Balíček HD Plus

Pre skutočných perfekcionistov

Ste perfekcionista, ktorý vyžaduje špičkovú kvalitu aj pri sledovaní televízie? Pre zarytých vyznávačov kvality máme pripravený balíček HD PLUS. Je tvorený výhradne z programov vysielaných v špičkovom HD rozlíšení. Taktiež po obsahovej stránke je balíček nadupaný samými kvalitnými programami všetkých žánrov. Skutoční športoví fanúšikovia si teraz plne vychutnajú kľúčové momenty. Hororových nadšencov nabudí nabrúsené ostrie a vybrúsený obraz a naopak citlivé duše sa rozoznejú nad zreteľne čitateľnými emóciami.

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

HD Plus
71 programov, z toho 52 v HD
Všeobecné 21, Spravodajské 7, Filmové 8, Športové 11, Dokumentárne 9, Hudobné a lifestyle 12, Detské 2, Erotické 1
+ ďalších 100 nekódovaných programov
Cena 12,50 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka HD Plus

Pre skutočných perfekcionistov

71 programov, z toho 52 v HD

Všeobecné

Spravodajské

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

Erotické

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka HD Plus

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETU A MOBILU

Automatickou súčasťou balíčka HD Plus je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.