Plus HD

Filmový
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku. Zvuková stopa: SVK
Rozlíšenie: HD
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: SVK

Programové balíčky, v ktorých nájdete program Plus HD

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Programové tipy Plus HD

Ako žijú Jonesovci

Ako žijú Jonesovci

film

Keď ich deti prvý raz v živote odcestujú na letný tábor, manželia Jeff a Karen Gaffneyovci dúfajú, že si konečne užijú spoločne strávené chvíľky osamote a podarí sa im znovu zapáliť vášeň, ktorá už medzi nimi pomaly vyhasína. To sa ale ľahšie povie ako urobí. Karenine predstavy totiž rozptýli náhly príchod nových susedov, ktorí sa nasťahujú do ich slepej ulice. Fyzickej podobe neskutočne atraktívnych Jonesovcov snáď dokáže konkurovať len ich svetácky a sofistikovaný život. Tim Jones je uznávaný autor cestopisov s mnohými záľubami, medzi ktoré patrí napríklad vyfukovanie vlastných sklenených sôch. Jeho žena Natalie je nielen konzultantka sociálnych médií a majiteľka blogu o varení, ale aj hrdinka pomáhajúca srílanským sirotám v ich ťažkej životnej situácii. Karen sa oprávnene pýta, prečo by niekto tak báječný a dokonalý chcel žiť práve v tomto zapadákove? Napriek jej počiatočným pochybnostiam však susedské vzťahy prekvitajú - Jeff vidí v Timovi toho najúžasnejšieho kamaráta, o akom sa mu ani nesnívalo, a Karen sa nechá strhnúť Nataliným oslnivým a sexi prístupom k životu na predmestí. Práve keď sa ich priateľstvo začne zdanlivo stmeľovať, Gaffneyovi sa ocitnú priamo vo víre udalostí medzinárodnej špionáže, ktorá im poskytne dychberúci pohľad ďaleko za hranice ich života v slepej uličke. Oba páry čoskoro zistia, čo skutočne znamená "byť dobrým susedom".

FDb.cz: 68%
Plus HD | Pondelok 20:25
Most špiónov

Most špiónov

film

Svet na oboch stranách železnej opony sa prepadá do šialenej paranoje. Uplynulo už viac než desať rokov od porážky nacistického Nemecka a ľudstvo ohrozuje studená vojna. Napätie medzi USA a ZSSR je skoro hmatateľné. Keď v roku 1957 FBI zatkne Rudolfa Abela (MARK RYLANCE), sovietskeho špióna žijúceho v New Yorku, strach a mocenská nedôvera sa ešte viac vystupňujú. Abel sa v skutočnosti volá Viljam Genrichovič Fišer, riadil sieť agentov a do Moskvy dômyselným spôsobom odosielal kódované správy. Americká vláda osloví Jamesa Donovana (TOM HANKS), uznávaného právnika z Brooklynu, aby sa ujal Abelovej obhajoby. Napriek počiatočným obavám svojej rodiny sa rozhodne klienta zastupovať, aby mu zaistil spravodlivý súd. Počas príprav na obhajobu sa medzi väzňom a právnikom začne vytvárať puto založené na vzájomnom rešpekte. Pred súdom Donovan prednesie vášnivú obhajobu, čím Abela zachráni pred trestom smrti. O tri roky neskôr nad sovietskym vzdušným priestorom zostrelia americké prieskumné lietadlo, jeho pilota zajmú a odsúdia na desať rokov väzenia. CIA sa obáva, že Francis Gary Powers (AUSTIN STOWELL) podľahne krutým výsluchom a tvrdými väzenskými podmienkam a vyzradí nepriateľovi prísne tajné vojenské informácie. CIA osloví Donovana a presvedčí ho, aby sa stal členom záchrannej misie. Donovan sa vydá do Berlína, kde má za úlohu vyjednať výmenu Abela za Powersa. Po svojom príchode sa dozvie aj o americkom študentovi Fredericovi Pryorovi (WILL ROGERS), ktorého zatkli vo východnom Berlíne. Aj napriek pokynom CIA sústrediť sa iba na zostreleného pilota, Donovan sa rozhodne vyjednávať o prepustení oboch väzňov - pilota aj študenta, pretože obaja sú americkí občania a on ich v cudzej krajine neopustí. Veľká diplomatická hra vo svete stojacom na pokraji vojny a mieru sa začína.

FDb.cz: 80%
Plus HD | Streda 20:25
Úsvit planéty opíc

Úsvit planéty opíc

film

Akčný dobrodružný film USA (2014). Pred desiatimi rokmi skupina inteligentných opíc, vedená šimpanzom Cézarom, utiekla zo San Francisca. Mysliace bytosti získali inteligenciu vďaka genetickému prípravku ALZ 112, vyvinutému na liečbu Alzheimerovej choroby. Liek mal však fatálny vedľajší účinok - obyčajný vírus opičej chrípky sa stal pre človeka smrteľným a vyhubil ľudstvo. Na Zemi prežili len geneticky imúnni ľudia. Územia uvoľnené ľuďmi obsadzuje národ inteligentných ľudoopov a buduje Zem bez ľudí - Planétu opíc. Ľudia, ktorí prežili, sa snažia opičiu dominanciu narušiť a vrátiť sa na vrchol evolučného rebríčka. Začína sa boj o moc, boj o to, kto bude vládnucim živočíšnym druhom na Zemi. Napätie medzi komunitami ľudí a opíc narastá. Zintenzívňuje sa aj boj o moc vo vnútri oboch skupín. Toto napätie môže vyriešiť iba fatálny stret, po ktorom bude nespochybniteľné, kto sa stal vládcom planéty Zem. Početná skupina inteligentných ľudoopov na čele s Cézarom a jednookým Kobom si vybudovala sídlo v sekvojovom lese neďaleko San Francisca. Keď sa tu objaví výprava, vedená inžinierom Malcolmom, Cézar ľudí vyženie. Zároveň zistí, že dokáže hovoriť ich rečou. Vodca sanfranciskej kolónie Dreyfus poverí Malcolma, aby sa s ľudoopmi dohodol na obnove priehrady vodnej elektrárne. Vyjednávanie šesťčlennej skupinky, v ktorej je aj Malcolmova priateľka, lekárka Ellie, a jeho syn Alexander, je úspešné. Lenže krehké prímerie netrvá dlho. Ľudoop Koba zosnuje sprisahanie. Postrelí Cézara, zapáli osadu, z útoku obviní ľudí a na čele armády sfanatizovaných súkmeňovcov tiahne na mesto, aby zaútočil na ľudí. Vojna opíc a ľudí pokračuje.

FDb.cz: 79%
Plus HD | Štvrtok 20:25

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie Plus HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 11 876 H 3/4 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot On

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1