Plus HD

Filmový
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku. Zvuková stopa: SVK
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program Plus HD

Programové tipy

Traja mušketieri

Traja mušketieri

film

Mladý D’Artagnan (LOGAN LERMAN) sa chce stať mušketierom. Po príchode z rodného Gaskonska do Paríža sa zoznámi so svojimi budúcimi nerozlučnými priateľmi – Athosom (MATTHEW MACFADYEN), Porthosom (Ray Stevenson) a Aramisom (LUKE EVANS). Keď ho dá rytier Rochefort (MADS MIKKELSEN) zavrieť do väzenia, pri úteku si vypočuje rozhovor kardinála Richelieua (CHRISTOPHE WALTZ) s Milady de Winterovou (MILLA JOVOVICHOVÁ), ktorá má doručiť do Anglicka dôležitú listinu. Kardinál sa s pomocou lorda Buckinghama (ORLANDO BLOOM) totiž chystá odstrániť panovníka Francúzska, kráľa Ľudovíta XIII (FREDDIE FOX). Mušketieri sa rozhodnú atentátu zabrániť a ochrániť svojho kráľa všetkými prostriedkami.

FDb.cz: 65%
Plus HD | 24.05.2024 20:30
Beštia

Beštia

film

Akčný triler Kan. (2003). Keď v Thajsku unesú Jessicu, dcéru bývalého agenta CIA Jakea Hoppera, ktorá tam bola na dovolenke s priateľkou, jej otec netuší, že sa pred ním rozohrala nebezpečná hra plná intríg a surového násilia. Hopper odlieta do Bangkoku, kde požiada o pomoc svojich bývalých kolegov a spoločne sa vydávajú po stopách skupiny, o ktorej si myslia, že uniesla Jessicu a jej kamarátku. Pri pátraní a Jack dostane do centra súboja medzi skorumpovaným thajským generálom Jantapanom a gangom priekupníkov zbraní. Pomaly prichádza na to, že zle pochopil situáciu a dal sa zmanipulovať - on sám je obeťou a jeho dcéra slúži len ako návnada.

FDb.cz: 69%
Plus HD | Utorok 20:30
Siedmy syn

Siedmy syn

film

Rytier John Gregory (JEFF BRIDGES) bol posledným žijúcim majstrom rádu bojovníkov, ktorí po stáročia chránili svet pred silami temna. Bol to on, kto im mohol zasadiť smrteľnú ranu, keď ulovil Kráľovnú čarodejníc (JULIANNE MOOREOVÁ). Stačilo ju zabiť, on sa však do nej zamiloval a namiesto smrti jej nadelil väzenie, z ktorého zdanlivo nebolo úniku. Silná čarodejnica sa ale dokázala dostať na slobodu a teraz zhromažďuje armádu svojich verných, aby sa pomstila za svoje pokorenie. A to nielen Gregorymu, ale všetkým, čo stoja na jeho strane. Aby Gregory neostal v boji osamotený, musí nájsť mýtmi opradeného Siedmeho syna, muža s mimoriadnymi schopnosťami. Vyvoleným je istý Tom Ward (BEN BARNES), lenže tento mladý farmár rozhodne nevyzerá ako legendárny bojovník a veľa toho zatiaľ nedokáže. V jeho rodokmeni sa však skrýva tajomstvo, ktoré Gregoryho presvedčí, že sa nemýli. Gregory s Tomom sa spoločne vydajú na púť po podivuhodných krajinách a čelia čoraz ťažším nepriateľom, ktorých proti nim posiela Kráľovná čarodejníc, aby získal dostatok času na prípravu a jej rastúca sila bola neporaziteľná. Proti mečom, odvahe a odhodlaniu dvoch spravodlivých mužov bude stáť mocná armáda netvorov a všemocná čierna mágia.

FDb.cz: 70%
Plus HD | Štvrtok 20:30
Baywatch

Baywatch

film

Červené plavky a plavák rovnakej farby, telo samý sval a šľacha. Radi ich videli nielen videli televízni diváci, ale aj tí, čo sa práve topili v mori. Pobrežná hliadka sa stala fenoménom a jedným z najúspešnejších seriálov v histórii televízie. Pôvodný hrdina Mitch Buchannon je síce už dávno na dôchodku a pôsobí ako mentor, ale to neznamená, že ľudia stále potrebujú niekoho, kto by ich ťahal z vody. Tvorcovia filmového remaku nechceli druhýkrát vstúpiť do toho istého oceánu. Filmová Pobrežná hliadka je akčná komédia, v ktorej už ani topiaci sa ľudia nie sú svätí.

FDb.cz: 60%
Plus HD | Piatok 20:30

Program Plus HD môžete u Skylinku sledovať

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905