JOJ HD

Všeobecný
TV JOJ HD je súkromná televízia vysielajúca na Slovensku. Prináša spravodajské a publicistické relácie, mimoriadne úspešné domáce a zahraničné seriály a atraktívne filmové premiéry.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archív vysielania: Áno

Aktuálny TV program JOJ HD

Programové tipy

Hranica

Hranica

seriál

Komediálny seriál SR (2021). 7. časť. Prešlo len zopár dní a na Šimona je už nahnevaná celá dedina Krivé. Dokonca sa nenájde ani jeden človek, ktorý by mu bol ochotný pomôcť s pokazeným autom. Po vyčerpávajúcom rozhovore s Mikitom o včerajších udalostiach, Žeňa príde k záveru, že jeho syn berie drogy. Do celej záležitosti dokonca natiahne aj Otca Bohuša. Emil si uťahuje z Jerguša, že jeho žena Svetlana ho podvádza. Pre Jerguša to však žiadna sranda nie je. Nový komediálny seriál sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici. Vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého okrem ľudí, zbraní a drog. Traja ostrieľaní pašeráci Emil, Jerguš a Žeňa s pomocou mladších „kolegov“ Sergeja a Kriša cez hranicu prenášajú tovar, s ktorým potom obchoduje ich šéfka, Emilova svokra, Zorka Stračinová. Na stope sú im príslušníci hraničnej polície, muži kapitána Jula Bobana. Po ukončení štúdia na ekonomickej univerzite sa z Bratislavy do Krivého vracia Zorkina vnučka Petra, aby zdedila vedúcu úlohu v pašeráckom podnikaní. Cestou sa celkom náhodou zoznámi s mladým policajtom Šimonom, ktorý nastupuje na hraničné oddelenie v Krivom. Budúci nepriatelia z opačných brehov zákona k sebe majú od začiatku až príliš blízko.

JOJ HD | Dnes 20:35
Psia duša 2

Psia duša 2

film

Rodinný film USA (2019). Niektoré priateľstvá sú na celý život. Pre psa Baileyho sú zmyslom jeho existencie životy ľudí, ktorých stretáva. Film je voľným pokračovaním úspešného rodinného príbehu verného psieho kamaráta Baileyho Psia duša. Baileymu sa dobre žije na farme jeho "človeka" Ethana a Ethanovej manželky Hannah. Má dokonca novú kamarátku CJ, ich vnučku. Problém je v tom, že sa matka CJ, Gloria, rozhodne dcérku z farmy odviesť. Keď sa Baileyho duša pripravuje na odchod z tohto života do nového, sľubuje Ethanovi, že nájde CJ a za každú cenu ju ochráni. Tak sa začína Baileyho dobrodružstvo mnohými životmi naplnenými láskou, priateľstvom a oddanosťou, pretože on, CJ a jej najlepší priateľ Trent prežívajú spoločne radosť i smútok, hudbu a smiech a Bailey k tomu ešte zopár naozaj príjemných poškrabkaní na brušku.

FDb.cz: 83%
JOJ HD | Sobota 20:35
Útek z Pretórie

Útek z Pretórie

film

Triler USA/VB (2020). Kľúčové je prežiť. Získať slobodu je víťazstvo. Neuveriteľný skutočný príbeh o najodvážnejšom úteku z väzenia všetkých čias. Skutočný príbeh o úteku dvoch mladých politických väzňov sa odohráva v búrlivých časoch boja proti apartheidu v Južnej Afrike koncom 80. rokov 20. storočia. Bojovali za slobodu národa, teraz musia bojovať sami za seba. V 80. rokoch 20. storočia ešte stále vládne v Južnej Afrike politika apartheidu. Represívny systém rasovej segregácie však už dostáva vážne trhliny a dvíhajú sa mohutné vlny odporu. Belošskí študenti sociológie Tim Jenkin a Stephen Lee sa angažujú v zakázanom Africkom národnom kongrese, politickej strane, ktorá obhajuje záujmy utláčaného černošského obyvateľstva a pôsobí v ilegalite. Mladí politickí aktivisti bojujú za slobodu a rovnosť všetkých rás a rozširujú letáky v Johannesburgu a Kapskom meste. V roku 1978 ich zatknú a obvinia z výroby a distribúcie zakázanej tlače a podpory ilegálnych strán. Jenkina odsúdia na 12, Leea na 8 rokov a oboch uväznia v ústrednej belošskej väznici v Pretórii. Dvaja inteligentní a vynaliezaví mladí muži, ktorí bojovali za slobodu národa, musia teraz bojovať sami za seba. Snažia sa vymyslieť spôsob, ako sa dostať späť na slobodu. Najprv však musia získať alebo vyrobiť kľúče k deviatim dverám, ktoré vedú von za väzenské múry. Vhodná chvíľa na útek nastane počas väzenskej vzbury v decembri 1979.

FDb.cz: 67%
JOJ HD | Nedeľa 20:35
Nemocnica

Nemocnica

seriál

Seriál SR (2021). Nový slovenský seriál z prostredia nemocničného urgentu. Seriál sleduje dennodenné rozhodnutia o živote a smrti, boj o život na urgentnom príjme a večné dilemy, ktoré prináša medicína, aj život sám. Každý deň dokazuje, že učiť sa na vlastných chybách je v už v danej chvíli neskoro a každá chyba lekára môže znamenať smrť. Preto je ich povolanie také vrtkavé a preto sú ich vlastné životy také labilné. Napriek tomu každý deň vyjde nová nádej a časom každý lekár z tímu dospeje k poznaniu, že ani v medicíne, ani v osobnom živote nie je vôbec nič jednoznačné.

JOJ HD | Utorok 20:35

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905