Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 11. číslo magazínu Skylink TV

08.11.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Slonovi som robila pedikúru!
Je mladá, krásna, plná energie a v devätnástich rokoch sa môže pochváliť žiarivou televíznou kariérou. Michaela Pecháčková patrí medzi opory seriálu ZOO na Prime, a ako hovorí v rozhovore, aj keď je pre ňu kombinácia so školou niekedy náročná, náramne si to užíva.

Roden prichádza, aby vyrovnal účty
Český kriminálny thriller Premlčané je najlepším filmom režiséra Roberta Sedláčka. Karel Roden v ňom postupne odkrýva dávne zločiny, aby sa zmieril a vyrovnal s minulosťou. Sledujte 13. 11. na programe FilmBox.

Pitt rozbúši srdce všetkým
V napínavom akčnom sci-fi Svetová vojna Z sa Brad Pitt ocitá uprostred svetovej apokalypsy a vydáva sa na zložitú a mrazivo napínavú cestu za záchranou planéty. Nenechajte si ujsť v novembri na CANAL+ Action.

Smiech, smútok aj znepokojenie
Také pocity vyvoláva nórsko-švédska absurdná tragikomédia Je mi zo seba zle režiséra Kristoffera Borgliho o toxickom vzťahu mladej dvojice, ktorá spolu nezdravo súťaží, kto na seba strhne väčšiu pozornosť. Vychutnajte si 10. 11. na Cinemaxe.

CHL sa zmenila a aj s Čechmi mieri do play-off
Počet účastníkov bol znížený na 24 a v hre sú tak iba tie najlepšie celky jednotlivých krajín. Do play-off sa kvalifikovalo šestnásť tímov vrátane troch zástupcov českej extraligy. Zápasy play-off CHL môžete sledovať od novembra v priamych prenosoch na Sport 1 a Sport 2 HD.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905