JOJ HD

Všeobecný
TV JOJ HD je súkromná televízia vysielajúca na Slovensku. Prináša spravodajské a publicistické relácie, mimoriadne úspešné domáce a zahraničné seriály a atraktívne filmové premiéry.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ HD

Programové tipy

V siedmom nebi

V siedmom nebi

zábava

SR (2022). Veľké príbehy obyčajných ľudí. Rodinná šou Vila Rozborila plní životné sny obyčajných ľudí, ktorí sa ocitli v núdzi. Prináša dojímavé príbehy plné silných emócií, príbehy, ktoré napísal sám život. Príbehy, ktoré vyčaria na vašej tvári úsmev, ale často aj rozplačú celé Slovensko. Všetci snívame. O novom dome, dovolenke, svadbe, alebo aj o maličkosti, ktorú si z rôznych príčin nemôžeme dovoliť. Často však zo všetkého najviac potrebujeme nádej. Možno máte v hlave nápad, ako potešiť blízkeho človeka, ale nemáte prostriedky a šancu realizovať ho. Populárny slovenský moderátor Vilo Rozboril je pripravený mnohým snívajúcim splniť to, čo im na očiach vidí. A pridajú sa aj mnohé známe osobnosti, ktoré príbehy snívajúcich prežijú na vlastnej koži spolu s nimi. A hoci život sa vrátiť nedá a o vlastnom zdraví nerozhodujeme vždy my sami, aj vďaka relácii V siedmom nebi sa na celom Slovensku môžu diať zázraky! Moderátor: Vilo Rozboril.

FDb.cz: 52%
JOJ HD | Dnes 20:35
Hranica II

Hranica II

seriál

27. časť. Komediálny seriál SR (2022). Jerguš ide k Šimonovi s falošnými lekárskymi správami, no Šimon mu na to neskočí. Jerguš pochopí, že sa z pozície donášača môže vyvliecť jedine útekom, preto plánuje so Svetlanou a Sergejom útek na Ukrajinu. Zorka sa rozhodne využiť špióna Jerguša proti polícii. Keď Polinka započuje, že Žeňa dvoril Svetlane, zamkne dom a nechá Žeňu vonku. Brázdovci sa vracajú z banky, dostali úver. Zhrozený Míša pochopí, že Drahoš k Nine niečo cíti. Šimon musí na Soninu žiadosť oznámiť kolegom na oddelení, že dôjde k bolestivým škrtom, na čo oni zareagujú tak, že začnú štrajkovať. Komediálny seriál sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici. Vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého okrem ľudí, zbraní a drog. Traja ostrieľaní pašeráci Emil, Jerguš a Žeňa s pomocou mladších „kolegov“ Sergeja a Kriša cez hranicu prenášajú tovar, s ktorým potom obchoduje ich šéfka, Emilova svokra, Zorka Stračinová. Na stope sú im príslušníci hraničnej polície, muži kapitána Jula Bobana. Po ukončení štúdia na ekonomickej univerzite sa z Bratislavy do Krivého vracia Zorkina vnučka Petra, aby zdedila vedúcu úlohu v pašeráckom podnikaní. Cestou sa celkom náhodou zoznámi s mladým policajtom Šimonom, ktorý nastupuje na hraničné oddelenie v Krivom. Budúci nepriatelia z opačných brehov zákona k sebe majú od začiatku až príliš blízko.

JOJ HD | Pondelok 20:35
Nemocnica

Nemocnica

seriál

Seriál SR (2022). Úspešný slovenský seriál z prostredia nemocničného urgentu. Seriál sleduje dennodenné rozhodnutia o živote a smrti, boj o život na urgentnom príjme a večné dilemy, ktoré prináša medicína, aj život sám. Každý deň dokazuje, že učiť sa na vlastných chybách je v už v danej chvíli neskoro a každá chyba lekára môže znamenať smrť. Preto je ich povolanie také vrtkavé a preto sú ich vlastné životy také labilné. Napriek tomu každý deň vyjde nová nádej a časom každý lekár z tímu dospeje k poznaniu, že ani v medicíne, ani v osobnom živote nie je vôbec nič jednoznačné.

JOJ HD | Utorok 20:35
Henryho denník

Henryho denník

film

O bežný chod domácnosti Carpenterovcov sa stará mimoriadne inteligentný 11-ročný Henry (JAEDEN MARTELL). Kým jeho slobodná matka Susan (NAOMI WATTSOVÁ) pracuje ako servírka v reštaurácii, predčasne vyspelý Henry sa stará o rodinu, vykonáva odvážne finančné transakcie z predplateného telefónu a tajne zabezpečuje pre najbližších aj iné benefity. Školu ani domáce úlohy pritom nezanedbáva a vzorne sa stará o svojho mladšieho brata Petera (JACOB TREMBLAY). Jedného dňa si však Henry uvedomí, že v jeho okolí niečo nie je v poriadku. Henryho spolužiačka Christina (MADDIE ZIEGLEROVÁ) býva so svojím nevlastným otcom Glennom (DEAN NORRIS) v susednom dome. Dievča je jeho prvou životnou láskou, a tak sa zaujíma o jej súkromie. Zistí, že policajtova dcéra je obeťou sexuálneho násilia. Susan spočiatku synovi neverí. Potom sa sama stane očitým svedkom, ako policajný komisár Glenn Sickleman zneužíva svoju nevlastnú dcéru. Na pomoc týranému dievčaťu Henry vypracuje rafinovaný plán a zapíše si ho do poznámkového bloku. Keď Susan nájde Henryho zošit, rozhodne sa, že jeho nebezpečný plán naozaj uskutoční.

FDb.cz: 78%
JOJ HD | 07.12.2022 20:35

Program JOJ HD môžete u Skylinku sledovať

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905