Plus HD

Filmový
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku. Zvuková stopa: SVK
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program Plus HD

Programové tipy

Prvý človek

Prvý človek

film

Pred päťdesiatimi rokmi sa pol miliardy ľudí tlačilo pri televízoroch, aby v priamom prenose sledovalo pristátie posádky Apolla 11 na Mesiaci. Krátko nato astronaut Neil Armstrong vyslovil slávnu vetu „Je to malý krok pre človeka, obrovský skok pre ľudstvo,“ a misia, ktorá bola najodvážnejšou výpravou od plavby Krištofa Kolumbusa, sa týmto úspešne zavŕšila. Rovnako fascinujúca bola aj éra, ktorá tomuto letu predchádzala, a životný príbeh človeka, ktorý získal privilégium urobiť na Mesiaci prvý „ľudský“ krok. Príbeh sa začína v roku 1962, keď Neil Armstrong začal pracovať ako pilot pre NASA a musel sa vyrovnať s osobnou tragédiou, smrťou dvojročnej dcéry, ktorá zomrela na nevyliečiteľnú chorobu. Pre prácu, ktorá predstavovala permanentné dotyky so smrťou, si ťažko mohli v NASA vybrať vhodnejšieho kandidáta. Armstrong nie je vesmírny kovboj, ktorý by riziko podstupoval dobrovoľne a s frajerským nadhľadom, na druhej strane ani nepanikári v situáciách, keď mu ide o život. Jeho základným charakterovým rysom je pokoj. Pokoj vo chvíli, keď sa v skúšobnom module rúti k zemi voľným pádom, pokoj, keď odpovedá synovi na otázku, či sa z misie vráti späť, pokoj vo chvíli, keď robí onen historicky prvý krok. Protiváhou tomuto pokoju je absolútny stres jeho ženy Janet (CLAIRE FOYOVÁ) a jej vnútorné rozpoloženie, s akým prežíva jeho každý úspech alebo pripúšťa možnosť, že sa už nikdy nevráti.

FDb.cz: 71%
Plus HD | Dnes 20:30
Tomáš a Diana

Tomáš a Diana

seriál

Seriál SR (2023). Scény z partnerského života. Nový seriál o úskaliach partnerského života nám poradí, ako riešiť konflikty, ako im predchádzať alebo ako sa im bezpečne vyhnúť. Život vo dvojici prináša mnohé úskalia a problémy, ktoré musia partneri či manželia prekonávať každý deň. Netradičný seriálový formát je zložený z krátkych zábavných klipov, ktoré nahliadnu do bežného života partnerskej dvojice v zrelom veku. Prináša scénky z každodenného partnerského života a radí, ako predchádzať konfliktom, alebo keď už nastanú, ako ich elegantne riešiť.

Plus HD | Nedeľa 20:05
Špión

Špión

film

Susan Cooperová pracuje v najväčšej špionážnej organizáciI na svete. Je analytičkou, ktorá len veľmi zriedkavo opúšťa svoj stôl s počítačom, vďaka ktorému pomáha prežiť špičkovému agentovi Bradleymu Fineaovi. Títo dvaja spolu tvoria perfektný tím a Susan v kancelárii tíško túži po jeho srdci. Jedného dňa sa však všetko zmení. Raina Boyanovová, dcéra zosnulého obchodníka so zbraňami, totiž získa neobvyklé dedičstvo v podobe malej jadrovej bomby a plánuje ju predať teroristom. Akoby to nestačilo, agent Bradley musí opustiť CIA, a teda aj Susan a ďalší špičkový agent Rick Ford je nepoužiteľný, pretože ho skompromitovali. Jedinou osobou, ktorá môže preniknúť do sveta obchodníkov so zbraňami a zabrániť tak globálnej katastrofe, je práve Susan. To však rozhnevá Ricka Forda, ktorý začne konať na vlastnú päsť a predstavuje všeobecnú hrozbu. Zodpovednosť za záchranu mnohých životov tak leží na Susaniných mohutných bedrách. So svojou hmotnosťoui sa musí nielen nenápadne votrieť do sveta obchodníkov so smrťou, ale v ňom aj prežiť, splniť svoju úlohu a pritom - obrazne aj doslova - nakopať nejeden zadok.

FDb.cz: 73%
Plus HD | Pondelok 20:30
Nepriateľ pod ochranou

Nepriateľ pod ochranou

film

Akčný triler USA (2012). Nikto nie je v bezpečí. Exotické Kapské mesto bude svedkom nezvyčajnej drámy. Aktéri? Jeden z najhľadanejších zločincov na planéte a mladý neskúsený agent tajnej služby, ktorý sa ho zúfalo snaží udržať nažive na úteku pred zabijakmi. Mladý agent musí ochrániť dôležitého väzňa z úkrytu, na ktorý zaútočilo komando zabijakov, a eskortovať ho do bezpečia. Ochrana nepriateľa na úteku pred žoldniermi nebude jednoduchá, pretože súperom neskúseného zelenáča je perfektne vycvičený bývalý agent a legendárny špión, ktorý zradil CIA. Bývalý agent CIA Tobin Frost zradil a už roky úspešne obchoduje s citlivými informáciami. Počas operácie v Kapskom Meste sa však ocitne v takom ohrození života, že sa radšej vzdá na americkom konzuláte. Prevezú ho do takzvaného bezpečného domu, tajného úkrytu, ktorý vedie ambiciózny mladý agent Matt Weston. Komando zabijakov však úkryt prepadne a obaja muži musia utiecť, aby si zachránili život. Skúsený Frost sa spočiatku snaží zbaviť svojho ochrancu, zelenáča Westona, ale nakoniec si s ním porozumie. Dvaja nepriatelia sa stanú dočasnými spojencami, aby unikli brutálnym prenasledovateľom a zistili, kto a prečo ich chce oboch zlikvidovať. Mladý Matt Weston je správcom nového tajného úkrytu CIA v Kapskom meste, ktorý slúži na ochranu agentov, svedkov či väzňov. Prvým hosťom je legendárny zločinec Tobin Frost, bývalý elitný agent americkej tajnej služby, ktorý zradil, obchodoval s informáciami, vraždil bývalých kolegov, podporoval teroristov a uplynulo takmer desaťročie, kým ho chytili. Keď počas jeho výsluchu zaútočia na úkryt neznámi ozbrojenci, prežijú len Weston a Frost. Obaja muži musia utiecť, aby si zachránili život. Tak sa začína ich trojdňová strastiplná cesta do bezpečia, na ktorej ich neúnavne prenasleduje zabijak Vargas a jeho žoldnieri. Neskúsený zelenáč Weston si nemôže nebezpečného väzňa pustiť k telu, ale na druhej strane ho musí za každú cenu chrániť. Navyše musí zistiť, kto chce Frosta oslobodiť alebo navždy umlčať. Otázok je veľa, ale na odpovede nie je čas, pretože sme v jednom z najnebezpečnejších miest na svete, kde môžete kúpiť guľku rovnako ľahko ako zmrzlinu.

FDb.cz: 74%
Plus HD | Streda 20:30

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905