WAU HD

Všeobecný

Nová stanica skupiny TV JOJ. Atraktívny mix relácií zamerané predovšetkým na mladšiu cieľovú skupinu.

  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program WAU HD

Programové tipy

Továreň na sny

Továreň na sny

film

Romanca N (2019). V lete 1961 bol Emil komparzistom v štúdiu DEFA Babelsberg a zamiloval sa až po uši do francúzskej tanečnice Milou. Vyzerá to, že sú určení jeden pre druhého, keď sa ale 13. augusta 1961 začne stavba Berlínskeho múra, sú rozdelení. Emil vymyslí odvážny plán, aby sa mohol s Milou znova vidieť. Predstiera, že je filmový producent Karl Boborkmann a produkuje film. Je to dôvod, aby Milou prišla z Francúzska do NDR. Má to ale háčik. Milou má vzťah s jedným hercom. Nakoniec má film obrovský úspech a Milou si vyberie Emila. L. Faßbender, M. Welsh.

WAU HD | 25.09.2021 20:10
Dr. House IV (3)

Dr. House IV (3)

seriál

97 sekúnd. Seriál USA (2007). Houseovi ostalo na konkurze už len posledných desať uchádzačov o miesto v jeho lekárskom tíme. Rozhodne sa ich rozdeliť do dvoch skupín podľa pohlavia, čo samozrejme prináša zbytočné konflikty. Oba tímy majú spolu súperiť pri liečbe pacienta so svalovou atrofiou. Sám House sa rozhodne poznať stav medzi životom a smrťou a tak, ako to videl u svojho pacienta, použije nôž vrazený do elektrickej zásuvky. Foremana, ktorý sa medzitým zamestnal v inej nemocnici, vyhodia z práce vo chvíli, kedy sa pred svojím tímom začne správať rovnako ako jeho nenávidený House. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.

FDb.cz: 84%
WAU HD | Dnes 15:05
Nožnicovoruký Edward

Nožnicovoruký Edward

film

Príťažlivo bizarná, tragikomická filmová rozprávka spracováva obľúbený motív cudzinca v našom svete. Strihorukého Edwarda natočil v roku 1990 slávny režisér Tim Burton a v hlavnej role plachého Edwarda uvidia diváci hviezdneho Johnnyho Deppa. Pre oboch to bola ich prvá spolupráca a odvtedy môžeme považovať Deppa za „dvorného“ Burtonovho herca. Z ich ďalšej spolupráce uvádzame napr. Batman sa vracia, Ed Wood, Ospalá diera, Charlie a továreň na čokoládu či Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street. Krásnu Kim stvárnila Winona Ryderová.

FDb.cz: 84%
WAU HD | Sobota 15:00
Dr. House IV (4)

Dr. House IV (4)

seriál

Anjeli strážni. Seriál USA (2006). Kozmetička pracujúca v pohrebnom ústave dostane záchvat s vidinami, ako ju jedna z mŕtvol znásilňuje. House spolu s uchádzačmi o miesto v jeho tíme hľadajú príčinu jej stavu. K súčasným problémom sa pridávajú aj halucinácie, kedy pacientka komunikuje so svojou mŕtvou starou matkou, údajne prítomnou v miestnosti. Následne sa pridáva aj nekróza mäkkých tkanív. Vo chvíli, keď dôjde k násilnej potýčke medzi Houseom a jedným z kandidátov, podarí sa odhaliť skutočnú príčinu ženiných ťažkostí. Žena trpí otravou z jedovatých húb v obilí, ktoré jedla vo svojom bio chlebe. Dr. Foreman sa vracia späť do nemocnice. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.

FDb.cz: 84%
WAU HD | Pondelok 15:05

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905