Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 8. číslo magazínu Skylink TV

07.08.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Záporné roly mi nevadia
Jeho netypický zjav ho predurčil pre roly záporákov. Ale herec Filip Kaňkovský je s tým v pohode. V rozhovore navyše prezrádza, aké to je hrať v Národnom divadle, či sa dá hraním uživiť, prečo berie úlohy v seriáloch a zamýšľa sa nad tým, že je nutné mať v živote všetko v rovnováhe a symbióze.

Oslava speváčky, ku ktorej sláva nebola vždy láskavá
Biografia hudobnej ikony Whitney Houston s názvom Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody dáva podrobne nahliadnuť do jej života. Od prvých začiatkov v gospelovom zbore cez vrcholné obdobie až po jej pád. Film sprevádzajú speváčkine najväčšie hity. Dívajte sa 27. 8. na HBO HD.

Keď udrú staré hriechy
Zločin môžete pochovať akokoľvek dokonale, je len otázka času, kedy vás vaše hriechy doženú. Aspoň tak sa to javí tvorcom mysteriózneho seriálu Dievča a noc natočeného podľa bestselleru v súčasnosti najčítanejšieho francúzskeho spisovateľa Guillauma Mussa. Sledujte v auguste na CANAL+ Action.

Na bytovú schôdzu dorazili geniálni herci
Ako inak si predstaviť herecké lahôdky? Tá slasť, keď divák ochutná, tá radosť, keď sa vráti… Českej komédie režiséra Jiřího Havelku Vlastníci sa nemožno nasýtiť! Úlohy vlastníkov stvárnili Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus a ďalší. Vychutnajte si 19. 8. na programe FilmBox.

Kde nestačí sila, pomôže ešte väčšia sila. Vitajte vo svete strong manov
Nepredvádzajú kúzla s loptou na Santiago Bernabeu, nebehajú ladne po greene v All England Clube a ani nedávajú stovku pod desať sekúnd. Zato majú poriadnu silu. Najzaujímavejšie epizódy zo Strongman Champions League môžete vidieť na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905