Plus HD

Filmový
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku. Zvuková stopa: SVK
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program Plus HD

Programové tipy

Colt 45

Colt 45

film

Mladý policajt Vincent Miles (YMANOL PERSET) bol najlepším študentom akadémie. Má iba 22 rokov, no už v tomto veku je elitným expertom na zbrane, vyniká v streľbe a umení likvidovať ciele. Patrí medzi tie zriedkavé talenty, o ktoré prejavujú záujem iba vládne zložky a špeciálne jednotky zamerané na boj proti terorizmu. Keď Vincent odmietne vstúpiť do špeciálnej jednotky, skorumpovaný Milo Cardena (JOEY STARR) dostane za úlohu vlákať ho do pasce. A tak sa jedného dňa Vincentov život zmení na nočnú moru. Urobí chybu, následky ktorej si vyžiadajú množstvo obetí nielen v radoch polície a špeciálnych jednotiek, ale aj v podsvetí. Chybu, za ktorú sa ocitne v pekle, odkiaľ je návrat už nemožný.

FDb.cz: 62%
Plus HD | Dnes 20:30
Mrakodrap

Mrakodrap

film

Akčný triler USA (2018). Perla je najvyššia a zároveň najlepšie zabezpečená a strážená budova na svete. Napriek tomu jej majitelia najmú skúseného bezpečnostného experta Willa Sawyera, aby to oficiálne potvrdil. Kontrola beží rutinne až do chvíle, keď v mrakodrape vypukne požiar, ktorý však nespôsobila technická chyba. Will je bývalý šéf tímu FBI špecializovaného na záchranu rukojemníkov a prežil už všetko možné, ale požiar mrakodrapu je extrémna situácia aj pre neho samotného. Požiar sa rýchlo šíri a Will sa dozvie, že polícia podozrieva z podpaľačstva práve jeho. Hoci je práve mimo budovy, musí sa do nej urýchlene vrátiť, pretože v jednom z najvyšších poschodí je požiarom uväznená jeho žena Sarah aj s dvoma deťmi. Navyše sa v mrakodrape pohybuje ozbrojený gang, s ktorým si bude musieť poradiť celkom sám a rýchlo, ak chce svojich blízkych zachrániť. Do mrakodrapu v plameňoch však vedie už len jedna jediná cesta, a to z neďaleko stojaceho žeriavu, z ktorého musí Will do budovy skočiť. To však nebude jednoduché, pretože Willovi po zranení jednu nohu amputovali a v súčasnosti používa protézu.

FDb.cz: 64%
Plus HD | Utorok 20:30
Mission: Impossible 2

Mission: Impossible 2

film

Akčný triler USA (2000). Špeciálny superagent Ethan Hunt opäť v akcii! Tentoraz musí zachrániť svet pred nákazou, ktorá môže vypuknúť, keď sa umelo vytvorený vražedný vírus Chiméra ocitne v rukách teroristov. Agenta Ethana Hunta poveria novou takmer nesplniteľnou úlohou. Najnovšie vyvinutý preparát, umelo vytvorený smrtiaci vírus Chiméra, ktorý môže vyhubiť ľudstvo, sa ocitol v nesprávnych rukách. Ukradol ho Ethanov bývalý kolega Sean Ambrose, ktorý sa dal na cestu zločinu a terorizmu. Aby sa k Seanovi dostal, Ethan musí na svoju stranu získať jeho bývalú milenku Nyah Nordoff-Hallovú, povolaním mimoriadne zručnú zlodejku. Keď sa však Ethan s Nyah stretne a strávi s ňou noc, okamžite sa do nej zamiluje. Obaja teraz musia dopadnúť Ambrosa a udržať Nyah nažive po tom, čo sa jej podarí preniknúť do hniezda zmijí. Ambrose vydiera majiteľa farmaceutickej firmy McCloya, od ktorého chce získať väčšinový podiel v jeho podniku. A naháňačka začínajúca sa v Seville pokračuje až do austrálskeho Sydney, kde sa úhlavní nepriatelia stretnú v boji na život a na smrť.

FDb.cz: 70%
Plus HD | Streda 20:30
Únos

Únos

film

Triler USA (1997). Nebezpečenstvo číha za každou zákrutou. Obyčajný muž sa musí postaviť tajomnému gangu, ktorý v Nevadskej púšti terorizuje motoristov a unáša ich pre výkupné. Jeff Taylor získa prácu v San Diegu a spolu s manželkou Amy sa rozhodnú cestovať autom z Bostonu naprieč celou krajinou do nového pôsobiska. Na odľahlej benzínke si ich luxusný džíp všimne vodič Earl, s ktorým mal Jeff na diaľnici malý konflikt. Uprostred Nevadskej púšte sa manželom pokazí auto. Vodič kamióna Red Barr im ochotne ponúkne pomoc a zavezie Amy do najbližšieho motorestu, aby mohla zavolať pomoc. Osamotený Jeff odhalí, že chybu v motore spôsobil niekto úmyselne, odstráni ju a vydá sa za manželkou. Zistí však, že Amy bez stopy zmizla. Polícia mu neverí, domáci ho začínajú podozrievať. Banálna porucha auta sa zmení na napínavé a nebezpečné pátranie na vlastnú päsť. Jeff musí nasadiť vlastný život pre záchranu seba i svojej manželky, keď ho stopy dovedú ku gangu únoscov, ktorí síce požadujú vysoké výkupné, ale po zaplatení svoje obete likvidujú.

FDb.cz: 72%
Plus HD | Štvrtok 20:30

Program Plus HD môžete u Skylinku sledovať

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905