Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 5. číslo magazínu Skylink TV

07.05.2024   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Milujem smiech, ale chcem vidieť aj slzy!
Na televíznych obrazovkách ju príliš nevídame, jej láskou je divadlo. Nedávno ale urobila Chantal Poullain výnimku, keď sa dozvedela, že by si mohla zahrať v mileneckej dvojici s Pavlom Zedníčkom v seriáli Jedna rodina!

Keď už máte dosť a nemôžete prestať
Napínavá kriminálna miniséria O peniazoch a krvi z produkcie CANAL+ Original natočená podľa skutočnosti rozoberá veľký podvod s uhlíkovými emisnými kvótami z rokov 2008–2009, ktorý začal vo Francúzsku, nabral obrovské rozmery a rozrástol sa aj do ďalších európskych štátov. Seriál nájdete vo videotéke Skylink Live TV.

Pozor! Gran Turismo zvyšuje tep!
Mohol by sa chlapec, ktorý najazdil tisíce hodín v hre na PlayStatione, stať naozajstným pretekárom? Dych vyrážajúci príbeh Janna Mardenborougha ukazuje, že sa to dá! Napínavú drámu zo sveta profesionálneho športu Gran Turismo sledujte 19. mája na HBO HD.

Trpký príbeh v neobyčajných kulisách zábavného parku
Päťdesiate roky dvadsiateho storočia. Pláže, promenády a zábavný park na Coney Islande, stanovište číslo sedem, kde pracuje plavčík a rozprávač príbehu Mickey v podaní Justina Timberlakea. Film režiséra Woodyho Allena Koleso zázrakov uvidíte 27. mája na programe FilmBox Stars.

Boxerský hit jari, hviezdny Lomačenko prahne po titule
Vasilij Lomačenko, jeden z nesporných velikánov moderného boxu, sa opäť vrhne do ringu a poblázni fanúšikov po celom svete. 12. mája sa stretne s Georgom Kambososom o titul majstra sveta v ľahkej váhe IBF. Nenechajte si to ujsť na stanici Sport 1HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905