Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 5. číslo magazínu Skylink TV

10.05.2023   |   Programová


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

U Cimrmanov som začal ako Krátkozraký
Herec Miroslav Táborský má nezameniteľnú tvár aj hlas a herecký talent, ktorý mu priniesol desiatky úloh vo filmoch aj v televízii. Po skúsenostiach z radu divadiel sa stal cimrmanológom, členom Divadla Járy Cimrmana. A tak niet divu, že sa stal aj sprievodcom cestopisu Stopy Járy Cimrmana, ktorý je v týchto dňoch hitom stanice ČT2.

Vitajte v rodine, kde nikto nie je tým, kým sa zdá byť!
Už v máji uvedie v exkluzívnej premiére Skylink sviežu novinku westernového žánru seriál Django. V hlavných úlohách sa objavia poprední európski herci – Noomi Rapace, Nicholas Pinnock alebo Lisa Vicari. Djanga si zahral Matthias Schoenaerts (Kursk, Dánske dievča, V kráľových záhradách). Od 11. 5. na stanici CANAL+ Action.

Moderná Popoluška s nečakanou hviezdou
Francúzska komédia Madam slúžka rozpráva o tom, čo všetko sa môže stať, keď má byť pri večeri trinásť hostí, lenže hostiteľka je poverčivá. Úlohu slúžky stvárnila Rossy de Palma, múza režiséra Pedra Almodóvara. 27. 5. na stanici FilmBox Premium.

Malostranský diabol sa neštítil ničoho
O reklamu sa novému českému filmu Arvéd postarali ceny Český lev. Získal trinásť nominácií, z ktorých štyri, vrátane tých pre najlepšieho herca alebo scenár, premenil. V titulnej úlohe Jiřího Arvéda Smíchovského sa predstaví Michal Kern. V máji na programe Cinemax.

Nová, alebo stará? Každopádne veľmi talianska
Rok 2020 bol špecifický. Pandémia covidu-19 decimovala svet a tradičné zabehnuté poriadky prestali existovať. Na pozadí boja so zákernou chorobou sa F1 snažila hľadať cestu ako „prežiť“ a zároveň poskytnúť ľuďom rozptýlenie. Zrodila sa Veľká cena Emilia Romagna. Sledujte na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905