Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 1. číslo magazínu Skylink TV

09.01.2024   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Myslel som, že mi fúzy pristanú. Opak bol pravdou!
Ako kométa vtrhol na televízne nebo herec Filip Březina. Na Štedrý deň bol hviezdou rozprávky Kľúč svätého Petra, a už mu patrí hlavná úloha v očakávanom seriáli Zmysel pre tumor o nádejnom študentovi neurochirurgie. Čo o novinke ČT prezradil?

Seriálová bomba na začiatok roka!
Televíznu udalosť si prichystala stanica CANAL+ Action. Je ňou brazílsky akčný krimiseriál Vyjednávač, ktorý v dych vyrážajúcom tempe rozpráva o špecialistovi na vyjednávanie so zločincami z jednotky GATE. V hlavnej úlohe sa predstaví model a hviezda telenoviel Malvino Salvador. Sledujte od 25. januára.

Vynikajúci Al Pacino ako starnúca rocková hviezda Danny Collins
Hudobná komédia Druhá miazga režiséra Dana Fogelmana je filmom o tom, čo sa stane, keď vám pošle list John Lennon a vy sa namiesto záchrany svojej kariéry rozhodnete zachrániť seba a svoju rodinu. Pozerajte sa 23. 1. na programe FilmBox Premium.

Portrét génia, jeho lásky i vrtochov
Romantická dráma Niť z prízrakov ponúka jemne vyrozprávanú love story z fascinujúceho sveta módneho priemyslu v povojnovej Británii, v ktorej exceluje Daniel Day-Lewis v úlohe módneho návrhára londýnskej smotánky. Vychutnajte si 16. januára na HBO.

Vítkovická cesta za európskym snom
Dvakrát bol český klubový hokej blízko významnej trofeje na medzinárodnom poli. Dvakrát sa české tímy dostali do finále hokejovej Ligy majstrov. Podarí sa pootvoriť zlatú bránu do tretice? Prvý zápas semifinále, v ktorom Vítkovice vyzvú vicemajstra minulej sezóny švédskej ligy, tím Skellefteå AIK, uvidíte 9. 1. na Sport1.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905