JOJ HD

Všeobecný
TV JOJ HD je súkromná televízia vysielajúca na Slovensku. Prináša spravodajské a publicistické relácie, mimoriadne úspešné domáce a zahraničné seriály a atraktívne filmové premiéry.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ HD

Programové tipy

Lúpež po taliansky

Lúpež po taliansky

film

Krimitriler USA (2003). Ber. Uteč. Pomsti sa. Celkom dokonalá lúpež, ale... Plán bol bezchybný, akcia dokonale pripravená, schéma úteku jasná. Jeden však zradil. Skupina zlodejov vedená Johnom Bridgerom a Charliem Crokerom vyráža na poslednú akciu s cieľom vykradnúť prísne strážený sejf v Benátkach so zlatými tehlami v hodnote 35 miliónov dolárov. Po úspešnej akcii ale jeden z členov tímu zradí. Hnaný chamtivosťou a žiarlivosťou sa rozhodne ponechať si všetko zlato pre seba a kolegov sa zbaviť. Vo viere, že zvyšok tímu zahynul, sa vracia do Los Angeles aj s dvojnásobne ukradnutým zlatom. Charlie a ďalší členovia tímu však prežili a zradcovi sa chcú exemplárne pomstiť. Charlie požiada o pomoc Johnovu dcéru Stellu, špecialistku na sejfy s oceľovými nervami, a prizve ju do nového tímu. Pripoja sa aj starí členovia - hacker Lyle, odborník na výbušniny Ľavé ucho a vodič Rob. Nový tím plánuje v Los Angeles získať späť to, čo mu patrí, a pomstiť sa zradcovi.

FDb.cz: 79%
JOJ HD | Piatok 20:35
Príliš osobná známosť

Príliš osobná známosť

film

Natálie (PETRA HŘEBÍČKOVÁ) je šťastná slobodná tridsiatnička so skvelou kariérou a dlhoročnou najlepšou kamarátkou Simonou (TATIANA DYKOVA), ktorej sa práve obrátil život hore nohami. Simona sa po rozvode snaží vyrovnať s tým, že jej jedenásťročný syn odchádza žiť k otcovi (ĽUBOŠ KOSTELNÝ). Túto pachuť zaženie zoznámením s výstredným umelcom Viktorom (JANKO POPOVIĆ VOLARIĆ), pre ktorého sa stáva múzou. Viktor je však posadnutý nielen Simonou, ale aj sexom, čo spočiatku vyzerá ako vysnívaný raj. Aj život Natálie naberá nový smer. Keď stretne okúzľujúceho podnikateľa, vdovca Marka (BRANISLAV TRIFUNOVIĆ) a jeho dcérku, láska nedá na seba dlho čakať. Ich spolužitie je takmer idylické až na to, že ich vzťah je pod drobnohľadom Markovej svokra Evy (ELIŠKA BALZEROVÁ), ktorá bola zvyknutá pomáhať s výchovou vnučky. Teraz Eva zisťuje, že musí nájsť iný zmysel života, aby sa cítila šťastná. Zoznámenie s šarmantným hudobníkom (PREDRAG „MIKI“ MANOJLOVIĆ) by však mohlo znamenať nový začiatok.

FDb.cz: 61%
JOJ HD | Sobota 20:35
Nočný lovec

Nočný lovec

film

Krimitriler Kan./USA (2018). Lov je súčasťou hry. Sériový únosca a vrah žien drží detektíva v šachu, keď jeho tajomný komplic útočí na policajtov bombami a unáša ich deti. Sudca na dôchodku Cooper so svojou pomocníčkou Larou loví pedofilov, ktorých následne nelegálne kastruje. Vo chvíli, keď sa mu honba za nebezpečným pedofilom vymkne z rúk, zapája sa do prípadu polícia. Zatknutie psychopatického vraha Simona Stullsa, ktorý unesené ženy väzní v svojom dome a neskôr ich zabíja, však spustí dlhý a nebezpečný súboj zločincov s políciou. Sériový únosca a vrah Simon Stulls má totiž nielen neznámeho komplica, ale aj spojenca medzi policajtmi, ktorého vydiera životom jeho malej dcérky. V sérii explózií plynu a bômb zahynie mnoho policajtov, v ohrození je aj život malého dievčatka. Jedinou šancou odvážneho detektíva, ako zachrániť život uneseného dieťaťa, je spoznať vrahovu pohnutú minulosť a odhaliť identitu jeho skutočných rodičov.

FDb.cz: 61%
JOJ HD | Nedeľa 20:35
Hranica

Hranica

seriál

Po zatknutí Havrana odchádza Soňa z Krivého na jeho pozíciu a na miesto náčelníka sa vracia Šimon. Sklamaná Lýdia sa chce osamostatniť a žiada podiel z dedičstva, Petra jej daruje Zorkino auto. Julo prichytí Luku s Gabi v posteli. Petra poza Krišov chrbát organizuje s Ninou pašovanie suvenírov. K Otčenášovcom prichádza ich druhý syn – zubár Dalibor, čo nepoteší Sergeja. Šimon žiada od Zorky, aby dodržala sľub, odišla z Krivého a zmenila identitu. Kvôli jej neochote je nútený zavolať na pomoc agenta Borisa.

JOJ HD | Pondelok 20:35

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905