WAU HD

Všeobecný

Nová stanica skupiny TV JOJ. Atraktívny mix relácií zamerané predovšetkým na mladšiu cieľovú skupinu.

  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program WAU HD

Programové tipy

Temné miesta

Temné miesta

film

Sedemročná Libby Dayová ako jediná prežila brutálne vyvraždenie svojej rodiny. Matka a sestry boli zmasakrované počas rituálneho satanského obradu priamo pred jej očami. Za strašný zločin bol na základe Libbyinho svedectva odsúdený na doživotie jej brat Ben (COREY STOLL). O 25 rokov neskôr sa na Libby (CHARLIZE THERONOVÁ) sa obráti amatérsky spolok Kill Club, ktorý prešetruje známe zločiny. Núti ju prehodnotiť udalosti osudnej noci a znovu otvoriť kapitolu života, ku ktorej sa už nikdy nechcela vrátiť. Na povrch vychádzajú skutočnosti, ktoré vnášajú do jej dávneho svedectva trhliny. Libby začína pochybovať o pravdivosti toho, čo videla ako dieťa. Znovu otvára hlboko pochované spomienky na tragickú minulosť a pátra po tých, čo majú na zločine svoj podiel.

FDb.cz: 65%
WAU HD | Piatok 20:10
Ten, kto dáva bacha

Ten, kto dáva bacha

film

Chris Pratt (JOSEPH GORDON-LEVITT) bol úspešným stredoškolským hokejistom a mal prakticky všetko, čo potreboval a chcel – skvelú budúcnosť, bohatú rodinu a po boku krásne dievča. Po tragickej automobilovej nehode, ktorú sám zapríčinil, sa však celý jeho život obráti naruby. Má totiž poškodený mozog, nie je schopný sám o seba sa postarať, trpí stratou krátkodobej pamäti a každý nový poznatok či informáciu si musí zapisovať. Jediné zamestnanie, ktoré je schopný vykonávať, je práca nočného vrátnika v miestnej banke. Jediným priateľom, ktorému dôveruje, je slepý spolubývajúci Lewis (JEFF DANIELS). Jedného dňa sa stretne s Garym Spargom (MATTHEW GOODE), starým známym zo školy, zoznámi sa s jeho partiou a dokonca sa aj zaľúbi do sympatickej Luvlee (ISLA FISHEROVÁ). Netuší však, že Gary so svojimi komplicmi ho zneužili a zatiahli do chystaného lúpežného prepadnutia banky, v ktorej pracuje. Gary sa ocitne v hraničnej situácii – má sa k nim pridať, alebo má plán lúpeže prekaziť?

WAU HD | 13.10.2023 20:10
Prokurátorka (7)

Prokurátorka (7)

seriál

Krimiseriál SR (2023). Kto zavraždil tehotnú nelegálnu imigrantku z Pakistanu? Jej milenec, ktorý ju na čierno zamestnával, jeho tehotná manželka alebo niekto iný?

WAU HD | Sobota 11:25
Prokurátorka (8)

Prokurátorka (8)

seriál

Krimiseriál SR (2023). Matku, ktorá neustále ponižuje a psychicky deptá svoju dcéru, niekto ubil na smrť stoličkou. Dcéra možno pozná pravdu, ale všetko zapiera, pretože sa bojí o svoj život.

WAU HD | Sobota 12:35

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905