Plus HD

Filmový
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku. Zvuková stopa: SVK
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program Plus HD

Programové tipy

Jason Bourne

Jason Bourne

film

Akčný triler USA (2016). Jason Bourne už poskladal skoro všetky úlomky svojej rozbitej životnej mozaiky. Potrestal väčšinu pohlavárov tajnej organizácie, ktorá z neho stvorila dokonalý stroj na zabíjanie. Teraz chce hodiť minulosť za hlavu, žiť jednoducho zo dňa na deň a venovať sa tomu, čo ho baví - ilegálnym boxerským zápasom. Z pohodlia ho vytrhne bývalá kolegyňa, skúsená agentka Nicky Parsonsová, ktorá mu pripomenie, že odpovede na tie najdôležitejšie otázky ešte nedostal. Keď sa Jason vzápätí takmer stane obeťou nájomného vraha, znovu sa pustí do boja s CIA, jej nekompromisným riaditeľom Robertom Deweym a nebezpečne bystrou analytičkou Heather Leeovou. Bourne sa znovu ocitá na dobre známej horúcej pôde - v prostredí, kde nemôže veriť nikomu a ničomu. Aby v ňom prežil, musí si spomenúť na všetko, čo sa naučil v tajnom programe vládnej agentúry, ktorá z neho stvorila dokonalého zabijaka.

FDb.cz: 74%
Plus HD | Dnes 20:00
Jurský park

Jurský park

film

Dobrodružný film USA (1993). Klonované dinosaury, atrakcia nového zábavného parku na ostrove Isla Nublar, unikli zo strážených priestorov. Podarí sa niekomu z vedeckej expedície prežiť? Milionár John Hammond financuje veľkolepý vedecký projekt, ktorého cieľom je oživiť dinosaury. Vybuduje pre ne veľkolepý zábavný park na ostrove Isla Nublar. Na preverenie bezpečnostných opatrení si najme vynikajúceho paleontológa Alana Granta, jeho priateľku, paleobotaničku Ellie Sattlerovú, cynického matematika Iana Malcolma a pragmatického právnika Donalda Gennara, ktorému ide len o zisk z ojedinelej atrakcie. Užasnutí vedci podniknú prvý výlet po ostrove spolu s Hammondovými vnúčatami Timom a Lex. Expedícia sa však rýchlo zmení na drámu, keď zradný počítačový expert Nedry vypne bezpečnostné okruhy, aby mohol ukradnúť embryá dinosaurov, ktoré sľúbil predať konkurenčnej genetickej firme. Pôvodne príjemný výlet sa mení na hrozivú drámu. A k ostrovu sa blíži navyše aj tropická búrka...

FDb.cz: 83%
Plus HD | Piatok 20:00
Príbeh žraloka

Príbeh žraloka

film

Oscar, malá nešťastná rybka v nádhernom pestrofarebnom podmorskom svete, má veľké životné ambície a rád by sa posunul v potravinovom reťazci o niekoľko priečok vyššie. Nezáživnej a smradľavej práce v umývačke veľrýb má už totiž plné žiabre! Jeho veľká chvíľa príde v deň, keď staršieho syna žraločieho mafiána Dona Lina nešťastnou náhodou zabije padajúca kotva – Oscar si totiž neprozreteľne pripíše zásluhy za jeho smrť na vlastné konto a začne pred ostatnými obyvateľmi útesu vystupovať ako nebojácny zabijak žralokov. Netrvá dlho a príbeh o jeho neohrozenom hrdinstve sa rýchlosťou blesku rozšíri po celej podmorskej ríši – a za Oscarom začne vrhať pôvabnými plutvami nielen jeho dlhoročná kamarátka, anjelská rybička Angie, ale aj neodolateľná rybia femme fatale Lola! Ibaže rovnako rýchlo, ako sa k Oscarovi priplavia jeho fanúšikovia a obdivovateľky, sa na jeho malú zbabelú plutvu zavesia žraločí mafiáni, ktorí ho vinia i zo smrti druhého syna Dona Lina, dobráckeho vegetariána Lennyho! Keďže nik stále netuší, že Oscarovo hrdinstvo je len obrovský podvod a domnelá obeť zabijaka žralokov Lenny sa skrýva práve u Oscara, s ktorým sa spriatelil, rozbúrené vlny okolo Oscara a jeho šupinatých priateľov sa dvíhajú do čoraz nebezpečnejších výšok.

Plus HD | Nedeľa 20:00
Túžba smrti

Túžba smrti

film

Lekár Paul Kersey (BRUCE WILLIS) má všetko, čo si môže želať - zaujímavú prácu, krásnu rodinu a nádherný domov. S násilím sa stretáva len na operačnej sále pohotovosti, kde pracuje ako chirurg. Jedného dňa sa však všetko zmení. Po brutálnom napadnutí v ich vlastnom dome jeho manželka (ELISABETH SHUEOVÁ) zomiera a dcéra (CAMILA MORRONEOVÁ) zostane v nemocnici ležať v kóme. Rúca sa mu celý svet a policajti len bezmocne krčia plecami, pretože podobných prípadov riešia denne desiatky. Hnaný túžbou po pomste, Paul berie zákon do vlastných rúk a ozbrojený vyráža do ulíc, aby nevinným životy zachraňoval a zločincom ich bral. Chicago má nového hrdinu, ktorý verí, že spravodlivosť ešte existuje.

FDb.cz: 68%
Plus HD | Pondelok 20:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905