Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 1. číslo magazínu Skylink TV

10.01.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Som presvedčená, že rolu Radky by vzala každá herečka
Nové číslo otvára rozhovor s herečkou Zuzanou Zlatohlávkovou. Od januára ju môžeme vidieť v novom seriáli Českej televízie Dobré ráno, Brno! Séria Jana Prušinovského dáva bez obalu a s drsným humorom nahliadnuť do zákulisia televízneho vysielania. O tom, ako prebiehalo natáčanie, sme sa rozprávali počas tlačovej konferencie v Prahe.

Trýznivá cesta ku šťastiu legendárnej spisovateľky
Filmový zážitok. To je na mnohých festivaloch ocenený film Zrodila sa Astrid o živote legendárnej spisovateľky Astrid Lindgrenovej, ktorý opisuje jej ťažké roky pred tým, než sa stala slávnou. Vychutnajte si pútavý príbeh so stanicou JOJ Cinema HD.

Časy, v ktorých na živote nezáleží
Vitajte v Paríži na prelome 19. a 20. storočia. V kulisách nastupujúceho anarchizmu a antisemitizmu vyšetruje detektív Antoine Jouin ďalšiu brutálnu vraždu. Napínavý kriminálny seriál Polícia Paríž 1900 z francúzskej produkcie Canal+ v januári na Skylink 7.

Z Amélie je kaderníčka, ktorej dá láska zabrať!
Náramne sa v šerých januárových dňoch môže hodiť komédia, ktorá zahreje dušu na niekoľko dní dopredu. Krásne lži takú moc majú! Audrey Tautou v hlavnej úlohe exceluje na stanici FilmBox Premium HD.

Bitka o Miláno aj korunu španielskeho kráľa
Sú zápasy, ktoré vzbudzujú viac vášní ako ostatné, sú zápasy berúce dych svojou kvalitou. A potom sú zápasy, ktoré majú ešte viac. Už 113 rokov trvá jeden z najzaujímavejších príbehov futbalovej histórie. Rivalita medzi milánskymi tímami AC a Inter. Sledujte taliansky Superpohár na Sport 1 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905