Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 3. číslo magazínu Skylink TV

07.03.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Ja a herec? Chcel som jazdiť s tirákmi!
Nové číslo otvára rozhovor s oceňovaným hercom Lubošom Veselým. Nedávno sa blysol rolou profesora v Hřebejkovej sérii Pozadí událostí, teraz sa vrátil so seriálom Kukačky o v pôrodnici vymenených chlapcoch, kde hrá dedka jedného z nich. V rozhovore pre Skylink ale priznáva, že o hereckej kariére kedysi vôbec neuvažoval.

Kam sa prepadli tí chlapi?
Osamelý ostrov s majákom, traja muži, ktorí sa o neho majú šesť týždňov starať. A tajomstvo, po ktorom zmizli z povrchu zemského. Psychologický thriller Strážcovia majáka natočený podľa udalosti, ktorá sa v roku 1900 odohrala na Flannanských ostrovoch, môžete sledovať na JOJ Cinema HD.

Ostrý štart s pekne nabrúsenými titulmi
Nenechajte si ujsť nový televízny program CANAL+ Action, ktorý prináša českým a slovenským divákom exkluzívne premiéry aj osvedčenú klasiku akčného žánru. Tešiť sa môžete napríklad na filmy Expendables: Nezničiteľní 2, Revenant Zmŕtvychvstanie a Všetko, všade, naraz.

Najlepšia verzia anglickej legendy
Režisér poslednej Bondovky Cary Joji Fukunaga natočil aj najlepšie hodnotenú filmovú verziu slávnej romantickej drámy Jana Eyrová. Hlavných úloh sa ujali talentovaná Mia Wasikowska a Michael Fassbender. V marci na stanici FilmBox Premium.

Bitka troch gigantov
Dokáže Red Bull obhájiť titul? Má Ferrari konečne na to byť najlepším? A zvládne sa Mercedes zmátoriť po minuloročnom prešľape? Alebo napríklad niekto prekvapí? Priame prenosy pretekov Formule 1 v marci na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905