Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 7. číslo magazínu Skylink TV

09.07.2024   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Vyhrať jackpot? Na pol roka by som sa zbláznil!
Z obrazovky prakticky nezmizne, jeho reklamné spoty sú už legendárne. Rozptyl herca Tomáša Měcháčka je ale obrovský – točí seriály, hrá v divadle, s kamarátmi má aj programy pre deti a do toho všetkého podniká.

Prehovor na mňa, a odrežem si prst!
Dráma Duchovia Inisherinu sú jedným z najlepších filmov posledných rokov. Úchvatným spôsobom sledujú koniec dlhoročného priateľstva dvoch mužov na odľahlom ostrove. Hlavné roly stvárnili Colin Farrell a Brendan Gleeson. Nenechajte si ujsť 15. júla na HBO HD.

Jason Statham, ako ho máme radi
Najprv to vyzerá, že si jeden z najväčších akčných hrdinov posledných rokov na dôchodok zaobstaral včely. Do chvíle, než sa naštve a… rozpúta peklo na zemi! Nový akčný film Včelár s Jasonom Stathamom si užijete 14. júla na stanici CANAL+ Action.

Sex len pre mladých? To snáď nie.
Austrálska komédia Ako spraviť ženu šťastnou s anglickou herečkou Sally Phillips je o tom, že život nekončí v päťdesiatke a že aj zrelé ženy môžu mať svoje predstavy a túžby. Pozerajte sa 20. júla na JOJ Cinema HD.

Česká mlaď sa derie späť na európsku scénu
Aktuálna časť roka je pre českú hádzanú dôležitá. Po predstavení junioriek na Majstrovstvách sveta sa teraz chystajú do akcie aj ich mužskí kolegovia. Národný tím do dvadsiatich rokov čaká európsky šampionát v slovinskom Celje. Sledujte od 10. júla na stanici Sport 2 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905