Balíček Digital

Dvere do sveta televíznej zábavy

V balíčku DIGITAL nájdete nielen najsledovanejšie slovenské, ale aj zahraničné programové stanice vrátane niektorých českých. Náš unikátny program s jednohodinovým časovým oneskorením odľahčí spánok všetkým statočným bojovníkom s únavou. Zapálení komentátori získajú nové podnety z cudzojazyčných spravodajských staníc. Vyznávači kvality ocenia HD rozlíšenie väčšiny programov.

Digital
49 programov, z toho 27 v HD
Všeobecné 24, Filmové 2, Športové 1, Dokumentárne 3, Hudobné a lifestyle 11, Detské 1, Spravodajské 7
+ ďalších 96 nekódovaných programov
Nemožno kúpiť samostatne

Prehľad programov balíčka Digital

49 programov, z toho 27 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (24)

Filmové  (2)

FilmBoxLive TV
Plus HDLive TV

Športové  (1)

Dokumentárne  (3)

Hudobné a lifestyle  (11)

Detské  (1)

Spravodajské  (7)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku
Skylink 7 oslavuje narodeniny!

Skylink 7 oslavuje narodeniny!

Stanica Skylink 7 oslavuje svoje prvé narodeniny! Už rok prinášame ochutnávku pestrých programov rôznych žánrov, exkluzívne seriálové tituly ako Domácí hřiště alebo Vitajte vo Švédsku a novinky z oblasti televízneho vysielania.

Počas svojho ročného vysielania si Skylink 7 získava stále viac spokojných divákov, ktorí sa v nasledujúcich týždňoch môžu tešiť napríklad na legendárneho Richarda Hammonda v sprievode kamier Discovery v programe Veľké stavby s Richardom Hammondom. Z dokumentárnej tvorby stanice Viasat History predstavíme seriál Najdivokejšie prežitie o rôznorodosti chovania divých zvierat v prírode a seriál Londýn: Dve tisíc rokov histórie, ktorý pútavo priblíži históriu mesta.

Domácí hřiště - 2. séria

Nenechajte si ujsť pokračovanie úspešného seriálu Domácí hřiště, ktorý vysielame každú nedeľu exkluzívne na našom programe Skylink 7!

Futbalový klub Varg sa pod vedením húževnatej trénerky Heleny Mikkelsenovej prebojoval z pozície outsidera až na špicu nórskej futbalovej prvej ligy. Helene sa počas jedného roka v trénerskej pozícii podarilo takmer nemožné – vytiahnuť futbalový Varg z trosiek, zostaviť fungujúci tím, získať rešpekt a hlavne tak potrebnú podporu domácich fanúškov.

Programové tipy balíčka Digital

Most špiónov

Most špiónov

film

Svet na oboch stranách železnej opony sa prepadá do šialenej paranoje. Uplynulo už viac než desať rokov od porážky nacistického Nemecka a ľudstvo ohrozuje studená vojna. Napätie medzi USA a ZSSR je skoro hmatateľné. Keď v roku 1957 FBI zatkne Rudolfa Abela (MARK RYLANCE), sovietskeho špióna žijúceho v New Yorku, strach a mocenská nedôvera sa ešte viac vystupňujú. Abel sa v skutočnosti volá Viljam Genrichovič Fišer, riadil sieť agentov a do Moskvy dômyselným spôsobom odosielal kódované správy. Americká vláda osloví Jamesa Donovana (TOM HANKS), uznávaného právnika z Brooklynu, aby sa ujal Abelovej obhajoby. Napriek počiatočným obavám svojej rodiny sa rozhodne klienta zastupovať, aby mu zaistil spravodlivý súd. Počas príprav na obhajobu sa medzi väzňom a právnikom začne vytvárať puto založené na vzájomnom rešpekte. Pred súdom Donovan prednesie vášnivú obhajobu, čím Abela zachráni pred trestom smrti. O tri roky neskôr nad sovietskym vzdušným priestorom zostrelia americké prieskumné lietadlo, jeho pilota zajmú a odsúdia na desať rokov väzenia. CIA sa obáva, že Francis Gary Powers (AUSTIN STOWELL) podľahne krutým výsluchom a tvrdými väzenskými podmienkam a vyzradí nepriateľovi prísne tajné vojenské informácie. CIA osloví Donovana a presvedčí ho, aby sa stal členom záchrannej misie. Donovan sa vydá do Berlína, kde má za úlohu vyjednať výmenu Abela za Powersa. Po svojom príchode sa dozvie aj o americkom študentovi Fredericovi Pryorovi (WILL ROGERS), ktorého zatkli vo východnom Berlíne. Aj napriek pokynom CIA sústrediť sa iba na zostreleného pilota, Donovan sa rozhodne vyjednávať o prepustení oboch väzňov - pilota aj študenta, pretože obaja sú americkí občania a on ich v cudzej krajine neopustí. Veľká diplomatická hra vo svete stojacom na pokraji vojny a mieru sa začína.

FDb.cz: 80%
Plus HD | Dnes 20:25

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Digital je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1