Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 4. číslo magazínu Skylink TV

12.04.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Som vodič, s ktorým by som jazdiť nechcel!
Kryštof Hádek je nadmieru vyťažený divadelný a filmový herec. V poslednom čase sme ho mohli vidieť vo filmoch Modelár alebo Posledné preteky. A teraz má hlavnú úlohu v seriáli Volha, kde chce v úlohe mladého šíbra Standu Pekárka jazdiť ako vodič v Československej televízii a sníva o tom, že vo svojej volhe raz zvezie aj Karla Gotta.

Zatajte dych! Policajt rozpráva, ako prehníva Liverpool
Kriminálka Respondér z pera bývalého policajta strhujúcim spôsobom opisuje špinu britského Liverpoolu a prácu policajtov, ktorí sa v nej musia denne brodiť. Hlavnú rolu stvárnil skvelý Martin Freeman. Sledujte na stanici CANAL+ Action.

Dokonalé filmy existujú!
Stavme sa, že po pozretí Trojuholníka smútku upravíte váš súkromný rebríček najlepších filmov za posledný rok. Je originálny, strhujúci a veľmi zábavný. Satirickú komédiu režiséra Rubena Östlunda si vychutnajte v apríli na HBO HD.

Životná cesta Russella Crowea
Dokázal nájsť vodu, ale nie svoje deti. Russell Crowe vo vojnovej dráme Cesta nádeje ako austrálsky farmár hľadá svojich synov, ktorí zmizli v prvej svetovej vojne. Napínavý a dômyselne vystavaný príbeh vám ponúkne stanica JOJ Cinema HD.

Dve súťaže, jeden cieľ. Kto ovládne európsky hokej?
Ich hlavné mestá delí takmer dvetisíc kilometrov. Jedna je republikou, druhá konštitučnou monarchiou, jedna má svoje more, druhá štíty veľhôr. Majú však jedno spoločné. Excelentný hokej. Švédska SHL a švajčiarska National League na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905