Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 16. číslo magazínu Skylink TV

03.08.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Mám rád od všetkého trochu
Nové vydanie otvára rozhovor s multitalentovaným hercom Igorom Orozovičom. Venuje sa všetkému, čo ho baví a napĺňa. Okrem herectva, ktoré považuje za hlavný odbor a remeslo, to sú hudba a výtvarné umenie. Na začiatku novembra vstúpi do kín film Přání k narozeninám, kde stvárnil jednu z hlavných postáv. Z čoho mal na začiatku nakrúcania strach?

Neberme sa tak vážne
Famózna trojica Penélope Cruz, Antonio Banderas a Oscar Martínez si uťahujú zo seba, filmového umenia i umelcov vo všeobecnosti vo Filme roka – jednej z najsarkastickejších komédií všetkých čias.

Taliansky zážitok s množstvom prekvapení
Neznáma je film, v ktorom sa legendárny inšpektor Cattani predstavuje ako brutálny zločinec a slávny skladateľ Ennio Morricone ho povyšuje na výsostný zážitok.

Neodolateľný pôvab zločinu
Severské krimi víťazne tiahnu svetom. Medzi úspešných reprezentantov tohto žánru sa zaradila aj dánska séria V starých koľajach, hoci v nej namiesto pochmúrne mrazivej atmosféry prebleskuje nemalá porcia humoru.

Futbalové Vianoce. Premier League vo svojej jubilejnej sezóne na novej stanici!
Nový ročník anglickej Premier League, ktorá v auguste oslávi svoje 30. narodeniny, je konečne tu! Spolu s ním tiež nová športová stanica CANAL+ Sport, ktorá všetkých 380 zápasov sezóny najvyššej anglickej súťaže ponúkne priamym prenosom. V tom prvom sa predstaví londýnsky Arsenal!

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905