Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 15. číslo magazínu Skylink TV

21.07.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Za rok som stihol natočiť aj desať vecí
Nové vydanie otvára rozhovor s charizmatickým hercom Jiřím Štréblom o tom, ako sa ako študent ekonómie dostal k herectvu. A tiež spomína, aké peripetie si zažil so súdruhmi v bývalom režime.

Armageddon na dohľad
Thriller Hra špiónov s Benedictom Cumberbatchom v hlavnej úlohe rekonštruuje reálne udalosti, ktoré pred 60 rokmi pomohli zabrániť vyhladeniu ľudstva.

Reštaurácia, či revolúcia?
Historický snímok Delikatesa je nádhernou vizuálnou freskou rozprávajúcou o okolnostiach otvorenia prvej francúzskej reštaurácie. Toto si skutoční gurmáni nemôžu nechať ujsť!

Futbal je boh.
Dospievanie, láska a futbal k sebe vo Veľkej Británii patria rovnako neodmysliteľne ako vyprážané hranolky s rybou. Obzvlášť na začiatku sedemdesiatych rokov. Hoci ide vo filme Chlapci z Bromley ofutbal až v prvom rade, nechýba tu humor aj nadhľad.

Premier League inými očami. Nový zážitok pre slovenských divákov
Míľovými krokmi uháňa dopredu nielen svetový futbal, ale aj spôsob, akým jednotlivé televízie špičkový produkt ponúkajú. CANAL+ Sport si dal za cieľ nové trendy zachytiť a ponúknuť divákom nový zážitok zo sledovania anglickej Premier League, najd-rahšej a najatraktívnejšej futbalovej ligy sveta.
 

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905