Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 22. číslo magazínu Skylink TV

27.10.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Človek môže pomáhať napríklad aj tým, že bude láskavý
Nové vydanie otvára rozhovor s Barborou Kroužkovou. Tvár, ktorú diváci spravodajskej stanice ČT24 dobre poznajú, je moderátorkou jej relácií. Barbora Kroužková, inak mamička dvoch dcér Julie a Olívie, je tiež patrónkou tohtoročnej zbierky Adventných koncertov ČT.

Raňajky urobili z mafiánskej série hit!
Seriál Mister Mayfair, to je obrazovo a hudobne opojný, navyše zábavný výlet do čias, keď mafiáni mali štýl. A diali sa okolo nich nevídané veci!

Cesta, ktorá otvára dvere do duší
Joaquin Phoenix sa tentokrát predstavuje v nečakanej úlohe rozhlasového reportéra, ktorý prostredníctvom svojho excentrického synovca spoznáva svet mladej americkej generácie. C’mon C’mon je podarený film so skvelou kamerou a dávkou nostalgie.

Moderný spovedník z Uberu
Že si objednáte taxi alebo Uber, to je dnes celkom bežná vec. Pracovať ako vodič Uberu zas tak bežné nie je, rovnako ako situácie, ktoré taká profesia so sebou prináša! Presvedčte sa o tom v komediálnom seriáli Z denníka vodiča Uberu.

Zakážte Haalanda!
Najmenej nebezpečná je beštia menom Erling Haaland v zápasoch, v ktorých vôbec nenastúpi. Asi to mali na mysli autori žartovnej petície dožadujúcej sa zákazu štartu nórskeho útočníka v zápasoch Premier League s odôvodnením, že ide o robota. Petícia už nazbierala stovky tisíc podpisov.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905