JOJ HD

Všeobecný
TV JOJ HD je súkromná televízia vysielajúca na Slovensku. Prináša spravodajské a publicistické relácie, mimoriadne úspešné domáce a zahraničné seriály a atraktívne filmové premiéry.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ HD

Programové tipy

Volanie divočiny

Volanie divočiny

film

Buck je šťastný domáci pes, ktorého rozmaznáva rodina, deti aj služobníctvo jeho láskavého pána v rozľahlom vidieckom sídle. Všetkému je koniec, keď ho z pohodlného domova v slnečnej Kalifornii unesú obchodníci so zvieratami a predajú ho do mrazivej divočiny kanadského Yukonu, kde práve vrcholí zlatá horúčka na Klondiku. Jeho noví páni ho uväznia v záprahu a nútia ťahať ťažké sane hlbokým snehom. Vďaka svojej nezlomnej vôli dokáže Buck v týchto drsných podmienkach prežiť. Napokon sa mu podarí ujsť a nájsť si nového priateľa, samotárskeho dobrodruha Johna Thorntona (HARRISON FORD). Po jeho boku zistí, že vďaka svojim prirodzeným psím inštinktom dokáže v nehostinnej divočine nielen prežiť, ale aj nájsť doteraz nepoznanú radosť a potešenie zo slobodného života.

FDb.cz: 74%
JOJ HD | Dnes 20:35
Einstein (6)

Einstein (6)

seriál

Bezhlavá mŕtvola muzikálovej hviezdy nemá žiadne známky násilného trestného činu. Nad týmto nezvyčajným prípadom si láme hlavu nielen Filip s Lenkou a Ivanom, ale aj Jakub – bývalý Lenkin parťák a objekt jej záujmu, ktorý sa vracia z ročnej stáže v Interpole, a nepáči sa mu, že má vo Filipovi konkurenciu.

JOJ HD | Nedeľa 20:35
Hranica II

Hranica II

seriál

Emil vystraší Zorku, že sa jej chcú mladí tiež zbaviť - tak ako jeho. Mikita Zorku naučí pracovať s mobilnou aplikáciou, ktorú používajú mladí pašeráci, ale Zorka nie je technický typ a omylom pošle správu o akcii Šimonovi. Oslavu Dňa polície prekazí príchod Soni. Soňa zorganizuje teambuilding pre policajtov, ktorý sa končí Julovým rozbitým nosom. Milan sa rozhodne kúpiť Bohušovi nové cirkevné zvony, aby si zlepšili vzťahy. Právnik ho však upozorňuje, aby nevyberal peniaze z tajného účtu. Viki síce tvrdí, že sa jej Sergej nepáči a nechce sa zaňho vydať, no začne žiarliť, keď ho uvidí s neznámou peknou ženou...

JOJ HD | Pondelok 20:35
Nemocnica

Nemocnica

seriál

Seriál SR (2023). Úspešný slovenský seriál z prostredia nemocničného urgentu. Seriál sleduje dennodenné rozhodnutia o živote a smrti, boj o život na urgentnom príjme a večné dilemy, ktoré prináša medicína, aj život sám. Každý deň dokazuje, že učiť sa na vlastných chybách je v už v danej chvíli neskoro a každá chyba lekára môže znamenať smrť. Preto je ich povolanie také vrtkavé a preto sú ich vlastné životy také labilné. Napriek tomu každý deň vyjde nová nádej a časom každý lekár z tímu dospeje k poznaniu, že ani v medicíne, ani v osobnom živote nie je vôbec nič jednoznačné.

JOJ HD | Utorok 20:35

Program JOJ HD môžete u Skylinku sledovať

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905