Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 4. číslo magazínu Skylink TV

09.04.2024   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Do konca života mám čo rozprávať
Keď Ornella Koktová dostala ponuku zúčastniť sa reality show Survivor a zvládnuť prežiť v divočine, rozhodovala sa pomerne dlho. Nakoniec zvíťazila túžba po dobrodružstve. Čo pre mladú mamičku nešlo prehryznúť tak, že svoj pobyt v Dominikánskej republike na vlastnú žiadosť prerušila?

Spielbergov výlet do chlapčenských rokov
Legendárny režisér Steven Spielberg natočil svoju najosobnejšiu snímku. Vo skvele vyrozprávanom, zahranom a natočenom filme Fabelmanovci opisuje chvíle, počas ktorých prepadol filmu. Sledujte v apríli na stanici CANAL+ Action.

Sólo pre Elizabeth Olsen, ktorá je v úlohe vrahyne so sekerou v ruke úplne oslňujúca
Kriminálne príbehy postavené na skutočnej udalosti majú prímes niečoho hmatateľného a zároveň desivého. Je to možno viac ako vymyslená detektívka, pretože tu sa to jednoducho skutočne niekde stalo. Tak je to aj v minisérii Láska a smrť. Pozerajte od 21. 4. na HBO HD.

Cesta ku šťastiu? Prísť o všetko!
Keď sa dvaja kamaráti stavia, že začnú od nuly, nahí a bez ničoho, s tým, že nasledujúcich 100 dní môžu dostať len jednu vec denne, to sa potom dejú veci! Skvele rozohranú komédiu 100 vecí si môžete vychutnať 14. 4. na stanici JOJ Cinema HD.

Európska liga, očarujúca futbalová vicemiss
Súťaž, ktorá neodmysliteľne patrí na európsku futbalovú mapu ako druhá najprestížnejšia za Ligou majstrov, v aktuálnej sezóne ponúkla už fascinujúcich 128 zápasov. Na ceste do finále zostáva ešte osem najlepších tímov. Tie sa stretnú 11. 4. v prvom štvrťfinálovom kole. Priame prenosy prináša stanica Sport 2 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905