WAU HD

Všeobecný

Nová stanica skupiny TV JOJ. Atraktívny mix relácií zamerané predovšetkým na mladšiu cieľovú skupinu.

  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program WAU HD

Programové tipy

Sanitka (11/11)

Sanitka (11/11)

seriál

Seriál ČR/SR (1984). Po havárii veľkého dopravného lietadla v Suchdole pri Prahe dokáže pražská záchranná služba svoje vysoké profesionálne i morálne kvality. To je dôstojný záverečný akord seriálu o ľuďoch, ktorí povinnosť pomáhať svojimi blížnym chápu ako najvyššie poslanie človeka. Havária dopravného lietadla 30. októbra 1975 v pražskom Suchdole si vyžiadala 79 životov. Vďaka rýchlej a profesionálnej pomoci záchranných zložiek prežilo 41 ľudí zo 120 pasažierov na palube. Pred katastrofou zavolá Eva doktora Vojtěcha Janderu a znovu sa pokúša zaútočiť na jeho city podrobným opisom svojich depresií. Eliška sa rozhodne Evu navštíviť. Počas rozhovoru s Evou povolajú Vojtěcha do služby a on musí okamžite vyraziť na miesto katastrofy lietadla, aby zachraňoval ľudské životy. Eva nemôže pochopiť jeho odchod bez rozlúčky, čím dokazuje svoje sebectvo. Otec Jandera sa napokon rozhodne vrátiť na vidiek. Obaja jeho synovia obstáli v ťažkých konfliktoch a našli si miesto v živote. Sú vždy tam, kde sa niečo deje. Keď je život v ohrození, prichádzajú záchranári, aby zachránili to, čo sa dá. Príbehy z prostredia pražskej záchrannej zdravotnej služby v rokoch 1960-1971 podávajú svedectvo o náročnej a obetavej práci jej personálu.

WAU HD | Sobota 20:10
Chlapci a chlapi (2)

Chlapci a chlapi (2)

seriál

Od budíčku do večierky. Seriál ČR/SR (1988). Jeden povolávací rozkaz na základnú vojenskú službu v Hrádku v Čechách spôsobil, že sa za bránami kasární stretli veľmi rozdielne povahy brancov. Tomáš Soukup, Honza Bradáč, Ctibor Voříšek a Vlado Rutkay sú mladí muži rôznych pováh, z rôznych prostredí, s rôznym vzdelaním a životnými plánmi. Tomáš Soukup je sústružník, po uši zamilovaný do maturantky Hanky, zatiaľ čo Honza Bradáč, temperamentný dedinčan s prezývkou Guláš, miluje dobré jedlo a vyučil sa za mäsiara. Jeho protikladom je bledý a zakríknutý opravár televízorov Ctibor Voříšek, ktorý si rýchlo vyslúži prezývku Kyslík. Zoznámime sa aj so sympatickým traktoristom Vladom Rutkayom - Tatkom, ktorý vyzerá byť zrelší a rozvážnejší než ostatní, pretože doma nechal svoju tehotnú manželku. Posledným z brancov je športovo založený frajer Michal Hlaváček, ktorý už má všeličo za sebou. Seriál z vojenského prostredia nám pripomenie, že do roku 1989 sa takmer nedalo vyhnúť povinnej vojenskej službe. Každý mladý muž musel brániť svoju socialistickú vlasť. Pre niekoho úsmevná spomienka, iný by radšej zabudol.

WAU HD | 18.02.2023 20:10
Slečna pretekárka

Slečna pretekárka

film

Ellie Lansingová (GRACE VAN DIENOVÁ) je rebelujúca tínedžerka, ktorá nikdy nepoznala svojho otca. Hoci túži nájsť a spoznať svoje korene, v rodine sa cíti ako cudzinka. Náhoda ju privedie ku strýkovi Timovi (SEAN PATRICK FLANERY), ktorý ju zamestná v svojom autoservise. Ellie sa dozvie, že strýko spolu s jej otcom Elliotom (CASPER VAN DIEN) kedysi jazdievali automobilové preteky na okruhu. Zrazu sa ocitne v úplne novom svete, kde sa dobre cíti a vie, že doň patrí. Svet motorov je pre ňu ako stvorený a je pripravená na jazdu svojho života. Objaví v sebe skrytý talent a prirodzenú túžbu pretekať. Jazdu má jednoducho v tele a na okruhu začína porážať aj skúsených pretekárov.

WAU HD | Dnes 17:35
Božská Florence

Božská Florence

film

Životopisný film VB (2016). Nie je dôležité, či je človek v niečom dobrý. Dôležité je, aký veľký je jeho sen. Inšpiratívny skutočný príbeh o najhoršej speváčke na svete. Závratne bohatá Florence Foster Jenkins je v roku 1944 na výslní smotánky newyorskej spoločnosti. Jej jediným snom je spievať. A manžel, St. Clair Bayfield, veľkorysý patrón klasickej hudby, jej to umožní. Jediný problém je v tom, že Florence nemá žiadne hudobné nadanie, ani hlas. No keď Bayfield vidí jej nadšenie a oddanosť hudbe, nedokáže ju zdrviť krutou pravdou a udržuje Florence v presvedčení, že jej hlas je nadpozemsky krásny. Spieva vždy buď pre starostlivo vybrané zaplatené publikum, alebo pre veľmi lojálnych priateľov. Povzbudená svojimi úspechmi sa Florence rozhodne splniť si celoživotný sen: vystupovať v Carnegie Hall. Vo svojej nezištnej štedrosti rozdá na svoj pripravovaný koncert tisíce vstupeniek veteránom vracajúcich sa z vojny. Bayfield, ktorý ju láskyplne chráni pred krutou pravdou, musí čeliť najťažšej výzve svojho života...

FDb.cz: 73%
WAU HD | Sobota 11:25

Program WAU HD môžete u Skylinku sledovať

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905