JOJ HD

Všeobecný
TV JOJ HD je súkromná televízia vysielajúca na Slovensku. Prináša spravodajské a publicistické relácie, mimoriadne úspešné domáce a zahraničné seriály a atraktívne filmové premiéry.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ HD

Programové tipy

Nemocnica

Nemocnica

seriál

Seriál SR (2023). Úspešný slovenský seriál z prostredia nemocničného urgentu. Seriál sleduje dennodenné rozhodnutia o živote a smrti, boj o život na urgentnom príjme a večné dilemy, ktoré prináša medicína, aj život sám. Každý deň dokazuje, že učiť sa na vlastných chybách je v už v danej chvíli neskoro a každá chyba lekára môže znamenať smrť. Preto je ich povolanie také vrtkavé a preto sú ich vlastné životy také labilné. Napriek tomu každý deň vyjde nová nádej a časom každý lekár z tímu dospeje k poznaniu, že ani v medicíne, ani v osobnom živote nie je vôbec nič jednoznačné.

JOJ HD | Dnes 20:40
Prokurátorka (5)

Prokurátorka (5)

seriál

Krimiseriál SR (2023). Kto zavraždil dvoch nevinných mladých ľudí?

JOJ HD | Streda 20:40
Na vlásku

Na vlásku

film

Animovaná komédia USA (2010). Dobrodružstvá šarmantného zlodeja a krásnej princeznej, ktorej zázračné dlhé vlasy prinášajú samé výhody - zachránia im životy vždy, keď visia na vlásku. Dlhovlasá princezná Rapunzel trávi celý svoj život zamknutá vo veži s jediným spoločníkom, malým svojráznym chameleónom. Ničím nerušený nudný život sa náhle skončí, keď do veže nečakane vpadne šarmantný zlodej na úteku Flynn Rider. Vo víre zmätkov princezná po prvýkrát opustí svoje väzenie a vydáva sa spolu s Riderom na útek plný dobrodružstva, zamotaných situácií a divokých zážitkov, pri ktorých ich životy visia doslova na vlásku... Zlatovlasú princeznú Rapunzel unesie zlá starena Gothel a drží ju zatvorenú vo veži. Z vlasov, ktoré dievčine dorastú do dĺžky dvadsať metrov, čerpá jej stará únoskyňa večnú mladosť a krásu. Rapunzel, ktorá netuší, že je princeznou, sa túži pozrieť do neďalekého kráľovského mesta a zistiť, prečo tam rok čo rok v deň jej narodenín vypúšťajú tisíce lampiónov. K úteku z veže jej pomôže šarmantný zlodej na úteku Flynn Rider, ktorý sa zhodou okolností stane jej rukojemníkom. Spoločne sa vydávajú na dobrodružnú cestu, aby princezná aj bandita našli sami seba a aby kráľovský pár našiel stratenú dcéru.

FDb.cz: 86%
JOJ HD | Piatok 20:40
Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent

zábava

ČR/SR (2023). Najúspešnejšia svetová talentová šou je späť! Obľúbení moderátori, skúsená porota posilnená o piateho člena a stovky talentov, aké televízni diváci ešte nevideli - to všetko a oveľa viac v 11. sezóne súťažno-zábavnej šou Česko Slovensko má talent. Porota: Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachař, Jaro Slávik. Špeciálni porotcovia: Marián Čekovský, Michal "Ego" Straka, Vojta Dyk, Štěpán Kozub. Moderujú: Jasmina Alagič Vrbovská, David Gránský

FDb.cz: 52%
JOJ HD | Nedeľa 20:40

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905