Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 3. číslo magazínu Skylink TV

05.03.2024   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Na lásku nám často rozum nestačí
V seriálovej novinke ČT To se vysvětlí, soudruzi! si ústrednú dvojicu pracovníkov Ústavu paranormálnych javov v bývalom Československu, ktorá za neustáleho dohľadu tajnej polície ŠtB vyšetruje na prvý pohľad nevysvetliteľné prípady, zahrali Jiří Macháček s Janom Cinom. Ten dokonca zažil stretnutie s „duchmi“ aj v skutočnosti!

Mŕtvy Baba Jaga? Také jednoduché to nebude!
Je John Wick, najslávnejší zabijak podsvetia, mŕtvy, alebo nie? Po jeho štvrtom, dych berúcom predstavení, visí táto otázka vo vzduchu. Najnovší akčný thriller s Keanu Reevesom John Wick: Kapitola 4 uvidíte 24. 3. na CANAL+ Action.

Clooneyho retro pohodovka
Snímka Nežný bar v réžii Georgea Clooneyho je príjemným a vtipným výletom do 70. rokov, do rodiny budúceho držiteľa Pulitzerovej ceny, ktorého životom sprevádza jeho strýko a majiteľ baru v podaní Bena Afflecka. Nenechajte si ujsť 29. 3. na stanici Cinemax.

Keď vaša žena nie je, za koho ju máte
Kritikou aj divákmi veľmi cenený krimiseriál Fargo sa dočkal už piatej série. Jej uvedenie v minulom roku prinieslo nadšenú odozvu fanúšikov. V hlavnej úlohe Dorothy „Dot“ Lyonovej sa predstaví anglická herečka Juno Temple. Seriálovú novinku si práve teraz môžete pozrieť na stanici AMC.

V najlepšej hokejovej lige Európy štartuje rozhodujúca fáza
Aj v najsevernejších oblastiach kraja Norrbotten ustupujú treskúce mrazy a hokejová sezóna dospela do svojej kľúčovej záverečnej fázy. Vo švédskej SHL momentálne štartuje obdobie, na ktoré fanúšikovia čakali. Zápasy play-off sledujte na staniciach Sport 1 a 2 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905