Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Aké športové ťaháky uvidíte tento týždeň?

18.06.2024   |   Programová

 

Boje v skupinách pokračujú, Slováci narazia na Ukrajinu

EURO 2024 je už v plnom prúde! Fanúšikovia z celej Európy upierajú svoj zrak na nemecké štadióny, na ktorých európske reprezentačné výbery bojujú o postup do vyraďovacej fázy turnaja. Druhý zápas v skupine čaká i Slovensko, ktoré v Düsseldorfe narazí na Ukrajinu. S prihliadnutím na postupovú matematiku by bolo dobré, keby zverenci Francesca Calzona získali všetky tri body. Nenechajte si ten zápas ujsť!

Markíza a Dajto, piatok 14. až 18. júna, EURO 2024, skupinové zápasy

Markíza, piatok 21. júna o 15:00, EURO 2024, Slovensko – Ukrajina

 

Hneď dva tenisové turnaje a k tomu ten najlepší padel

Na elitním ženském okruhu startuje travnatá sezona. Na turnaj ve starobylém anglickém městě Nottingham se přihlásily také Karolína Plíšková a Linda Fruhvirtová.

Tenisové štúdio priamo na centrálnom dvorci Steffi Grafovej v Berlíne! Takú lahôdku si pre Vás prichystal CANAL+ Sport 2 od pondelka do nedele na trávnatom turnaji v nemeckej metropole, kde sa v úlohe expertiek vystrieda Andrea Sestini Hlaváčková a Klára Koukalová. Spolu s Poľkou Igou Swiatek sa do Berlína zišla absolútna svetová špička vrátane wimbledonskej víťazky Markéty Vondroušovej. Na obrazovkách CANAL+ Sport si môžete naladiť tiež súbežne hraný turnaj v anglickom Birminghame, kde v pavúkovi nájdeme trio Češiek: Krejčíkovú, Bouzkovú a finalistku z Nottinghamu Karolínu Plíškovú.

Kto by predsa len nemal dosť, môže si na CANAL+ Sport 3 pustiť stále populárnejší padel, konkrétne podnik série Premier Padel v Taliansku. Game, set, match!

CANAL+ Sport 2, utorok 18. júna až nedeľa 23. júna, WTA 500 Berlín, zápasy dvojhry

CANAL+ Sport 2, nedeľa 23. júna o 12:00, WTA 500 Berlín, finále dvojhry

CANAL+ Sport 3, nedeľa 23. júna o 13:00, WTA 250 Birmingham, finále dvojhry

CANAL+ Sport 3, utorok 18. júna až nedeľa 23. júna, Premier Padel, Italy Major

 

F1: Veľká cena v slnečnej Barcelone

Rýchle vozidlá sa na okruhu v Barcelone preháňajú pravidelne od roku 1991 a aj v tejto sezóne je na čo sa tešiť! Max Verstappen bude obhajovať svoje španielske víťazstvo z minulej sezóny, navyše posilnený triumfom z predošlých pretekov v Kanade. Bude sa i tento víkend radovať holandský blesk, alebo sa jeho súperi postarajú o poriadnu drámu?

Nova Sport 5, piatok 21. júna od 13:30 a sobota 22. júna od 12:30, Formula 1, tréningy Veľkej ceny Španielska

Nova Sport 5, sobota 22. júna o 16:00, Formule 1, Formula 1, kvalifikácia na preteky Veľkej ceny Španielska

Nova Sport 5, nedeľa 23. júna o 15:00, Formula 1, preteky Veľkej ceny Španielska

 

Zápletka vo finále NHL

Po troch výhrach za sebou to vyzeralo, že si pre Stanley Cup Florida príde ľahkým tanečným krokom. Drvivé víťazstvo Edmontonu 8 : 1 však zamiešalo kartami a celú finálovú sériu môže otočiť o stoosemdesiat stupňov. Pomôcť by k tomu mohla i skvelá forma najväčšej hviezdy Oilers Connora McDavida, ktorý si v tomto play-off zapísal už tridsaťdva asistencií. Ďalší finálový zápas je na programe v stredu ráno a v prípade výhry domáceho Edmontonu sa nasledujúci duel odohrá v sobotu skoro ráno.

Nova Sport 1, streda 19. júna o 2:00, NHL, 5. finálový zápas: Florida Panthers – Edmonton Oilers

 

Semifinále francúzskej ragbyovej ligy

Premiérový ročník toho najlepšieho ragby na CANAL+ Sport postúpil do ďalšej fázy a v tomto týždni na fanúšikov čaká semifinále elitnej súťaže TOP 14. V ňom proti sebe nastúpia Toulouse s La Rochelle a Stade Français s Bordeaux Bègles. Tvrdý, ale džentlmenský šport ponúkne krásne športové akcie spolu s vypätými a emotívnymi momentmi. Tým všetkým Vás prevedie Martin Kafka a francúzsky novinár žijúci v Česku Guillaume Narguet.

CANAL+ Sport, piatok 21. júna o 20:10, TOP 14 Rugby, semifinále: Toulouse – La Rochelle

CANAL+ Sport, sobota 22. júna o 21:00, TOP 14 Rugby, semifinále: Stade Français – Bordeaux Bègles

 

Ešte nie ste zákazníkom Skylinku? Zaregistrujte sa do internetovej televízie Skylink Live TV a už o pár minút môžete zápasy sledovať online.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905