JOJ HD

Všeobecný
TV JOJ HD je súkromná televízia vysielajúca na Slovensku. Prináša spravodajské a publicistické relácie, mimoriadne úspešné domáce a zahraničné seriály a atraktívne filmové premiéry.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ HD

Programové tipy

Kúpili sme ZOO

Kúpili sme ZOO

film

Komédia USA (2011). Skutočný príbeh o spisovateľovi, ktorý dobrodružné príbehy už nepíše a radšej ich prežíva na vlastnej koži aj s celou svojou rodinou.

FDb.cz: 74%
JOJ HD | Dnes 20:35
Stážisti

Stážisti

film

Komédia USA (2013). Starých psov klikať myšou od počítača nenaučíš.

FDb.cz: 72%
JOJ HD | Streda 20:35
Čierny panter

Čierny panter

film

Nové dobrodružstvá bojovníka T'Challu (CHADWICK BOSEMAN), ktorý sa po smrti svojho kráľovského otca vracia domov do odlúčenej, ale technologicky vyspelej africkej krajiny Wakanda, aby sa stal jej novým právoplatným kráľom. Keď sa však znovu objaví mocný dávny nepriateľ, sú T'Challove schopnosti ako kráľa aj Čierneho Pantera podrobené ťažkej skúške, pretože T'Challa sa ocitne uprostred konfliktu ohrozujúceho nielen Wakandu, ale aj celý svet. Jeho vyzývateľ Erik Killmonger (MICHAEL B. JORDAN) plánuje zmeniť doterajšiu izolacionistickú politiku krajiny, ktorá zabezpečovala vnútornú bezpečnosť, prosperitu a vysokú technologickú úroveň, a chce rozpútať globálnu revolúciu. Tvárou tvár zrade a ohrozeniu musí mladý kráľ zmobilizovať svojich spojencov a využiť naplno silu Čierneho pantera, aby porazil svojich nepriateľov a zaistil svojmu národu a jeho kultúre bezpečnú budúcnosť.

FDb.cz: 73%
JOJ HD | Piatok 20:35
Mrakodrap

Mrakodrap

film

Akčný triler USA (2018). Perla je najvyššia a zároveň najlepšie zabezpečená a strážená budova na svete. Napriek tomu jej majitelia najmú skúseného bezpečnostného experta Willa Sawyera, aby to oficiálne potvrdil. Kontrola beží rutinne až do chvíle, keď v mrakodrape vypukne požiar, ktorý však nespôsobila technická chyba. Will je bývalý šéf tímu FBI špecializovaného na záchranu rukojemníkov a prežil už všetko možné, ale požiar mrakodrapu je extrémna situácia aj pre neho samotného. Požiar sa rýchlo šíri a Will sa dozvie, že polícia podozrieva z podpaľačstva práve jeho. Hoci je práve mimo budovy, musí sa do nej urýchlene vrátiť, pretože v jednom z najvyšších poschodí je požiarom uväznená jeho žena Sarah aj s dvoma deťmi. Navyše sa v mrakodrape pohybuje ozbrojený gang, s ktorým si bude musieť poradiť celkom sám a rýchlo, ak chce svojich blízkych zachrániť. Do mrakodrapu v plameňoch však vedie už len jedna jediná cesta, a to z neďaleko stojaceho žeriavu, z ktorého musí Will do budovy skočiť. To však nebude jednoduché, pretože Willovi po zranení jednu nohu amputovali a v súčasnosti používa protézu.

FDb.cz: 64%
JOJ HD | Nedeľa 20:35

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905