WAU HD

Všeobecný

Nová stanica skupiny TV JOJ. Atraktívny mix relácií zamerané predovšetkým na mladšiu cieľovú skupinu.

  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program WAU HD

Programové tipy

Zákony vlka (3)

Zákony vlka (3)

seriál

Posledné školenie. Krimiseriál ČR (2023). Rašelinisko vyplaví zachovalú mŕtvolu muža, ktorý nikomu nechýba. Pitva odhalí, že telo sa nerozložilo, pretože látky v rašeline konzervujú organizmy. Ide o bohatého majiteľa účtovníckej a audítorskej firmy z Prahy, ktorý v oblasti oficiálne organizoval teambuildingy a školenia pre svojich zamestnancov, ale v skutočnosti tam trávil čas z úplne iného dôvodu.

WAU HD | Nedeľa 21:50
Zákony vlka (4)

Zákony vlka (4)

seriál

Ukradnutá láska. Krimiseriál ČR (2023). V pohraničnej oblasti sa začínajú strácať autá. Zlodeji idú naisto, autá miznú bez stopy. Pri jednej z krádeží je zranená policajtka Žáčková. Stopa vedie cez miestneho chalupára – tipéra pre zlodejov – až za hranice k organizovanej skupine pašerákov.

WAU HD | 28.07.2024 21:55
Columbo (16)

Columbo (16)

seriál

Vrabec v hrsti. Detektívny seriál USA (1989). Zadlžený hazardný hráč Harold McCain žiada o finančnú výpomoc svojho bohatého strýka Veľkého Freda, ktorý je majiteľom futbalového klubu. Keď strýko odmietne, Harold sa rozhodne urýchliť jeho smrť kvôli dedičstvu. Nastraží mu do auta amatérsky vyrobenú výbušninu, ktorá má explodovať po zapnutí štartéra. Lenže Freda zrazí a zabije na ulici iné auto, ktorého vodič z miesta nehody ujde. Náhodnou obeťou nastraženej bomby sa stane záhradník. Poručík Columbo správne tuší, že pôvodcom bombového atentátu je Harold, ktorý mal dediť časť Fredovho majetku. Bola však Fredova neplánovaná smrť pod kolesami auta skutočne len náhoda? A ak nebola, kto je za ňu zodpovedný?

FDb.cz: 74%
WAU HD | Nedeľa 13:50
Magnum (1/20)

Magnum (1/20)

seriál

Krimiseriál USA (2018). Bývalý príslušník špeciálny amerických námorných jednotiek Thomas Magnum začína nový život súkromného detektíva na Havaji. V svojom prvom prípade pátra po vrahovi bývalého spolubojovníka a po ukradnutom zlate z Iraku. Po svojom poslednom nasadení v Afganistane sa bývalý príslušník námorných síl Thomas Magnum snaží využiť svoje schopnosti ako súkromný detektív na Havaji. Berie prípady, ktoré všetci ostatní zamietli, aby pomohol obetiam, ktorým nikto iný nepomôže. Magnum býva v penzióne v luxusnom sídle Robin's Nest, kde pracuje ako bezpečnostný poradca a odkiaľ vykonáva svoju hlavnú činnosť súkromného detektíva. Po svojom boku má svojich priateľov z armády Theodora "TC" Calvina, bývalého pilota námornej helikoptéry, a Orvilla "Ricka" Wrighta, ktorý prevádzkuje prestížny nočný klub na Oahu a má vždy tie najlepšie kontakty. Trojicu dopĺňa agentka britskej MI-6 Juliet Higginsová, ktorá sa ocitla v nemilosti svojej vlády a žije na havajských ostrovoch. Hoci Magnum často zasahuje do policajných vyšetrovaní, detektív Gordon Katsumoto si s ním dobre rozumie, pretože sú si v mnohom podobní. Akčný remake jedného z najznámejších televíznych seriálov 80-tych rokov, v ktorom ikonického Toma Sellecka v hlavnej úlohe vystriedal Jay Hernandez. Thomas Magnum je bývalý príslušník špeciálnych námorných jednotiek SEALs, ktorý po návrate z vojny v Afganistane pracuje ako bezpečnostný poradca a súkromný detektív na Havaji. Svoj vojenský výcvik, výnimočné bojové schopnosti a pomoc troch verných priateľov využíva pri vyšetrovaní kriminálnych prípadov na havajských ostrovoch, kde bojuje proti zločincom, na ktorých je zákon krátky.

WAU HD | 27.07.2024 17:55

Program WAU HD môžete u Skylinku sledovať

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905