Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 2. číslo magazínu Skylink TV

06.02.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Klavír, alebo herectvo? Rozhodol strach zo samoty
Nové číslo otvára rozhovor s herečkou Judit Pecháček. Pôvodne chcela byť klaviristkou, ale štúdium na konzervatóriu nakoniec vymenila za štúdium herectva. Blyskla sa vo filmoch Fair Play, Posledné preteky či seriáli Bohéma. Aktuálne ju môžeme vídať ako vyšetrovateľku v krimisérii Místo zločinu České Budějovice na ČT1.

Niet väčšieho hitu, ako The Last of Us
O seriáli The Last of Us natočenom podľa legendárnej počítačovej hry, už ste asi počuli. Dráma, ktorú prežívajú zvyšky ľudí na zdevastovanej planéte, je totiž najväčším televíznym hitom súčasnosti. Horúca seriálová novinka práve beží na HBO HD.

Nebezpečná cesta za vrahom rodičov
Kriminálny seriál Advokát, ktorý patrí k vrcholom severskej televíznej tvorby posledných rokov, strhujúcim spôsobom opisuje súrodenecké pátranie po strojcovi rodinnej tragédie. Sledujte od 14. februára na stanici Skylink 7.

Láska, ktorá prekonala aj Berlínsky múr
Pre romantické duše povinnosť, pre ostatných je Továreň na sny milým prekvapením, rozohrávajúcim vzrušujúci príbeh na pozadí rozdelenia nemeckej metropoly Berlínskym múrom. Pútavú romancu so sympatickými hlavnými hrdinami si vychutnajte so stanicou JOJ Cinema HD.

Futbalový valčík zrýchľuje
Zimná prestávka je definitívne na konci a po rozjazde jarných fáz národných súťaží sa na scénu vracia aj európska pohárová povinnosť. Koho čaká jarný boj o cenné trofeje? Kto naopak svoju cestu za európskymi snami ukončí? Prenosy z play off Európskej ligy vo februári na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905