Plus HD

Filmový
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku. Zvuková stopa: SVK
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program Plus HD

Programové tipy

Nejako sa to komplikuje

Nejako sa to komplikuje

film

Režisérke Nancy Meyersovej sa do tohto filmu podarilo získať držiteľku troch Oscarov Meryl Streepovú a obľúbeného amerického komika Stevea Martina, čo je zárukou dobrej zábavy a príjemne stráveného večera. Film bol nominovaný na 3 Zlaté Glóbusy. Nancy Meyersovú poznáme tiež ako tvorkyňu filmu Lepšie neskoro ako nikdy s Diane Keatonovou a Jackom Nicholsonom, ktorého námet je opäť láska v neskoršom veku.

FDb.cz: 77%
Plus HD | 17.01.2022 20:30
Kód Enigmy

Kód Enigmy

film

V zime roku 1952 britská polícia dostala hlásenie o vlámaní do domu profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga (BENEDICT CUMBERBATCH). Namiesto vlamača však v putách odviedli samotného Turinga, ktorého obvinili zo sexuálnych priestupkov a čakal ho zničujúce súdny proces. Takmer nikto zo zúčastnených nevedel, že ide o vojnového hrdinu, ktorý sa spolu so svojím tímom podieľal na prelomení kódu legendárneho nemeckého šifrovacieho stroja Enigma a vďaka svojmu úžasnému talentu pomohol skrátiť 2. svetovú vojnu a zachrániť tak tisíce ľudských životov.

FDb.cz: 82%
Plus HD | Dnes 20:30
Temné spomienky

Temné spomienky

film

Triler USA (2020). Pokojná štvrť. Smrtonosná minulosť. Príbeh sa odohráva v Spojených štátoch po druhej svetovej vojne. Rumunská utečenka Maja si vybudovala nový život a chce žiť ako každý iný slobodný človek. Býva na predmestí s manželom Lewisom a synom Patrickom. Stále ju však prenasledujú temné spomienky na vojnu a máva nočné mory. Na ulici raz vidí muža, ktorý sa podobá na nemeckého vojaka z koncentračného tábora. Sleduje ho domov a zistí, že má ženu a dve deti. Je presvedčená, že je to on, kto spáchal toľko zla a je zodpovedný za smrť nevinných ľudí. Druhý deň, pod zámienkou, že sa jej pokazilo auto, muža omráči, zavrie do kufra auta a unesie ho. Cíti povinnosť pomstiť sa mu za vojnové zločiny, ktoré spáchal.

Plus HD | Streda 20:30
My dvaja a magor

My dvaja a magor

film

Romantická komédia USA (2006). Boli by ideálny pár. Keby neboli traja... Domácnosť novomanželov rozvráti mužov najlepší kamarát, ktorý je rodený smoliar a magnet na katastrofy.

Plus HD | Štvrtok 20:30

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905