Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Programové zmeny

30.05.2022   |   Programová


Dňa 14. 6. 2022 dôjde k nasledujúcim programovým zmenám.

Prvou z nich bude ukončenie satelitného vysielania programov Markíza +1 HD, JOJ +1 HD a JOJ Cinema +1 HD. Zákazníci Skylinku používajú vo väčšej miere na spätné sledovanie svojich obľúbených programov sedemdňový archív internetovej televízie Skylink Live TV, ktorú majú v cene svojho predplatného. Môžu tak kedykoľvek sledovať programy vysielané počas uplynulého týždňa. Vysielanie programov s jednohodinovým posunom tak začalo stále viac strácať svoj význam.

Druhou zmenou bude úprava vysielacích parametrov programu WAU HD. Túto zmenu väčšina zákazníkov Skylinku vôbec nepostrehne. Ich certifikovaný prijímač (Skylink READY) totiž vysielacie parametre aktualizuje automaticky, a to vďaka funkcii automatického ladenia a usporiadania programov (FastScan). Zákazníci s prijímacím zariadením bez funkcie FastScan si môžu program naladiť manuálne. Odporúčame stanicu preladiť čo najskôr po 14. 6., najlepšie však do 12. 7., keď bude súbežné vysielanie s pôvodnými vysielacími parametrami ukončené.

Aby sme zákazníkom manuálne ladenie čo najviac uľahčili, pripravili sme jednoduché návody na preladenie najbežnejších satelitných prijímačov, ktoré nájdu na našom webe www.skylink.sk/preladenie, a to vrátane parametrov na naladenie programu a ďalších potrebných informácií.

Satelitné balíčky: Digital, Mini, Multi, Smart, Kombi, Komplet
Internetové balíčky: Mini, Smart, Multi
Programy: WAU HD


© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905