Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 12. číslo magazínu Skylink TV

05.12.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Tomáš Klus vyzerá poriadneho hajzla!
Neprehliadnuteľná postava popu i televíznych obrazoviek, to je Tomáš Klus. Medzitým, čo sa stal pevnou súčasťou seriálu ZOO, natočil na Prime nový seriál Zalez do spacáku, v ktorom si zahrá po boku svojej dcéry Josefíny. A raz by si rád zahral poriadneho hajzla.

Fascinujúca vojna robotov o Zem
Najprv Shia LaBeouf a po ňom Mark Wahlberg pomáhajú Autobotom v boji o Zem proti všetko ničiacim Deceptikonom v pôsobivej sérii režiséra Michaela Baya. Obľúbenú sériu akčných filmov Transformers si v decembri môžete vychutnať na stanici CANAL+ Action.

Rómeo a Júlia dvadsiateho storočia
Stanica HBO ponúkne tento rok divákom na Štedrý deň oscarovú romantickú komédiu Zamilovaný Shakespeare s Josephom Fiennesom a Gwyneth Paltrow v hlavných úlohách. Skvelé herecké obsadenie dopĺňajú Ben Affleck, Steven O'Donnell, Judi Dench alebo Colin Firth.

Toto je Rolf. Poznáte zábavnejšiu pestúnku?
Bláznivá nemecká komédia Pán pestúnka vás zoznámi s Rolfom, ktorý prišiel do rodiny arogantného vdovca a jeho dvoch neznesiteľných detí. A hoci to plánoval úplne inak, pomohol im nájsť to, čo je v živote najvzácnejšie. Pozerajte 31. 12. na JOJ Cinema HD.

Zabudnite na NFL, máme pre vás iný skvelý zážitok
Emócie, nasadenie, takmer nadľudské športové výkony a neutíchajúci záujem fanúšikov. Vrchol sezóny jedného z najsledovanejších športov sveta sa blíži. Môžete byť pri tom. Priame prenosy amerického futbalu vrátane Armed Forces Bowl sledujte na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905