Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 6. číslo magazínu Skylink TV

11.06.2024   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Každý môj deň je dovolenka!
Ostro rezané rysy, sympatický pohľad a úsmev, veľký herecký talent. To je Petr Vaněk, známy z mnohých filmov a seriálov. V televízii ho môžete vidieť každú chvíľu, ale ak ho chcete vidieť aj naživo, máte tento rok šancu na Letných shakespearovských slávnostiach.

Návrat Projektu Lazarus vo veľkom štýle opäť s hviezdnym Paapaom Essieduom!
Pred takmer dvoma rokmi vstúpila na obrazovky britská sci-fi séria Projekt Lazarus a ihneď si získala srdcia filmových fanúšikov. Po veľkom úspechu pridali v minulom roku tvorcovia sériu druhú, ktorú diváci CANAL+ nájdu vo videotéke od 30. júna.

Film, ktorý vám bude chutiť
Ralph Fiennes ako geniálny šéfkuchár v americkom komediálnom thrilleri s prvkami hororu ponúka degustačné menu a netradičný sprievodný program. Film Menu režiséra Marka Myloda môžete vidieť 29. júna na HBO HD.

Homolkovci súčasnosti? Hádkovci!
V hustom prúde nových českých komédií sa občas objaví tá, ktorá z neho vybočí – je originálna, naozaj vtipná, dobre zahraná. A Hádkovci presne takou komédiou sú. Vychutnajte si 24. júna na programe FilmBox.

Mladý šport s nezameniteľným kúzlom. Plážová hádzaná chystá desiaty súboj najlepších.
Volejbal? Samozrejme. Futbal? Iste. Ale hádzaná? Áno, aj tá má svoju plážovú mutáciu. A je taká atraktívna, že sa celkom vážne radí medzi uchádzačov o zaradenie do rodiny olympijských športov. Beach Handball World Championship sledujte od 18. júna na stanici Sport 1 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905