a ukazuje sa, že ona a Woody majú na život hračiek dosť rozdielny pohľad. Skutočné problémy ale nastanú potom… 

Nedeľa 22.03.2020 | 20:00 | HBO HD
Westworld III.

Westworld III.

Populárny seriál, ktorý vo svojich dvoch doterajších sériách získal nomináciu hneď na štyri Zlaté glóbusy, sa nechal inšpirovať rovnomenným filmom z roku 1973, ktorý napísal a natočil Michael Crichton.

Táto temná odysea nás zavedie do počiatku umelého vedomia a evolúcie hriechu; Westworld nám predstavuje svet, v ktorom je možné splniť si každú ľudskú túžbu, či už ušľachtilú, alebo zvrhlú. Seriál očami realistických robotických bytostí odhaľuje samú podstatu ľudstva a skúma hranice exotického sveta zasadeného do priesečníka blízkej budúcnosti a minulosti, s ktorou je možné voľne manipulovať. Žiadne pravidlá, žiadne zákony, žiadne právne postihy. Svet bez hraníc.

Pondelok 16.03.2020 | 20:00 | HBO HD

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie balíčka HBO MaxPack

Program HBO HD je vysielaný vo formáte HD. Programy Cinemax, HBO2, HBO3 sú vysielané vo formáte SD / MPEG-4. Pre ich príjem je potreba mať HD prijímač. Pokiaľ ho nevlastníte, máme pre vás výhodnú ponuku.

Získajte HD prijímač
 
Programy Cinemax, HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizácia: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlosť: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1