JOJ HD

Všeobecný
TV JOJ HD je súkromná televízia vysielajúca na Slovensku. Prináša spravodajské a publicistické relácie, mimoriadne úspešné domáce a zahraničné seriály a atraktívne filmové premiéry.
  • Rozlíšenie: HD
  • Zvuková stopa: SVK

Aktuálny TV program JOJ HD

Programové tipy

Slovania (6)

Slovania (6)

seriál

Radúz (TOMÁŠ MAŠTALÍR) vyhlási lov na svoju milovanú ženu a zahrnie doň s prísľubom štedrej odmeny aj susedné hradisko Veľký stôl. Vlad (JURAJ LOJ) je presvedčený, že odpovede na jeho otázky mu môžu poskytnúť len Avari. Lenže ako sa k nim dostať?

JOJ HD | Dnes 20:35
Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive

film

Dobrodružná komédia USA (2010). Tajný agent Roy Miller obráti doposiaľ nudný život June Havensovej hore nohami. Obyčajná žena s ním vďaka náhode prežije nepredstaviteľné dobrodružstvá a zistí, že aj ona dokáže vykonať veľké činy.

FDb.cz: 71%
JOJ HD | Piatok 20:35
Prvý človek

Prvý človek

film

Pred päťdesiatimi rokmi sa pol miliardy ľudí tlačilo pri televízoroch, aby v priamom prenose sledovalo pristátie posádky Apolla 11 na Mesiaci. Krátko nato astronaut Neil Armstrong vyslovil slávnu vetu „Je to malý krok pre človeka, obrovský skok pre ľudstvo,“ a misia, ktorá bola najodvážnejšou výpravou od plavby Krištofa Kolumbusa, sa týmto úspešne zavŕšila. Rovnako fascinujúca bola aj éra, ktorá tomuto letu predchádzala, a životný príbeh človeka, ktorý získal privilégium urobiť na Mesiaci prvý „ľudský“ krok. Príbeh sa začína v roku 1962, keď Neil Armstrong začal pracovať ako pilot pre NASA a musel sa vyrovnať s osobnou tragédiou, smrťou dvojročnej dcéry, ktorá zomrela na nevyliečiteľnú chorobu. Pre prácu, ktorá predstavovala permanentné dotyky so smrťou, si ťažko mohli v NASA vybrať vhodnejšieho kandidáta. Armstrong nie je vesmírny kovboj, ktorý by riziko podstupoval dobrovoľne a s frajerským nadhľadom, na druhej strane ani nepanikári v situáciách, keď mu ide o život. Jeho základným charakterovým rysom je pokoj. Pokoj vo chvíli, keď sa v skúšobnom module rúti k zemi voľným pádom, pokoj, keď odpovedá synovi na otázku, či sa z misie vráti späť, pokoj vo chvíli, keď robí onen historicky prvý krok. Protiváhou tomuto pokoju je absolútny stres jeho ženy Janet (CLAIRE FOYOVÁ) a jej vnútorné rozpoloženie, s akým prežíva jeho každý úspech alebo pripúšťa možnosť, že sa už nikdy nevráti.

FDb.cz: 71%
JOJ HD | Nedeľa 20:35
Inkognito

Inkognito

zábava

Kto som? Čo som? Uhádnite! SR (2021). Máš netradičné zamestnanie a chceš, aby o ňom každý vedel? Alebo pracuješ v klasickej profesii, ale chceš našich hostí potrápiť? Na obrazovky televízie JOJ sa vracia obľúbená zábavná relácia Inkognito, v ktorej sa osobnosti zo sveta šoubiznisu pokúšajú uhádnuť povolanie hosťa, a ak je hosťom známa celebrita, na záver hádajú aj jeho meno bez toho, aby ho videli a počuli. Najúspešnejší projekt ranej histórie našej televízie sa na obrazovkách po prvý raz objavil v septembri 2003 a vďaka diváckej priazni sa vo vysielaní udržal až do 28. júna 2007. Dovedna sa za štyri roky odvysielalo až 175 častí. Teraz sa po siedmich rokoch Inkognito vráti späť na JOJku. Inkognito bude moderovať obľúbený Vlado Voštinár, ktorý sa v JOJ-ke najdlhšie venuje relácii Nové bývanie. Poznáme aj mená celebrít, ktoré budú povolania hádať. Tešiť sa môžete na herečku Zdenku Studenkovú, herečku Zuzku Šebovú známu ako Inči z Paneláka, Michala Hudáka z Profesionálov a mnohých ďalších JOJ-kárskych projektov, a napokon aj na Jozefa Vajdu, ktorý v súčasnosti v Paneláku stelesňuje postavu Gorana. Účinkujú: Zdenka Studenková, Jozef Vajda, Michal Hudák, Zuzana Šebová

FDb.cz: 62%
JOJ HD | Pondelok 20:35

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905