WAU HD

Všeobecný

Nová stanica skupiny TV JOJ. Atraktívny mix relácií zamerané predovšetkým na mladšiu cieľovú skupinu.

Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: SVK

Programové balíčky, v ktorých nájdete program WAU HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Programové tipy WAU HD

Dr. House II (21)

Dr. House II (21)

seriál

Eufória - 2. časť. Seriál USA (2006). Foremanov stav sa neustále zhoršuje a lekári nepoznajú príčinu. Objavia legionelu, ale tá nemôže spôsobovať také desivé príznaky. Doslova na poslednú chvíľu, keď sa mu chystajú vykonať biopsiu mozgu, House objaví príčinu ťažkostí. V starej nádrži nad policajtovým bytom je voda kontaminovaná cudzopasníkmi, ktoré dokážu svojho hostiteľa doviesť do hrôzostrašného stavu. Aj keď sa Foremana podarí zachrániť, zdá sa, že bude mať trvalé následky. Doktor Foreman sa nakazil rovnakou infekciou ako policajt Joe, ktorý už zomrel vo veľkých bolestiach. Musí byť v prísnej izolácii. Doterajšia liečba má škodlivé vedľajšie účinky, preto sa musia použiť antibiotiká, pri ktorých Foreman stráca zrak a trpí veľkými bolesťami. Keď ho musia uviesť do umelej kómy, splnomocní Cameronovú, aby počas jeho bezvedomia rozhodovala o liečbe. Chce sa s ňou zmieriť kvôli článku, ktorý si predtým neprávom privlastnil. Houseovi sa podarí v policajtovom byte nájsť pravý zdroj ochorenia. V starej nádrži nad jeho bytom je voda kontaminovaná cudzopasníkmi. Medzitým však lekári vykonali riskantnú mozgovú biopsiu. Foreman sa z infekcie vylieči, ale zásah na jeho mozgu bude mať trvalé následky. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.

FDb.cz: 84%
WAU HD | 14:55
Dr. House II (22)

Dr. House II (22)

seriál

Naveky. Seriál USA (2006). Do nemocnice privezú ženu s dieťaťom, ktoré ležalo pod hladinou vody vo vani, keď jeho matka dostala záchvat pri spoločnom kúpaní. Neskôr sa matka priamo v nemocnici pokúsi svojho syna zabiť. Lekári sa snažia zistiť príčiny jej konania. Dieťa na následky prekonaných tráum zomrie. Lekári zistia, že chlapec po svojej matke zdedil celiakiu. Tá u nej viedla k rakovine žalúdka. Matka odmieta ďalšiu liečbu, nechce ďalej žiť, keď nežije jej dieťa. House hľadá príčiny záchvatov mladej Kary aj ochorenia jej malého dojčaťa. Spočiatku to vyzerá na matkin alkoholizmus, nakoniec sa ale ukáže, že ide o metabolickú poruchu. Nedostatok vitamínov spolu so stresujúcimi životnými podmienkami vyvolal u Kary duševné ochorenie. Duševne narušená matka sa pokúša svoje dieťa zabiť. K určeniu správnej diagnózy vedie pitva dieťaťa, ktoré traumu neprežilo. House odhalí skrytú vinu Karinho manžela Brenta, ktorý nechal jej zúfalstvo dospieť až tak ďaleko. Po ťažkej mozgovej infekcii sa do lekárskeho tímu vracia Foreman. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.

FDb.cz: 84%
WAU HD | 15:00
Dr. House II (23)

Dr. House II (23)

seriál

Kto je tvoj otec? Seriál USA (2006). House lieči dcéru svojho dávneho kamaráta, s ktorým hral v hudobnej skupine. Dievča má srdcové problémy, a tie vyvolávajú ťažké halucinácie. Časť srdca, ktorá spôsobuje problémy, lekári ošetria metódou lokálneho zmrazenia, ale dievča má stále pretrvávajúce ťažkosti. Po dlhom hľadaní je jasné, že za jej stav môže zygomykóza. Potom už nie je ťažké dievča vyliečiť. House zistí, že jeho kamarát nie je biologickým otcom dievčaťa, ale výsledky testov mu pre istotu zatají. Dávny Houseov priateľ Crandall po rokoch zistí, že so svojou bývalou priateľkou v New Orleanse mal dcéru Leonu. Privezie ju do Houseovej nemocnice so srdcovým záchvatom. Záchvat zrejme súvisí s Leoninými halucináciami, pretože stratila domov i rodinu pri hurikáne Katrina. House však s istotou odhadne, že Leona si Crandallovo otcovstvo vymyslela, aby mohla dôverčivého Houseovho priateľa využívať. Lekári musia bojovať o Leonin život, než zistia, že ju ohrozuje hubová nákaza. Medzitým chce Cuddyová získať dieťa zo skúmavky a dôverne s Houseom konzultuje možného darcu spermií. House má výčitky, že kedysi Crandallovi prebral partnerku, a preto mu v súčasnosti vráti aspoň dcéru. Zachráni jej zdravie a zatají výsledky testu, ktorý vylučuje Crandallovo otcovstvo. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.

FDb.cz: 84%
WAU HD | 14:55

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie WAU HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 11 973 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905