Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 7. číslo magazínu Skylink TV

11.07.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Vrah sa vracia medzi vedcov
Zomierali jeden po druhom na vedeckej misii v odrezanej polárnej stanici. Teraz výskum pokračuje uprostred oceánu. Vrah si ich ale našiel aj tu! Druhú sériu napínavého kriminálneho seriálu Antarktída II sledujte v júli na CANAL+ Action.

Teším sa, keď vytiahnem padák zo skrine
Milo prekvapil ako sebavedomý právnik Martin v seriáli O mě se neboj na Nove, prekvapením bola aj jeho účasť v tohtoročnom Survivore, jeho hlas znie v komentároch reality show Love Island. A tento rok je Václav Matějovský jednou z hviezd Letných shakespearovských slávností.

Facebookový krst ohňom
Je možné urobiť z neznámeho, tuctového chlapíka úspešného influencera? A ak áno, aké to bude mať pre jeho život následky? Vtipnú komédiu Ľudia, ktorých možno poznáš o fenoméne sociálnych sietí s Nickom Thuneom v hlavnej úlohe sledujte 27. 7. na stanici FilmBox Family.

Vlak, z ktorého len tak nevystúpite
V akčnom thrilleri Bullet Train na vás čaká japonský šinkanzen, smrtiaca koncentrácia nájomných vrahov, v hlavnej úlohe strieborný kufrík a nestarnúci Brad Pitt s fešáckym klobúčikom! Nenechajte si ujsť v júli na HBO HD.

Nuda, alebo perfektné výkony?
Zdá sa, že holandský pilot F1 a čoskoro trojnásobný majster sveta Max Verstappen z ambiciózneho tímu Red Bull nemá tento rok konkurenciu. Priame prenosy z Majstrovstiev sveta F1 sledujte na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905