Online platba v Zákazníckej zóne

Zákaznícka zóna umožňuje objednať služby Skylinku s úhradou prostredníctvom ktorejkoľvek online aj offline platobnej metódy. Tu je potrebné si zvoliť požadované služby a po presmerovaní na zabezpečený portál platobného systému GoPay zadať číslo platobnej karty a potvrdiť platbu. Výhodou online platobných metód je okamžitá aktivácia zakúpenej služby a zabezpečenie platobnou bránou GoPay.

Platobná brána GoPay centralizuje platobné metódy do jediného miesta tak, aby zákazníkovi ponúkla bezpečné platobné riešenie a jednoduchý postup pre zaplatenie služby. Po výbere preferovanej platobnej metódy je zákazník presmerovaný na stránky platobnej brány GoPay, kde je vyzvaný k zadaniu užívateľských údajov a k dokončeniu platby.

Platobné karty

Upozornenie: vaša platobná karta musí mať povolené internetové platby.
​Podporované platobné karty: VISA, Mastercard.

Opakovaná platba zapamätanou platobnou kartou

Najjednoduchší spôsob platby. Každý mesiac vám budeme automaticky strhávať platby za predplatné a vy sa nemusíte o nič starať.

GoPay peňaženka

GoPay peňaženka je elektronický variant bežnej peňaženky pre rýchle každodenné platby, posielanie alebo prijímanie peňazí cez internet. Vhodné pre zákazníkov registrovaných v GoPay. 

PayPal

PayPal je elektronický platobný systém, ktorý umožňuje bezpečné presuny peňazí medzi účtami . Vhodné pre zákazníkov v PayPal.

Apple Pay

Jednoduchá platba kartou na Apple zariadeniach.

Google Pay

Jednoduchá platba kartou uloženou v Google účte.

sporopay

Bezhotovostný platobný systém pre úhrady z bežného účtu vedeného v Slovenskej sporiteľni. Vhodné pre zákazníkov, ktorí majú bankový účet v Slovenskej sporiteľni.

Sberbank WEBpay

Služba WEBpay ponúka bezpečné platby v prostredí internetu pre všetkých, ktorí majú Sberbank Online od Sberbank Slovensko.

TatraPay

Platobná brána TatraPay vám umožní využívať platobný systém Tatra Banky.

Slovenská pošta

Bezhotovostný platobný systém SEPA slúži pre úhrady z účtu vedeného v Poštovej banke. Vhodné pre zákazníkov, ktorí majú bankový účet v Poštovej banke.

VÚB

Bezhotovostný platobný systém SEPA slúži pre úhrady z účtu vedeného vo VÚB banke. Vhodné pre zákazníkov, ktorí majú bankový účet vo VÚB banke.

UniPlatba

UniCredit Bank vám uľahčuje platby cez internet. UniPlatba umožňuje klientom platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Online Banknig.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905