Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 10. číslo magazínu Skylink TV

09.10.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Sandra Nováková pôjde na Banánoch!
Herečka Sandra Nováková bude excelovať v novom seriáli Banáni, ktorý diváci prima+ uvidia už od 18. októbra. Krásna herečka je v seriáli vďaka vizážistkám takmer na nepoznanie a kvôli nakrúcaniu musela dokonca prísť o svoju krásu.

Krimiseriál tak, ako ho máme radi, teda akcia a napätie v pekelnom rytme!
Francúzska kriminálna séria B.R.i. režiséra Jérémieho Guéza sa zameriava na elitnú Brigade de Recherche et d'Intervention a na pozadie konfliktov medzi drogovými dílermi. Postavu hlavného hrdinu ponúkol hercovi Sofianovi Khammesovi. Sledujte v októbri na CANAL+ Action.

Mrazivá hra s umelou kráskou
Mysteriózna sci-fi Ex Machina, ktorej témou je experiment s umelou inteligenciou, natočil režisér Alex Garland v roku 2014. Ale už vtedy dobre vedel, že netočí príbeh z budúceho storočia, ale z blízkej budúcnosti. Hrajú Oscar Isaac, Domhnall Gleeson a Alicia Vikander. Nenechajte si ujsť 13. 10. na AMC.

Hochštapler na pomilovanie
Najnovšia filmová adaptácia románu Spoveď hochštaplera Felixa Krulla spisovateľa Thomasa Manna vás uhranie svižným vtipným rozprávaním, obrazovým stvárnením aj sympatickými hereckými výkonmi. V hlavných úlohách Jannis Niewöhner, David Kross a Liv Lisa Fries. Pozerajte sa 10. 10. na HBO HD.

Kto prekoná Red Bull?
Tohtoročná sezóna vojde do histórie F1 ako mimoriadna. Max Verstappen bol pri Veľkej cene Kataru tretíkrát za sebou korunovaný šampiónom a tím Red Bull tento rok jazdí bez výraznej konkurencie. Záver sezóny Formuly 1 sledujte na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905