Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 21. číslo magazínu Skylink TV

13.10.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Profesionál som od desiatich rokov
Nové vydanie otvára rozhovor s hercom Ladislavom Hamplom. Slávu mu priniesol seriál Okresný prebor, jeho Jarmil dnes patrí medzi kultové postavy príbehov z dedinského futbalu. V ich šuplíku ale rozhodne nezostal, nasledovali roly v rade ďalších seriálov a výrazné divadelné postavy. Jednu z nich teraz stvárňuje vo vtipnej, hoci drsnej hre Lov na losa v pražskom Divadle Na Fidlovačce. Ako sympatický herec na svoju legendárnu úlohu spomína a aké filmové prekvapenie chystá na budúci rok, o tom sa rozrozprával pre časopis Skylink.

Agatha Christie v najlepšej forme
Honosný dom na anglickom vidieku ukrýva tajomstvo. Kto z troch generácií jeho obyvateľov zabil hlavu zbohatlíckej rodiny? Nenechajte si ujsť napínavú drámu Hniezdo supov – jednu z najlepších detektívok Agathy Christie!

Ako vinohrady liečia ľudské duše
Dráma Víno nás spája rozpráva o tom, ako sa znova zblížiť so svojou rodinou v práve zdedenej vinici. Po desiatich rokoch sa Jean vracia domov medzi francúzske vinice. Chce sa zmieriť s otcom, namiesto toho nájde cestu k sebe aj súrodencom.

Láska predajná
Prostitúcia je v súčasnosti opradená mnohými stereotypmi a v spoločnosti predstavuje tabu. Britský režisér a herec Rupert Everett odhaľuje pravdu skrytú za prostitúciou v dokumentárnej sérii Láska predajná.

Najviac peňazí, najlepší hráči a… najviac zranení
Na prenosy CANAL+ Sport z anglickej Premier League sa mnoho z vás pozerá kvôli veľkým hviezdam, ktorými najsledovanejšia futbalová liga oplýva. Lenže bohužiaľ, často futbalistom a ich trénerom urobí čiaru cez rozpočet zranenie. Nová štúdia ukázala, že Premier League vlani z popredných európskych súťaží evidovala vôbec najväčší počet zranení.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905