Balíček Digital

Pre nenáročných divákov

Ste fanúšikom klasickej televíznej zábavy, ale aj napriek tomu by to chcelo vtomu by ste chceli väčší počet programov, ako vám môže ponúknuť TV cez anténu? V balíčku DIGITAL nájdete nie len najsledovanejšie slovenské, ale aj zahraničné programové stanice vrátane niektorých českých. Náš unikátny program s hodinovým časovým omeškaním odľahčí spánok všetkým statočným bojovníkom s únavou. Zanietení komentátori získajú nové podnety z cudzojazyčných spravodajských staníc. Vyznávači kvality ocenia HD rozlíšenie väčšiny programov. A filmoví experti budú nadšení z bezplatného prístupu do obsiahlej videopožičovne v online aplikácii Skylink Live TV, vrátane sekcie pre dospelých od Leo TV. Toto všetko a navyše zákaznícku podporu získate po uhradení Servisného poplatku.

Digital
48 programov, z toho 26 v HD
Všeobecné 22, Filmové 2, Športové 1, Dokumentárne 3, Hudobné a lifestyle 12, Detské 1, Spravodajské 7
+ ďalších 99 nekódovaných programov
S uhradeným Servisným poplatkom
0 € / mesiac

Prehľad programov balíčka Digital

48 programov, z toho 26 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (22)

Filmové  (2)

FilmBoxLive TV
Plus HDLive TV

Športové  (1)

Dokumentárne  (3)

Hudobné a lifestyle  (12)

Detské  (1)

Spravodajské  (7)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku
Projekt modrá kniha

Projekt modrá kniha

Napínavý seriál je inšpirovaný skutočným programom amerického letectva Project Blue Book, ktorý bol zameraný na vyšetrovanie UFO. Sledujte záhady na pozadí studenej vojny a atómovej éry.

Geniálny astrofyzik dr. J. Allen Hynek je s kapitánom Michaelom Quinnom zapojený do prísne tajného programu. Dr. Hynek sa pokúša prísť na kĺb viacerým záhadným pozorovaniam. Čoskoro mu však dôjde, že sa ocitol v strede rozsiahleho a nebezpečného pokusu o ututlanie pravdy, vďaka ktorému sa on sám i jeho najbližší ocitnú v nebezpečí.

Štvrtok 19.09.2019 | 21:00 | Epic Drama HD

Vítajte vo Švédsku II.

Nenechajte si ujsť novú radu seriálu Vitajte vo Švédsku, ktorý vysielame každú neděľu o 18:00 exkluzívne na našom programe Skylink 7!

Pokračovanie príbehu Newyorčana Brucea Evansa, ktorý sa presťahoval do Švédska za svojou láskou Emmou. A ako to už v každom komediálnom seriáli býva, súžitie s Newyorčanom na severe Európy sa bez vtipných, často aj trápnych situácií nezaobíde. Podarí sa nakoniec Bruceovi a Emme prekonať všetky prekážky a vyraziť na spoločnú  cestu životom?

Programové tipy balíčka Digital

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Digital je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1